Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lisaraha teenimine internetis

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Lisaraha teenimine internetis

Postitas:

Kas keegi teenib lisaraha internetis? Oskate midagi soovitada? On see üldse võimalik või on siiski tegu tavalise pettusega? ???? Kui keegi on proovinud, rääkige oma kogemustest ????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

onlyfans ja bongacams

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina natuke teenin netis. täpsemalt börsil. kui mingi aktsia järsult kukub, siis nopin üles ja panen kohe kallimalt müüki. aga see nõuab muidugi ka veidi algkapitali.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 21:28; 01.09 15:56; 17.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin saab ensenäitamise eest raha teenida.
https://chaturbate.com/

+9
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

need vist nõuavad kõik mingit algkapitali

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

need vist nõuavad kõik mingit algkapitali

Reeglina, kui nõuavad algkapitali, siis ärimudel ongi tainastelt algkapitali äravõtmine.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 15:23; 01.09 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina, kui nõuavad algkapitali, siis ärimudel ongi tainastelt algkapitali äravõtmine.

börsil mängimine eeldab, et sul on vähemalt 4000-5000€ vaba raha, mille eest aktsiaid osta ja natukese vahelekasuga siis müüa, nii, et vaheltkasu jääks oluliselt suurem, kui panga poolt vahendustasuna võetav teenustasu (nt swedbankis ca 16-18€/tehing välisaktsiate puhul. eesti aktsiatehingud on tasuta, aga nende hinnad kahjuks eriti ei kõigu päeva jooksul.).
Tainapead vaevalt sellega tegelevad.
Raudset närvi on vaja ka, et mitte paanikasse sattuda, kui see aktsia, mille just üles noppisid, peale ostu oma langemist jätkab. Üskord ta tõuseb nagunii.
Eilne kiireim tehing: juba 1,5h peale ostu oli ostetud aktsiapakk ka müüdud ja 100+€ kasumit nagu maast korjatud. tavaliselt on muidu nii, et ühel päeval ostan, järgmisel müün.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 21:28; 01.09 15:56; 17.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina, kui nõuavad algkapitali, siis ärimudel ongi tainastelt algkapitali äravõtmine.

börsil mängimine eeldab, et sul on vähemalt 4000-5000€ vaba raha, mille eest aktsiaid osta ja natukese vahelekasuga siis müüa, nii, et vaheltkasu jääks oluliselt suurem, kui panga poolt vahendustasuna võetav teenustasu (nt swedbankis ca 16-18€/tehing välisaktsiate puhul. eesti aktsiatehingud on tasuta, aga nende hinnad kahjuks eriti ei kõigu päeva jooksul.).

Tainapead vaevalt sellega tegelevad.

Raudset närvi on vaja ka, et mitte paanikasse sattuda, kui see aktsia, mille just üles noppisid, peale ostu oma langemist jätkab. Üskord ta tõuseb nagunii.

Eilne kiireim tehing: juba 1,5h peale ostu oli ostetud aktsiapakk ka müüdud ja 100+€ kasumit nagu maast korjatud. tavaliselt on muidu nii, et ühel päeval ostan, järgmisel müün.

Pidasin silmas neid pakkumisi, kus mingi leht teatab rõõmsalt, et osta xxx summa eest stardipakett ja hakkad kodus varandusi teenima.

Ma ise tegelesin kunagi Eesti ühisrahastusportaalide järelturul ostu-müügiga ja mingit kommiraha oli sealt võimalik saada küll (parim kuu oli ca 400, nö töös hoidsin ca 1000-1500). Kuid enamasti eeldas see automaatsete pakkumiste tegemist robotite abil ja praeguseks on kõik mulle teadaolevad võimalused ära kadunud – kas on portaalid tingimusi muutnud või on ostjad kokku kuivanud.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 15:23; 01.09 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Make money online” – minu kogemus sellega.

2016
Sel aastal vaatasin esmakordselt, kuidas raha “passiivselt” internetis kokku ajada.

Esimesteks katsetusteks võtsin ette igasugused GPT (“get paid to”) saidid nagu MicroWorkers ja seesugused, veel ka transkriptioon, uuringud (“surveys”) jms. Kolme kuuga sai €90 kokku niimoodi, mõni tund nädalas nokitsemist.

