Esileht Beebi ja mitmikud Lisatoit

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lisatoit

Postitas:

Arst soovitas 4,5 kuusele beebile lisatoitu andma hakata. Söögitooli veel teda panna ei saa. Kas panete ta turvahälli istuma? Või kuidas te annate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:20; 08.07 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil näiteks nii varakult söögitooli polnud.
Panime beebi lamamistooli ja seal poolistuli olles sõi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma ta lamamistooli panen, kas tal kurku ei lähe? Meil babyborni lamamistool kôige kôrgemal astmel, aga tundub kuidagi liiga pikali ja kardan, et läheb kurku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:20; 08.07 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees kodus on või keegi külas, siis saab edukalt ka laps kellegi süles olla ja annad. Või sul jalad krünksus ja laps lamab (jalad laua äärel ja laps istub poolistukil nt).
Aga usun et su lamamistool ajab ka asja ära, lihtsalt jälgid teda ja pane ette põll vms, sest toitu tuleb nkn välja. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nii väiksele veel üldse ei annakski, kui kaaluiive korras on. Kuu ootaks veel kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka võib anda, aga seda on ju nii vähe alguses, et vabalt saab süles istudes. mõnel rinnalapsel ei kasva need kogused ka nii hüppeliselt, vaid võib isegi mitu kuud olla vaid mõni lusikatäis korraga. olen ka jalutuskärus andnud pisut kallutatud asendis, kui juba hakkas istuma, mõni lamamistool ka ehk sobiva kaldega, turvahäll liiga lamav, ma arvan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoia teda lihtsalt süles. Usun, et alguses, mitu mitu nädalat või isegi paar kuud võib ta sul vabalt ainult olla nõus püreesid veidikene maitsma. Nii et see protsess käib ju väga kähku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasime lamamistooli, need kaks-kolm miniampsu mis ta esialgu teeb, ei lähe kurku. Veidi hiljem hoidsin süles. Istusin laua taga, laps vasakul käel ja paremaga söötsin 🙂 Mõni hetk peaaegu istuli ei tee ka halba, sa ju hoiad ja toetad teda ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Lisatoit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.