Esileht Väikelaps Linnanmäki 4 ja 6a lastega

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Linnanmäki 4 ja 6a lastega

Postitas:
Kägu

Tere, kuigi proovisin googeldada ja ka siit foorumist otsida vanemaid teemasid, ei leidnud midagi sobivat. No eks siis tuleb teha uus teema.
Et siis augustis minek perega Linnanmäele. See on selge, et me kaks täiskasvanut, ostame omale käepaelad, mille maksumus on 42 eur. Kuid ma ei leia nende lehelt, et lastele oleks odavam. Kas lastele tuleks ka tõesti osta sama kallis päevapilet, kuigi nad paljudele atraktsioonidele ei pääse? Neid üksikuid pileteid vist pole väga mõtet osta, sest kindlasti lapsed tahavad osadele atraktsioonidele mitu korda minna ja laev läheb alles õhtul hilja tagasi.
Ja kas 4 ja 6 aastastele lastele ( ca 110 ja 128 cm ) on ka mingeid vähe ägedamaid atraktsioone, kuhu peale minna? Ei ole aint tita karusellid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nüüd täitsa täpselt ei mäleta, aga käisin seal eelmisel suvel oma 4,5 aastase lapselapsega. Oli nii, et väravast saab sisse ka ilma käepaelteta. Ja nii väikestele on palju atraktsioone tasuta – hôljuvad karusellid ja muu säärane. Kuhu ka täiskasvanud saavad minna, ei ole täitsa titekad. Nii et ( mu tütre pere käib seal sageli, elavad Helsingis) käiakse ka nii, et tasuta hoopis. Niikuinii läheb palju raha jäätisele, toidule jne. Me küll lustisime kogu päeva ja ei olnud mingit soovi tasulistesse minna (need olid nii väikeste jaoks hirmutavad ka). Me käisime hoopis raha eest sealsamas lähedal olevas Sealife’is.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päevapileti hind on nii lastele kui täiskasvanutele sama. Tasuta atraktsioone on, aga üsna vähe, samuti on neile tihti pikad järjekorrad. Oleme käinud praeguseks 6a lapsega mitu aastat, ja on väga palju tasulisi atraktsioone kuhu temaga pääseb. Ükski asi mis vanuse ja pikkuse järgi lubatud, temas küll mingit hirmu ei tekitanud. Loomulikult tahab ta neil kõigil korduvalt käia nii et käepael on ainuõige ja mõistlik lahendus. Kui juba Eestist kohale tulete siis tundub ka natuke mõttetu tulla ainult nende mõne tasuta asja pärast, kui tegelikult on olemas veel nii palju muid vahvaid asju. Kodulehelt näed pikkuse ja vanuse piiranguid erinevatele atraktsioonidele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuuesele kindlasti tasub juba võtta käepael. Tal seal palju ägedat teha, eriti kui on üle 120 cm pikk.

Neljasega on nii ja naa. Paljud asjad on juba alates 100 cm koos saatjaga lubatud aga eks ise tunned oma last kõige paremini, kas ta kardaks või ei.

Linnanmäki kodulehel on ju kõik atraktsioonid kirjas ning saad vaadata, mis on tasuta ja mitut neljane juurde tahaks. Kas tasub käepael osta või ei. Või vaata youtube’st videosid.

Ise oleme umbes sama vanade lastega teinud nii, et ühele täiskasvanule ja ühele lapsele ostsime käepaelad ning teine vanem koos väikse lapsega käis tasuta asjadel või ostis mõne pileti juurde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käime pea iga aasta seal ja väga meeldib, võtame alati käepaelad, sest poisid on suht pikka kasvu ja paeasjagu hulljulged – sellised põrsarongid sarnased asjad ei köidagi neid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just käisime

Jah, pidime 3aastasele ostma samuti 42eurose käepaela.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Linnanmäki 4 ja 6a lastega