2017
Sel aastal otsustasin pisut tõsisemalt asja ette võtta, sest oli selge, et “beermoney” meetoditega ei jõua kuhugi. Hakkasin siis oma esimest veebisaiti püsti panema, sest kõik tegijamad inimesed (foorumites) just seda teed soovitasid.

Olgu siinkohal öeldud, et ega ma ei teadnud nendest asjadest mitte midagi tollal ja arvasin, et selline asjaajamine nõuab mingeid kõvemaid teadmisi ja suuremat algkapitali, niisiis see esimene veebisait sai puhtalt juhendite ja soovituste järgi alustatud. Juhenditest lähtus, et teadmisi polnud vaja ning esmane kapital kõigest umbes €100. Minu eesmärk oli sellest õppida, raha oli teisejärguline. See oli “adult tube” veebisait, mille üle ma väga uhke ei olnud, aga juhendite järgi… Sellest saidist asja ei saanud, aga nüüdseks olin selgeks saanud, et kuidas siiski asja ajada nii, et saaks asja.

2018
Nüüd panin 2 uut saiti korraga püsti kasutades teadmisi esimesest põrumisest, mis läks mulle maksma umbes €140. Uute saitide üles panemine läks maksma täpselt €125 (2 aastaks ette), sest nüüd teadsin paremini optimeerida kasutades paremaid teenuseid.

Ühel saidil kirjutasin juhendeid, kuidas teatud asju arvutiga teha saab. 11 artiklit (12 000 sõna kokku) esimesel kahel kuul – rohkem pole seda saiti puutunud. Nüüdseks teenib mulle €100/kuus passiivselt. Ülalpidamiskulu u. €3/kuus (mitmeks aastaks ette makstuna).

Teisel saidil tegin juttu teatud spordiga seonduvast “niche’ist” ja kirjutasin selle spordiga seonduvast iga nurga pealt ja lõppeks soovitasin teatud artiklites teatud tooteid lugejatele. Sellel saidil on umbes 60 artiklit (150 000 sõna kokku) ja nüüdseks (2020) suvehooajati teenib üle €10 000/kuus passiivselt. Siin ka ülalpidamiskulu umbes €3/kuus.

2019
Siin täiendasin seda spordiga seonduvat saiti ja samal ajal üritasin panna püsti uusi saite, aga veel mugavamalt kui muidu. Need uued saidid on kui “eksperimendid”, mis nüüdseks teenivad passiivselt umbes €100/kuus tükk. Need ka imepisikese ülalpidamiskuluga ja olen mõelnud lihtsalt mõne tuhande eest hoopis maha müüa, aga ikka jään mõtte juurde pidama, et las nad teenivad… Mul pole vaja seda natuke suuremat raha ja mõistlikum lihtsalt niriseda lasta.

2020
Nüüd on raha, mida investeerida. Hetkel olen uusi saite püsti panemas, aga nii mugavalt, et ise tööd üldse ei tee (seda ei anna reaalse “tööga” võrrelda) ostes töö nö. sisse (“oursourcing”). Keegi teeb pildid, keegi kirjutab – minu teha ainult need saitide sisse püsti visata. Ka selle viimase saaks “sisse osta” kasutades “virtuaalset assistenti”, aga mul usaldusega probleeme ja ei oskaks päris nii süsteemselt asja ajada nagunii.

Internetis on raha võimalik teenida rohkem, kui arvata oskad. Kui tänaval kõnnid, vaata ringi – proovi igale asjale mõttes $$ peale panna. Nüüd surfa netis ringi ja tee sama – raha sitaks ja pool. Netis lihtsalt risk pea olematu võrreldes mingi füüsilise pealehakkamisega. Meile töötegijatele on lihtsalt sisse söödetud, et tee tööd ja raha tuleb. Kapitalism ei ole kommunism kahjuks.

Aga nii palju siis minu kogemusest.

+10
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 16:35; 01.09 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen uusi saite püsti panemas, aga nii mugavalt, et ise tööd üldse ei tee (seda ei anna reaalse “tööga” võrrelda) ostes töö nö. sisse (“oursourcing”).

