Esileht Kasutajaabi ja mõtted Lipukesed lugemata teemadel

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Lipukesed lugemata teemadel

Postitas:
kitah

Enne oli nii, et lipukesed tekkisid teemade järele, mida ma olin avanud. Nüüd tekivad need ka teemade järele, mida ma ei ava, aga pealkirja peale kursoriga minnes on näha teksti algus. Mingil hetkel avastasin, et kuidagi kahtlaselt palju ja imelike teemade taga on lipukesed ja siis taipasin, et ma olen ju ainult pealkirja ja esimest lauset lugenud, otseselt teemat avanud ei olegi. Igatahes kohutavalt häiriv on.
Kas teil ka nii? Kas piisaks ainult restartist või on see sügavam probleem?

+13
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, nii. Ja loetud teemadele vahel lipukesi ei ilmu, kuigi kommentaare lisandub.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ei ole nii. Proovisin kolme teemaga, viisin hiire pealkirjale ja mingit lipukest sellest ei tekkinud. Panin brauseri kinni ka vahepeal ja tulin siis uuesti Perekooli.

Kasutan Firefoxi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle just meeldib, et mingeid lipukesi ei ilmu (enam), kuna loetud teemade pealkirjad muutuvad ju nagunii heledamaks.

Kusjuures, vabandan. Ei pannudki tähele, et need paiknevad hoopis teemade järel..

Järelikult siis ei seganud..vähemalt siiani –  selle teema lugemiseni 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See teema käib Foorumi abi alla.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
kitah

Ma tean, Las moded tõstavad ringi, tegingi meelega siia.
Ja nagu keegi ütles – osadel loetud teemadel (kuigi on vastatud) ei ole lippe.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kade meel on, et keegi teemat loeb?

Häirib jah, et see lipukeste värki on muudetud. Loen siit üksikuid teemasid ja tahaks teada kui NEILE on midagi juurde kommitud, mitte suvalistele, mida ma ilmaski ei loe. Samas kõigil avamata/lugemata teemadel ei ole lippe, ainult mõnedel. Ei saa nende põhimõttele enam üldse pihta, Miks siin toimivaid asju alati ärasolkima peab?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle just meeldib, et mingeid lipukesi ei ilmu (enam), kuna loetud teemade pealkirjad muutuvad ju nagunii heledamaks.

Minul on just täiesti suvalt, mõni loetud teema on hele, mõni mitte, lipukesed ka täiesti kaootiliselt, annavad selle järje, kus ma mitu päeva varem olin, uut järge aga mitte.  Enne toimis asi hästi, ei tea miks oli vaja seda tuksi keerata.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Selline uutmine käib siin koolivaheaegadel, virgad näpud sügelevad. Seekord on mõttetu sodi välja kukkunud.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On seal ka üks, ise tegin: https://foorum.perekool.ee/teema/esimene-uus-vastus-lipukesed-teemadel-mida-pole-lugenud/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa endiselt aru, millest te räägite. Minul on kõik nagu ennegi. Lipukesed toimivad. Arvuti on korduvalt restarti saanud vahepeal, midagi pole muutunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei saa endiselt aru, millest te räägite. Minul on kõik nagu ennegi. Lipukesed toimivad. Arvuti on korduvalt restarti saanud vahepeal, midagi pole muutunud.

Kui sa kõike loed, siis vast jah.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa kõike loed, siis vast jah.

