Esileht Imetamine lisatoiduga alustamine 6kuuselt

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: lisatoiduga alustamine 6kuuselt

Postitas:

Tere,

Kui alustan lapsega lisatoidu andmist siis kui sasnud 6 kuuseks, siis jälgin aöguses ikka sama toitmisplaani nagu need kes lisa 4+ andma hakkavad, vüi võib toiduained kiiremini läbi võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin kiiremalt. Ei proovinud ühte pürees mitu päeva tõstes koguaeg lusikate atvu. Kui päevaga midagi ei toimunud, siis sai juba järgmine päev rohkem püreed ja nii tegin kõigi uute maitsetega. Lemmikud on meil porgandi-, bataadi- ja kõrvitsapüreed, neid sööb meeleldi. Isetehtud püreed talle ei maitse, seega veel oatan poeat Põnni omi. Viimane lemmik on tal veiselihaga köögiviljapüree.
Kui sul natukene püreedega harjunud on (algul ei taha nad üldse, panevad suu kinni või tekib okserefleks), siis võid pakkuda ka näputoite vaikselt. Ma kavatsen putru anda ja vaadata kas sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin kohe 6-kuuselt näputoitu andma. Andsin ühte juurvilja paar päeva, kui reaktsiooni ei olnud, siis pakkusin järgmist. Tänapäeval lähtutakse pigem sellest, et allergeene tuleks alates 6. elukuust tutvustada eeldusel, et peres allergikuid pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Imetamine lisatoiduga alustamine 6kuuselt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.