Ühtegi näidet muidugi sul tuua ei ole.
Oma “saitide” kohta.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 16:40; 01.09 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel olen uusi saite püsti panemas, aga nii mugavalt, et ise tööd üldse ei tee (seda ei anna reaalse “tööga” võrrelda) ostes töö nö. sisse (“oursourcing”).

Ühtegi näidet muidugi sul tuua ei ole.

Oma “saitide” kohta.

Ma ei teeniks nende saitidega nii palju, kui ma ütleksin kõigile täpselt ära, millised saidid mis niche’ides kui hästi toimivad – kokurents.

Kirjuta näiteks Google’isse “Best Power Tools” – seal on mitu lehte neid saite ja igaüks neist konkureerimas selle esimese koha nimel. Kirjuta ükskõik mis niche selle “Power Tools” asemele ja sul on näiteid nagu muru.

Mida suurem konkurents, seda tõenäolisem, et see esimene seal teenib ropult.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 16:35; 01.09 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Best Power Tools

Jah, on.
The most popular – and some of the best – American power tool brands include DeWalt, Milwaukee, Black & Decker, Craftsman, Ridgid, and …
jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.09 16:40; 01.09 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga räägi ka sellest kes sulle seda raha maksab? Mida sa lehele külge poogid?
google ads?
või midagi muud?
või mitu asja korraga?
Kas teenid raha reklaamide pealt või veel midagi?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mobrog selline leht kus sulle tuleb aegajalt küsitlusi mida täita ja nendega saad erinevaid summasi. Kusimustikud votavad max 10minutit ja koige rohkem on uhe pralt võimalik saada mingi 3 euri. Iga kord kui 5 eurot tais, saad selle kanda paypali. Ei saa mingeid arvestatavaid summasi küll aga samas aega kulub ka minimaalselt. Ise olen saanud kokku aastaga umbes 20 eurot panka.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Make money online” – minu kogemus sellega.

2016

Sel aastal vaatasin esmakordselt, kuidas raha “passiivselt” internetis kokku ajada.

Esimesteks katsetusteks võtsin ette igasugused GPT (“get paid to”) saidid nagu MicroWorkers ja seesugused, veel ka transkriptioon, uuringud (“surveys”) jms. Kolme kuuga sai €90 kokku niimoodi, mõni tund nädalas nokitsemist.

2017

Sel aastal otsustasin pisut tõsisemalt asja ette võtta, sest oli selge, et “beermoney” meetoditega ei jõua kuhugi. Hakkasin siis oma esimest veebisaiti püsti panema, sest kõik tegijamad inimesed (foorumites) just seda teed soovitasid.

Olgu siinkohal öeldud, et ega ma ei teadnud nendest asjadest mitte midagi tollal ja arvasin, et selline asjaajamine nõuab mingeid kõvemaid teadmisi ja suuremat algkapitali, niisiis see esimene veebisait sai puhtalt juhendite ja soovituste järgi alustatud. Juhenditest lähtus, et teadmisi polnud vaja ning esmane kapital kõigest umbes €100. Minu eesmärk oli sellest õppida, raha oli teisejärguline. See oli “adult tube” veebisait, mille üle ma väga uhke ei olnud, aga juhendite järgi… Sellest saidist asja ei saanud, aga nüüdseks olin selgeks saanud, et kuidas siiski asja ajada nii, et saaks asja.

2018

Nüüd panin 2 uut saiti korraga püsti kasutades teadmisi esimesest põrumisest, mis läks mulle maksma umbes €140. Uute saitide üles panemine läks maksma täpselt €125 (2 aastaks ette), sest nüüd teadsin paremini optimeerida kasutades paremaid teenuseid.

Ühel saidil kirjutasin juhendeid, kuidas teatud asju arvutiga teha saab. 11 artiklit (12 000 sõna kokku) esimesel kahel kuul – rohkem pole seda saiti puutunud. Nüüdseks teenib mulle €100/kuus passiivselt. Ülalpidamiskulu u. €3/kuus (mitmeks aastaks ette makstuna).

Teisel saidil tegin juttu teatud spordiga seonduvast “niche’ist” ja kirjutasin selle spordiga seonduvast iga nurga pealt ja lõppeks soovitasin teatud artiklites teatud tooteid lugejatele. Sellel saidil on umbes 60 artiklit (150 000 sõna kokku) ja nüüdseks (2020) suvehooajati teenib üle €10 000/kuus passiivselt. Siin ka ülalpidamiskulu umbes €3/kuus.