Mis mõttes kõike loen. Ei loe kõike. Väheseid teemasid loen. Mingeid liigseid lippe pole, lipud on ainult teemade küljes, mida tõesti avanud (ja mitte ainult peekinud) olen.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

tore on!
aga see, et sinul on hästi, ei muuda ometi teiste probleemi olematuks.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ühtmoodi lugemata/vaatamata teemat:

Kehra elukohana – on lipuke

Soovitage näokreemi –  ei ole lipukest

Kaks loetud teemat (eile lugesin viimati, täna on teised juurde kirjutanud):

Tarbeklaasi hullus – on lipuke

Minister vihkab oma rahvast – ei ole lipukest

Täiesti suvaliselt näidatakse neid. Google Chrome

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tore on!

minu meelest on see info, et kellelgi on kõik korras, väga oluline. kala ei ole järelikult mitte üleüldine, vaid ainult mingite seadete või mingite lehitsejatega. mul on nt tahvlis safari ja ka kõik korras.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

tore on!

minu meelest on see info, et kellelgi on kõik korras, väga oluline. kala ei ole järelikult mitte üleüldine, vaid ainult mingite seadete või mingite lehitsejatega. mul on nt tahvlis safari ja ka kõik korras.

Loomulikul on see oluline ja kui keegi väidab, et ei ole – noh, sellega ta lihtsalt kinnitab, et tema puhul on üsna IT-kauge inimesega tegu.
Soovitaksin neil, kellel probleem on, ka proovida erinevate brauseritega ning vaadata, kas igal pool käitub perekool samamoodi. Ja siis, et kiirendada probleemi lahendamist, need katsetuse tulemused ka siia kirja panna.  Täpsustada võiks ka operatsioonisüsteemi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu firma veebilehel teeb oma töö ülevaatlused ikka it-mees ise ära, mitte ei oota me klientide pilkeid ja kriitikat. Ok, kui mõne vähemlevinud brauseriga oleks probleeme, aga, et Chromega näitab aiateibaid….aaah? Miks te teete muutusi kui teha ei oska? Sellise lihttöö it-mehed ei küsi üldse suurt tasu, kas selle reklaamilasuga teenitust midagi ära kulutada ei raatsita?

+3
0
Please wait...

Postitas:
kitah

kas ma peaksin nüüd akkama mozillaga perekoolis käima, kui kõigi muude asjade jaoks on kroom? natuke nagu jabur.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitage näokreemi – ei ole lipukest

Sama siin.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ei ole ka Chrome’s mingit jama. Seega pole asi ka brauseris. Jäävad üle veel Windowsi uuendused? Millal viimati tegite? Mina – eelmisel nädalal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitage näokreemi – ei ole lipukest

Mul vastupidi: kreemi teema lugemata – lipuga, Kehra lugemata – liputa.

Mõne loetud teema lipp kaob ära, mõni muutub halliks.

Google Chrome

Teemat Kas… näitab nii Chrome kui Explorer lipuga, kuigi pole kummaski teemat avanud, kuid lugesin kursorit peal hoides esimest lauset.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
kitah

Kusjuures on lipuga ka hulk selliseid teemasid, kus ma pole isegi kursoriga peal käinud. Ja osa neist, või ka ilma liputa, on hallid, nagu oleks ma neid avanud, kusjuures ei ole.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul ei ole ka Chrome’s mingit jama. Seega pole asi ka brauseris. Jäävad üle veel Windowsi uuendused? Millal viimati tegite? Mina – eelmisel nädalal.

Nädal või paar tagasi, automaatselt toimuvad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures on lipuga ka hulk selliseid teemasid, kus ma pole isegi kursoriga peal käinud. Ja osa neist, või ka ilma liputa, on hallid, nagu oleks ma neid avanud, kusjuures ei ole.

Sama 🙄

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veel üks segadus lippudega. Mitme teema puhul, mida olen lugenud siis, kui on alles ainult teemaalgatus või lisaks ainult üks vastus, hüppab hiljem lipule vajutades viienda-kuuenda kommentaarini, mitte sinna, kus mul lugemine pooleli jäi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
kitah

Jah, see ka veel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Perekoolilt no comments? 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ootad vihakõne või reklaami hoiatust?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ootad vihakõne või reklaami hoiatust?

Ei, ma ei oota Perekoolist juba ammu midagi. Surnud koht igas mõttes. Moded suhtlevad sinuga heal juhul Käo nime alt ja avaldavad isiklikku arvamust su postituste kohta.

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Lipukesed lugemata teemadel