Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Lisatöö

Postitas:
Kägu

Mul on turvatöötaja ja liikluskorraldaja kvalifikatsioon, suviti saab tahtmise korral teha palju lisatööd Meeskonna ja EventSec-i alt (ka teistes firmades), 1-2 päeva kaupa, töötasu 8-12 € tunnis (bruto).
Liikluse reguleerimine, piletite kontroll, korra järele vaatamine.

Talvel on üritusi vähem aga ka leidub üht-teist, ettevõtted helistavad-kirjutavad ka otse ja küsivad, kas sulle asukohad ja kuupäevad sobivad, ja kas soovid tööd.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem küll huvi kui raha pärast, aga hakkasin toidukulleriks (rattaga).

Mis selles toiduloksutamises nii huvitavat on?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem küll huvi kui raha pärast, aga hakkasin toidukulleriks (rattaga).

Mis selles toiduloksutamises nii huvitavat on?

Näeb erinevaid inimesi, kohti ntx?

Kiirabis töötamine tundub ntx huvitav, näed erinevaid kodusid, asutusi.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen õhtuti lisatööd koristajana ja teenin lisatööga üle 500 eur neto. Oman ka MA muidu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen õhtuti lisatööd koristajana ja teenin lisatööga üle 500 eur neto. Oman ka MA muidu.

Masendav. Milleks siis oli vaja õppida, kui selle tööga ära ei ela ja pead ikka koristajaks hakkama.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib teistlaadi lisatöö ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirabis töötamine tundub ntx huvitav, näed erinevaid kodusid, asutusi.

No kiirabis töötamiseks võiks küll teised põhjused olla.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen lisatööd. Õigemini, ületunde oma töökohal. Õnneks on meil koguaeg nii suur koormus, et koguaeg on vaja lisaks teha, et järje peal olla.

Lisatööd saan ise valida – millal viitsin ja aega on. Sätin selle alati pühade ajale. Siis saab topelttasu. Aga teen ka muul ajal lisatunde.

Kuus teenin niimood juurde kuskil 500-600 eurot. Väga raske on, aga mis parata! Põhipalk ei ole suur. Igas kuus teen ca 50-70 ületundi.

Lisan oma kommentaarile, et sel aastal esimest korda kasutan kõik oma aiasaadused korralikult ära. Varem ei ole väga sõstraid ja ploome sisse teha. Need on niisama söömiseks olnud. Nüüd aga olen sisse teinud ja kõik, mis üle jääb müün maha. Muidugi, hind on pigem sümboolne, aga midagi ikka.

Üle mitme aasta panin ka kartuleid maha. Vahepeal pole aastaid viitsinud jännata. Ka korralik laar kurke on marineeritud. Varem eelistasin poest osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega mind vahepeal tõesti siirat huvitab, miks inimesed veel õpetajaks üldse õpivad…

Mina töötan ülikoolis instituudis, kus mh ka värskeid õpetajaid koolitatakse, ise küll sellega otseselt ei tegele. Aga mõtlen endamisi järjest enam kas ikka on eetiline kutsuda noori inimesi õpetajaks õppima ja neid õpetajaks välja koolitada, teades, mis neist õpetajatest koolis saab..

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega mind vahepeal tõesti siirat huvitab, miks inimesed veel õpetajaks üldse õpivad…

Mina töötan ülikoolis instituudis, kus mh ka värskeid õpetajaid koolitatakse, ise küll sellega otseselt ei tegele. Aga mõtlen endamisi järjest enam kas ikka on eetiline kutsuda noori inimesi õpetajaks õppima ja neid õpetajaks välja koolitada, teades, mis neist õpetajatest koolis saab..

No just. Viimasel ajal näen, et ainult mõne panga silmis on õpetaja amet veel prestiižne, antaksegi veel kodulaenu, sest tööd peetakse kindlaks. Kõik teised kritiseerivad neid igal võimalikul moel, nii lapsevanemad kui ka PK kommentaatorid. Miks peaks noor sellise ameti valima?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin juuksurikursustel ja teenin sellega väikest lisa, käin inimestel kodus juukseid lõikamas ja värvimas. Selles mõttes hea, et saan ise reguleerida, palju ma tööd võtan, aga noh, eks ikka juhtub nii ka, et keegi püsiklient helistab, et no nii tarvis kohe täna ja siis lähen teen ära, kuigi olen väsinud. Samas põhitöö on hoopis teisest ooperist ja see juuksurivärk on nagu vahelduseks ka. Kuskil 500 eurot kuus saan sellega juurde.

Ehe näide, kui tubli ja positiivne on üks inimene! Respekt!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lapsed või loomad meeldivad, soovitaksin lapse või loomahoiuga tegeleda. Oleneb muidugi sinu asukohast, suuremates linnades ikka otsitakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siin mõtlen, et miks peab kogu ärkveloleku aja väga efektiivselt ja võimalikult tihedalt tööga täitma?