2019

Siin täiendasin seda spordiga seonduvat saiti ja samal ajal üritasin panna püsti uusi saite, aga veel mugavamalt kui muidu. Need uued saidid on kui “eksperimendid”, mis nüüdseks teenivad passiivselt umbes €100/kuus tükk. Need ka imepisikese ülalpidamiskuluga ja olen mõelnud lihtsalt mõne tuhande eest hoopis maha müüa, aga ikka jään mõtte juurde pidama, et las nad teenivad… Mul pole vaja seda natuke suuremat raha ja mõistlikum lihtsalt niriseda lasta.

2020

Nüüd on raha, mida investeerida. Hetkel olen uusi saite püsti panemas, aga nii mugavalt, et ise tööd üldse ei tee (seda ei anna reaalse “tööga” võrrelda) ostes töö nö. sisse (“oursourcing”). Keegi teeb pildid, keegi kirjutab – minu teha ainult need saitide sisse püsti visata. Ka selle viimase saaks “sisse osta” kasutades “virtuaalset assistenti”, aga mul usaldusega probleeme ja ei oskaks päris nii süsteemselt asja ajada nagunii.

Internetis on raha võimalik teenida rohkem, kui arvata oskad. Kui tänaval kõnnid, vaata ringi – proovi igale asjale mõttes $$ peale panna. Nüüd surfa netis ringi ja tee sama – raha sitaks ja pool. Netis lihtsalt risk pea olematu võrreldes mingi füüsilise pealehakkamisega. Meile töötegijatele on lihtsalt sisse söödetud, et tee tööd ja raha tuleb. Kapitalism ei ole kommunism kahjuks.

Aga nii palju siis minu kogemusest.

Mis keeles sa neid lehti teed? Mis teemal see arvutikirjutis sul on või kus seda lugeda ja osta saab?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tulevad miinused, need lehed ebausaldavad ei teeni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma otsin tikutulega taga Google Ads spetsialisti, ei ole leidnud. Kui keegi õpiks Google Ads selgeks, saaks korraliku raha teenida, sest väikeettevõtteid, kes aeg-ajalt seda teenust telliksid, on palju. See sobiks kodus töötamiseks ideaalselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Google Ads spetsialisti

Võiksin sulle kahte (tuttavad) juhatada, aga siin on ju reklaam keelatud.
Kunagi saadeti selle reklaame meilile, enam ammu ei ole tulnud. Ju ei olnud huvilisi. Otsi SEO, peaks leiduma.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:04; 15.09 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin saab ensenäitamise eest raha teenida.

https://chaturbate.com/

Sa oleksid pidanud oma postitusele lisama NSFW hoiatuse!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teeniks nende saitidega nii palju, kui ma ütleksin kõigile täpselt ära, millised saidid mis niche’ides kui hästi toimivad – kokurents.

Aga ütle siis mõni oma sait mis vähem teenib? Saidi omanikule on ju foorumilingid ainult kasuks.

Mind on ka netis teenimine alati huvitanud kuid enamik on petuskeemid mingi sissemaksega.
2011 avastasin bitcoini (tol ajal täiesti tundmatu sõna). Pane arvuti midagi tegema ja teenid. Üsna veider tundus. Tollal käis kaevandamine juba videokaartidega ning sisuliselt tähendas see ikka ~200 eurist sissemakset. Sai riskeeritud vaid sellepärast, et kui ei õnnestu, siis pole raha ära kingitud ning videokaart jääb alles koos võimalusega maha müüa.

Täitsa veider on mõelda, et tollal kaevandas üks videokaart üle 15 bitcoini kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin saab küsitlustele vastates raha teenida. Kiirelt rikkaks ei saa, aga asi on aus ja väljamakse käib paypali kaudu.

https://bit.ly/uuringukutse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pojal koos oma naisega on hobiteemaline koduleht/blogi, millega neil on ikka omajagu tegemist. Teeenivad bannerreklaamidega. Kui palju, ma ei tea, aga ju siis piisavalt, et viitsivad seda teha. Muidugi on see põhitöökohtade kõrvalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.09 11:58; 15.09 11:59; 17.09 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Google Ads spetsialisti

Võiksin sulle kahte (tuttavad) juhatada, aga siin on ju reklaam keelatud.

