Esileht Väikelaps Linola dusch and wash pesugeel või vanni/du¨¨i õli?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Linola dusch and wash pesugeel või vanni/du¨¨i õli?

Postitas:
Kägu

Lapsel on juba pikka aega atoopiline dermatiit. Kahjuks ei ole varem seda võimalust olnud, et neid tooteid soetada…Õnneks oleme asja kreemitamisega kontrolli alla saanud ja praeguseks on tal päris hea.
Nüüd on mul võimalus osta ka selle sarja tooteid…kuid ma mõlemat osta ei saa..saan vaid ühe osta…millise?
Pesemas käime nii, et laps(3a) istub alguses väikses vannis(poole kõhuni vesi) ja mängib, seejärel peseme du¨¨iga. Suurt vanni meil ei ole. Atoopiline dermatiit on enamasti ülakehas(kaenlaaugu juures, seljal, küünarnuki siseküljed, kõrvad).
ma ei mõtle et see linola ravivahend on, kuid usun et mõjub nahale paremini kui teised pesuvahendid(siiani meil Bübchen)…
Kumba siis osta, kas pesugeeli ja kas see on nii tõhus? Ise mõtlen et sellest õlist vist rohkem kasu kui last vannis ujutada? Või kuidas on teie kogemused?

ma palun mitte tulla etteheiteid tegema teemal, et kuidas ei saanud lapse heaks varem seda osta jne jne…Kuna me saime asja kreemidega üsna kiirelt kontrolli alla, siis võtsime siitpoolt veidi vabamalt…Aga kuna tal üldiselt ka ikka kare nahk, eriti talvel, siis nüüd tahaks seda osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Linola dusch and wash pesugeel või vanni/du¨¨i õli?

Meie oleme kasutanud vanniõli. See oli küll väga mõnus ja tõhus toode. Nahk jäi pärast kenasti õlitatud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Brimadonna

Mina ostaksin ka pigem vanniõli. Äraproovitud hea ja tõhus toode. Pesugeeli kohta ei oska tagasisidet anda aga usun, et õli püsib nahal kauem ja on selletõttu tõhusam.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina soovitan ka õli. Kasutusjuhendis on kirjas: dushi all pesemiseks kanda lahjendamata Linola Fett Ölbad märjaks tehtud nahale ja loputada maha.
Nii et enne las laps sulistab vannis ja kui pesemiseks läheb, siis paned alles vanniõli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutame ka du¨¨i all käies vanniõli. Mina ja laps. Mõlemad väga rahul:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Linola du¨¨i- ja vanniõlil on väga räige lõhn, arvestades, et tegu on ka lastele mõeldud tootega. Lõhn on nagu mingil odaval meeste after-shaveil. Nuusuta kindlasti enne ostu apteegis!
Uuri netist, kas näiteks oliivõli või jojobaõli kasutamine ei annaks sama tulemust?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see nahka õliseks ei jäta? No mulle nt ei ole meeldinud kasutada beebiõlisid, kuna need jätavad naha nii rasvaseks.
Et kas jätab lihtsalt pehmeks, või tuntavalt õliseks? Ja kas seda ikka kasutatakse nagu pesugeeligi, et pärast või enne last päris pesugeeliga ei pea pesema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mu meelest pole küll \”räige lõhn\”, päris hea on. Muidu soovitan ka õli.

0
0
Please wait...

Postitas:
bluewoman

proovi viinamarjaseemne õli, saad mitukorda päevas õlitada, imendub hästi ja ei ummista poore, mida oliivõli teha võib

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Väikelaps Linola dusch and wash pesugeel või vanni/du¨¨i õli?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.