Mina näiteks olen nõus vähem teenima ja vähema rahaga, et mul oleks vaba aega nii hommikul kui õhtul endale, puhkamiseks, olemiseks, hobidega tegelemiseks, meelelahutuseks…

Ma ei taha kell 06  hommikul sellist pinget juba voodis, et kohe peab tõusma, need ja need asjad ruttu ära tegema ja minema, et muidu jään hiljaks…

Tööpäeva lõpus jälle kiirustama veel teisele tööle… Või end kodust väsinuna välja venitama, lörtsiga, mid iganes ilmaga, ise oled juba väsinud…

Arved on mul makstud, külmik täis, kodu-auto olemas, paak täis.

Mind huvitab, kas mõni niisugune on veel.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arved on mul makstud, külmik täis, kodu-auto olemas, paak täis.

Ega muidu ei teekski mingit lisatööd, kui oleks külmik täis, eluase, auto jne kõik olemas ja arved makstud. Aga mina ei tule enam oma palgaga välja, et kõik vajalik oleks olemas. Kui sina ei pea eriti töötamagi, et kõik vajadused oleks täidetud, siis loomulikult lebota rahus.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arved on mul makstud, külmik täis, kodu-auto olemas, paak täis.

On sul talvised küttearved 1500 euro kanti?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul lapsi pole, siis peaks ju olema lisatöö teema lihtsam. Jõuad nt kell 18 koju, puhkad natuke ja siis teed igal õhtul veel nt 1 h mingit tööd + ndlvahetusel nt kokku 5 h. Ja kui tunned, et väsid, siis saad ju lisatöö alati üles öelda.

Palju raskem on pere kõrvalt. Tahaks ka – saaksin lausa oma erialal teha või siis seonduvas valdkonnas. Aga just aja küsimus – mul on väikesed lapsed – ma ei saa töölt koju jõudes teise tuppa lukustuda. No kl 21 kui lapsed magavad – siis olen ise juba väsinud ja tegelt tahaks ju ka mehega ka kasvõi tunnikese omaetteolemise aega saada. Nädalavahetusel saaks ehk teha päevas paar tundi – aga samas, mingi 50 euri kuus lisa teenida ka ei näe mõtet. Peaks juba siis olema selline jupp, et tõesti tasub rabelemine ära.

Nüüd küll mõlgutan mõtteid, et kuna töökoha vahetus, siis vb eelmisele töökohale pakun varianti aegajalt mingeid otsi neile teha – et nt kord kvartalis veidi tihedam nädal – nii võiks ju täitsa olla.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arved on mul makstud, külmik täis, kodu-auto olemas, paak täis.

Ega muidu ei teekski mingit lisatööd, kui oleks külmik täis, eluase, auto jne kõik olemas ja arved makstud. Aga mina ei tule enam oma palgaga välja, et kõik vajalik oleks olemas. Kui sina ei pea eriti töötamagi, et kõik vajadused oleks täidetud, siis loomulikult lebota rahus.

Jah, kahtlustan, et meil on veidi erinev lähenemine sellele – mis kõik on eluks väga vajalik.

Jah, meil ei ole (teadlikult) seda kuldset elu Harjumaal, ma pole soetanud koju 3-4 külmikut, 2 autot aeda, ja maja mõõtmetega ca 300 m2, ja kindlasti Harjumaale…

Töötan ikka, vahest ka palju, aga päris magamiseni sellega ei lähe. Enne loobun didriksoni parklast kui vabast õhtust.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, kahtlustan, et meil on veidi erinev lähenemine sellele – mis kõik on eluks väga vajalik. Jah, meil ei ole (teadlikult) seda kuldset elu Harjumaal, ma pole soetanud koju 3-4 külmikut, 2 autot aeda, ja maja mõõtmetega ca 300 m2, ja kindlasti Harjumaale… Töötan ikka, vahest ka palju, aga päris magamiseni sellega ei lähe. Enne loobun didriksoni parklast kui vabast õhtust.

Didriksoni parka on vaesema inimese parka pigem.

300 m2 maja, korralik uuema otsa sportlik auto ning 1 külmik on piisav.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enne loobun didriksoni parklast kui vabast õhtust.

Mingi parka tõesti ei motiveeri töötama, kui asi oleks selles, siis ei otsiks lisatööd. Asi on ikka eluasemes, arvete maksmises, reisimises jne, mille pärast tuleb ohverdusi teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasulikum on uus oskus kutsekas, kõrgkoolis omandada. 3-5 aastat kiirnuudleid süüa ja ülejäänud elu rohkem puhata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siin mõtlen, et miks peab kogu ärkveloleku aja väga efektiivselt ja võimalikult tihedalt tööga täitma?

Mina näiteks olen nõus vähem teenima ja vähema rahaga, et mul oleks vaba aega nii hommikul kui õhtul endale, puhkamiseks, olemiseks, hobidega tegelemiseks, meelelahutuseks…

Ma ei taha kell 06 hommikul sellist pinget juba voodis, et kohe peab tõusma, need ja need asjad ruttu ära tegema ja minema, et muidu jään hiljaks…

Tööpäeva lõpus jälle kiirustama veel teisele tööle… Või end kodust väsinuna välja venitama, lörtsiga, mid iganes ilmaga, ise oled juba väsinud…

Arved on mul makstud, külmik täis, kodu-auto olemas, paak täis.

