Esileht Lapse ootamine Lioton geel raseduse ajal? Krampidest valusad lihased

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lioton geel raseduse ajal? Krampidest valusad lihased

Postitas:

Ühel ööl sain nii tugeva sääremarja krambi, et veel kolmandal päeval on säär valus ja kõndimist segab. Lioton geeli kohta on kirjas ravimi infolehel, et pole infot raseduse ajal tarvitamise kohta. Kas keegi on tarvitanud? Ei saa ämmakaga ju õhtul ühendust, Lioton kapis olemas.
Olgu öeldud, et võtan magneesiumi ka juba kuu aega ja joon kõvasti vett, aga umbes kord nädalas kisub ikka krampi jala.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 17:42; 14.09 21:33; 15.09 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lioton ei aita. Liotoni toimeaine on hepariin, mis vähendab vere hüübivust. Ta aitab sinikatel kiiremini paraneda, võibolla minimaalselt mõjutab ka nahaalustes veresoontes vere hüübivust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lioton ei aita. Liotoni toimeaine on hepariin, mis vähendab vere hüübivust. Ta aitab sinikatel kiiremini paraneda, võibolla minimaalselt mõjutab ka nahaalustes veresoontes vere hüübivust.

Oh pagan. Hästi, ma uurin ämmakalt, mida siis teha annab lisaks magneesiumile ja veejoomisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 17:42; 14.09 21:33; 15.09 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama jama, reede vastu laupäeva olid öösel sääremarjas krambid ja alles täna saan enam-vähem normaalselt ja ilma valuta kõndida. Võtan ka magneesiumi ja joon väga suures koguses vett. Lisaks proovisin masseerida säärelihaseid siis, kui vähegi natuke kannatas.

Kui mingi hea nipi saad, jaga siin ka!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin magneesiumisoola ja tegin jalavanni.
Sain abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sama jama, reede vastu laupäeva olid öösel sääremarjas krambid ja alles täna saan enam-vähem normaalselt ja ilma valuta kõndida. Võtan ka magneesiumi ja joon väga suures koguses vett. Lisaks proovisin masseerida säärelihaseid siis, kui vähegi natuke kannatas.

Kui mingi hea nipi saad, jaga siin ka!

Sain soovituse osta ka magneesiumiõli ja määrida sääremarjadele lokaalselt, et toita mitmel suunal – nii sisse süües kui ka määrides. Katsetan täna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 17:42; 14.09 21:33; 15.09 17:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Lioton geel raseduse ajal? Krampidest valusad lihased