Esileht Beebi ja mitmikud lisatoidud

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: lisatoidud

Postitas:

Poeg saab rpa, kuid pidevalt kõht kinni. Arst soovitas segu vahetada ja olen seda ka teinud, kuid abi ei ole. Olen lisaks ise pressinud porgandimahla ja arsti soovitusel ka veidi jõhvika mahla juurde pigistanud, kuid ka see ei aita. Kraadiklaasiga olen ka last aidanud, et saaks oma kaka tehtud, kuid pidevalt ei taha ka seda teha. Nüüd siis täna ostsin ploomimehu, ehk ploom aitab( mind ennast küll peale sünnitust aitas). Kas kellegil veel head nõu anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil arst soovitas duphalaci anda, see on looduslik ja soodustab seedimist. ei ole lahtisti nagu microlax,sool ei muutu laisaks. nii pisikesele ma ei suruks mahlu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil kolme kuune ka soovitati rpa segu vahetada läksime hipilt üle nanile ja saime kakamise korda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-kuusele porgandit, jõhvikat, ploomi jne? Porgandit ei soovitata eriti isegi vanematele lastele, keerad lapse neerud täitsa tuksi. Eespool soovitatud kummeliteed ei tasu ka väga julgelt katsetada, paljudel on selle vastu allergia. Igasugu lisade andmise asemel püüa leida rpa, mis ei aja kõhtu kinni.

Proovi rpa-d, mis ei sisalda tärklist. Minu lapsele sobis ainult Hipp Pre (ei sisalda tärklist), teistega lõi ka kohe kõhu kinni (ka Hipp 1-ga oli kõht kinni). Nii kaua kui sa oma lapsele sobivat rpa-d ei leia, ei parane ju midagi, jooda neid mehusid palju tahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Friso Vom on sellistele lastele, kes kalduvad kõhukinnisusele.
Ja kui see ka ei aita, tuleb mängu retseptiga allergikute RPA apteegist.

Porgand, jõhvikas ja ploom jäta kohe kindlalt mängust välja. Lisaks tõesti igasugu teed jmt. Juba ainuüksi kummel ise võib olla see, mis kõhu totaalselt kinni paneb kui talumatus korvõielistele (väga tihe lastel).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud lisatoidud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.