Esileht Ajaviite- ja muud jutud Linnupargi arendus Tartus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Linnupargi arendus Tartus

Postitas:
uber

Kas keegi või kellegi tuttav on ostnud Linnupargi arendusse Tartus korteri? Millist tagasisidet annaksite? Sellel nädalal tulid uued korterid müüki ja broneerisin ühe ära. Tartus uusarendusi praegusel hetkel vähe.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
triltral

Tere!

Minul kahed sõbrad elavad Linnupargis, st üks sõprade paar juba elab sees ühes majas, mis esimesena valmis ning teised kolivad umbes jõulude paiku sisse.

Esimeselt paarilt olen ainult häid sõnu kuulnud, st kõik bron-ehitus-üleandmine kulges probleemideta. Neil oli mingi jama rõduga, võtsid ühendust, kohe leiti sellele lahendus. Olen neil ka palju külas käinud ja endale korter väga meeldib – mõnus vaade, kõrged aknad. Seinad ka paksud st ei ole siiani kuulnud naabreid ja ka sõbrad pole selle üle kurtnud.

Teine paar on nüüd olnud palju selles ehitusprotsessis, nt on tahtnud mingeid pistikuid ümber tõsta jne.. nii palju olen kuulnud, et iga samm maksab meeletult ja polegi olnud otseselt eelarves kohta sellisteks asjadeks, aga samas see vist pole otseselt viga selle arenduse juures, ju on nii ka teistes uusarendustes? Pole isiklikult ekspert. Aga ei ole neilt kuulnud ühtegi halba sõna sellise suhtluse osas, saab alati räägitud, vastatakse kiiresti jne. Lisaks pluss see, et maja saab varem valmis kui lubatud, olen kuulnud et Linnupargis ongi olnud nii, et kõik majad pigem varem valmis saanud, et ei pea kartma seda et tähtajast mitu kuud üle passid ja kuskil katuseta oled..

Igatahes minu arvates väga mõnus kant ja kui oleks endal võimalusi, siis broniks ka sinna korteri. 🙂

+5
-3
Please wait...

Postitas:
uber

Igatahes minu arvates väga mõnus kant ja kui oleks endal võimalusi, siis broniks ka sinna korteri. 🙂

Aitäh vastuse eest! Sa kirjutasid nii toredalt, et loodetavasti tekib sul ka millalgi võimalus sinna kolida! 😊

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Mauno

Sorry, et teemat kasutan, aga kas kellelgi jahada kogemust ka Räni piirkonna kortermajadega? Need Kristalli, Kvartsi jm tänavad

0
-3
Please wait...

Postitas:
podisodi

Sorry, et teemat kasutan, aga kas kellelgi jahada kogemust ka Räni piirkonna kortermajadega? Need Kristalli, Kvartsi jm tänavad

Ja eraldi teemat ei saa teha, sest… keeruline? uue teema tegemine maksab palju?

+2
-8
Please wait...

Postitas:
vahalill

Muudatuste tegemine maksabki röögatu summa, sest:

ehitaja peab kõikidele alltöövõtjatele info ja uued joonised edastama

keegi peab need joonised tegema (korralikult)

ehitaja peab jälgima, et tehakse ikka uute jooniste järgi, sest vb töömees Vasjal on vanad joonised

kogu muudatus tuleb sisse viia ka teostusdokumentatsiooni

ja kõike seda tehes jääb tegemata see, mille jaoks see aeg oleks muidu kulunud.

Saage aru, keegi ei taha nende muudatustega tegeleda, sellest ka kirves „kompensatsioon“ 🙂

+4
-1
Please wait...

Postitas:
CatyD

Linnupargi majad näevad nii ilusad välja. Jalutan sealt suht igapäevaselt mööda ja kuidagi sobivad sinna Ihaste ja Annelinna vahele.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Linnupargi arendus Tartus