Kunagi saadeti selle reklaame meilile, enam ammu ei ole tulnud. Ju ei olnud huvilisi. Otsi SEO, peaks leiduma.

SEO ja Google Ads on küll otsapidi seotud, aga need on täiesti kaks erinevat oskuste kategooriat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.09 11:58; 15.09 11:59; 17.09 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle ühe Käo meelst imeasja kohta siin pikk jutt
https://kodulehekoolitused.ee/mida-teha-kui-google-reklaam-google-adwords-soob-ahnelt-sinu-raha/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:04; 15.09 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle ühe Käo meelst imeasja kohta siin pikk jutt

https://kodulehekoolitused.ee/mida-teha-kui-google-reklaam-google-adwords-soob-ahnelt-sinu-raha/

Maailmas on palju muid võrgustikke kui kui Google.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.09 11:58; 15.09 11:59; 17.09 12:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina, kui nõuavad algkapitali, siis ärimudel ongi tainastelt algkapitali äravõtmine.

börsil mängimine eeldab, et sul on vähemalt 4000-5000€ vaba raha, mille eest aktsiaid osta ja natukese vahelekasuga siis müüa, nii, et vaheltkasu jääks oluliselt suurem, kui panga poolt vahendustasuna võetav teenustasu (nt swedbankis ca 16-18€/tehing välisaktsiate puhul. eesti aktsiatehingud on tasuta, aga nende hinnad kahjuks eriti ei kõigu päeva jooksul.).

Tainapead vaevalt sellega tegelevad.

Raudset närvi on vaja ka, et mitte paanikasse sattuda, kui see aktsia, mille just üles noppisid, peale ostu oma langemist jätkab. Üskord ta tõuseb nagunii.

Eilne kiireim tehing: juba 1,5h peale ostu oli ostetud aktsiapakk ka müüdud ja 100+€ kasumit nagu maast korjatud. tavaliselt on muidu nii, et ühel päeval ostan, järgmisel müün.

Kusjuures ma mõtlesin Eesti aktsiate korral suht sama teha. Aga selgus, et see Eesti börs on nii mõtetu, seal lihtsalt ei toimu praktiliselt mitte mingeid tehinguid. Isegi, kui proovida väga väikese kasumiga, näiteks 1-2 senti aktsia kohta kallimalt müüa, siis praktiliselt need aktsiad lihtsalt seisavad käes. Usa turul peaks vist olukord parem olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures ma mõtlesin Eesti aktsiate korral suht sama teha. Aga selgus, et see Eesti börs on nii mõtetu, seal lihtsalt ei toimu praktiliselt mitte mingeid tehinguid. Isegi, kui näiteks proovida väga väikese kasumiga, näiteks 1-2 senti aktsia kohta kallimalt müüja, siis praktiliselt need aktsiad lihtsalt seisavad käes. Usa turul peaks vist olukord parem olema.

usa aktsiatega on osades pankades hullud tehingutasud. ja osasid pangad ei vahendagi.
ma ise “mängin” rootsi ja soome omadega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 21:28; 01.09 15:56; 17.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge, “börsil mängimist” raha teenimiseks nimetada on sama kui nimetada kasiino külastamist tööl käimiseks või “teenida” lotopiletitega. Tulu on sellisel juhul loomulikult negatiivne, vastupidiseid, erandeid, on nii vähe ja need on ka pigem õnne toimel loodud.

Aga internetis saab lisaraha teenida sarnase tööga, mida ka mitte-internetis teed, sarnaseid vahendeid kasutades. Näiteks ost, müük, igasugune muude teenuste pakkumine. Mida iganes tead või oskad, võid seda pakkuda teenusena kellelegi, kes seda vajada võiks. Potentsiaal ongi omamoodi piiramatu, samuti ka konkurents. Tegelikult on päris vähe töid-oskuseid, mida kohe kindlasti internetis teha ei anna. Isegi bussijuht võib näiteks Internetis kellelegi liikluseeskirju õpetada näiteks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lisaraha teenimine internetis