Mind huvitab, kas mõni niisugune on veel.

Minu lisatöö on näiteks nädalavahetustel (mõnikord ka nädala sees paar-kolm tundi) ja see on nii hobi, õppimimine/õpetamine, meelelahutus, trenn kui ka puhkus. Teenin sellega nii
300-500 eurot kuus.
Tegemist on hobuste eest hoolitsemisega, ratsutamisega ja lastele ratsatrennide andmisega.
Minu arvates võrratu viis lisaraha teenida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud 2 töökohta korraga + lisaprojektid alates noorest peast saati. Väga motiveeriv oli näiteks 2 palka kuus teenida, palju reisida, pulmi pidada, esimese eluaseme sissemaksuraha omada. Olin harjunud ja elutempo sobis hästi. Hetkel kodus olles pigem ei meeldi, sest harjunud tegutsema. Nüüd saan natuke nokitseda kodunt ka, aga pigem tahaks rohkem, aga kahjuks pere ajast seda ei näpista ja praegu on nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud 2 töökohta korraga + lisaprojektid alates noorest peast saati. Väga motiveeriv oli näiteks 2 palka kuus teenida, palju reisida, pulmi pidada, esimese eluaseme sissemaksuraha omada. Olin harjunud ja elutempo sobis hästi. Hetkel kodus olles pigem ei meeldi, sest harjunud tegutsema. Nüüd saan natuke nokitseda kodunt ka, aga pigem tahaks rohkem, aga kahjuks pere ajast seda ei näpista ja praegu on nii.

Kuidas sul sellise koormuse ajal jagus aega kuramaasiks? Tööl tegid seda??  Ma olen töötanud 1,5 koormusega noorem olles. 24 tunnised valves. Päris palju vabu päevi magasin maha lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siin mõtlen, et miks peab kogu ärkveloleku aja väga efektiivselt ja võimalikult tihedalt tööga täitma?

Mina näiteks olen nõus vähem teenima ja vähema rahaga, et mul oleks vaba aega nii hommikul kui õhtul endale, puhkamiseks, olemiseks, hobidega tegelemiseks, meelelahutuseks…

Ma ei taha kell 06 hommikul sellist pinget juba voodis, et kohe peab tõusma, need ja need asjad ruttu ära tegema ja minema, et muidu jään hiljaks…

Tööpäeva lõpus jälle kiirustama veel teisele tööle… Või end kodust väsinuna välja venitama, lörtsiga, mid iganes ilmaga, ise oled juba väsinud…

Arved on mul makstud, külmik täis, kodu-auto olemas, paak täis.

Mind huvitab, kas mõni niisugune on veel.

Minu lisatöö on näiteks nädalavahetustel (mõnikord ka nädala sees paar-kolm tundi) ja see on nii hobi, õppimimine/õpetamine, meelelahutus, trenn kui ka puhkus. Teenin sellega nii

300-500 eurot kuus.

Tegemist on hobuste eest hoolitsemisega, ratsutamisega ja lastele ratsatrennide andmisega.

Minu arvates võrratu viis lisaraha teenida.

Enamus hobuseid hooldavad ju lapsed. Üks lõpetab trenni hooldusega ja järgmine alustab. Ratsutada saavad ülivähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud 2 töökohta korraga + lisaprojektid alates noorest peast saati. Väga motiveeriv oli näiteks 2 palka kuus teenida, palju reisida, pulmi pidada, esimese eluaseme sissemaksuraha omada. Olin harjunud ja elutempo sobis hästi. Hetkel kodus olles pigem ei meeldi, sest harjunud tegutsema. Nüüd saan natuke nokitseda kodunt ka, aga pigem tahaks rohkem, aga kahjuks pere ajast seda ei näpista ja praegu on nii.

Kuidas sul sellise koormuse ajal jagus aega kuramaasiks? Tööl tegid seda?? Ma olen töötanud 1,5 koormusega noorem olles. 24 tunnised valves. Päris palju vabu päevi magasin maha lihtsalt.

Mul oli kontoritöö, peale seda klienditeeninduse töö umbes 2-3 päeva nädalas ja nädalavahetus ca 10-17. Oli aega nii väljas käia kui ka abikaasaga tutvuda, paar korda kolida, reisida. Kuigi eks täitsa juhtme seinast ei saanud kunagi välja võtta ja arvuti on alati igal reisil kaasas olnud.

Kui nüüd aus olla, siis mu lapsed väsitavad mind palju rohkem kui selline töögraafik…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On sul talvised küttearved 1500 euro kanti?

Aga see on ilmselt Su enda valikute tagajärg..

Me ostsime endale teadlikult sellise maja, kus 1500 euro eest saab kütte terveks kütteperioodiks ja jääb ülegi..

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga see on ilmselt Su enda valikute tagajärg..

Me ostsime endale teadlikult sellise maja, kus 1500 euro eest saab kütte terveks kütteperioodiks ja jääb ülegi..

No ma võisin eelmisel aastal sama öelda. Olen oma valikuga väga rahul. Sul on saun ja bassein ka? Väga mõnna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )