Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lisatöö võimalus

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Lisatöö võimalus

Postitas:

Teema suletud. Perekool.ee Foorumis on keelatud:

4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Töö?

Kas ja millised lepingud sõlmitakse?

Ilmselt mitte neid, mis min palgagai tagaks.

SCAM ALERT!!!!

Esimene katsetus oli sul see: FABERLIC EESTI OÜ

Teine FABERLIC BALTIA OÜ, ka kustutatud.

Mis nüüd?

+10
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See lisaraha teenimine ei olegi kõigile.

See on vaid valitutele! Mida lihtrahvas sellest teab, heida nagu pärleid sigade ette.

Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes on sellise lisatööga rikkaks saanud? No näiteks teeninud aastaga 10 000 lisaraha?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris töökohti pakutakse CV keskuses või mõnes muus analoogses keskkonnas, mitte Perekoolis ????

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma räägin rikkaks saamisest?

Minu valik on see, et ma kasvatan lapsi ja ei pea nende kõrvalt täiskohaga tööl käima E-R 8-17!

10 tundi nädala sees et saaks õhtuti lastega koos olla, ei ole minu jaoks piisav aeg. Aga neid otsuseid saab ju igaüks ise tehagi!

On inimesi, kes käivad graafikuga tööl, öösel tööl, bensukas, raamatukogus, poes kassas jne. Ma usun et need pole ka tööd, kus rikkaks saab!

See on samuti töö, kus saab teenida ja ainult seda tehes ära elada. Siin ongi küsimus selles kui palju sa oled nõus ise pingutama! Kõik ajavad taga raha aga keegi ei taha tööd teha ???? sedasi tõesti ei olegi võimalik midagi teenida.

Müük on igal pool! Valikutes on asi, kuhu sa oma rahad paned ja suunad ning kust ja milliseid tooteid sa osta soovid.

Igale asjale on ka ostja olemas, thats the life! Kui see töö ei ole sulle, siis on see kellegile teisele.

Kõige pealt võiks omandada elementaarse eesti keele grammatika. Ei tundu usaldusväärne kui algklassi tasemel eesti keelt kasutav inimene sulle töödpakub. Ratsa rikkaks.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 12:34; 01.12 12:39; 01.12 12:42;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Perekool.ee Foorumis on keelatud:

4.8. omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

Googel translate ?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma räägin rikkaks saamisest?

Minu valik on see, et ma kasvatan lapsi ja ei pea nende kõrvalt täiskohaga tööl käima E-R 8-17!

10 tundi nädala sees et saaks õhtuti lastega koos olla, ei ole minu jaoks piisav aeg. Aga neid otsuseid saab ju igaüks ise tehagi!

On inimesi, kes käivad graafikuga tööl, öösel tööl, bensukas, raamatukogus, poes kassas jne. Ma usun et need pole ka tööd, kus rikkaks saab!

See on samuti töö, kus saab teenida ja ainult seda tehes ära elada. Siin ongi küsimus selles kui palju sa oled nõus ise pingutama! Kõik ajavad taga raha aga keegi ei taha tööd teha ???? sedasi tõesti ei olegi võimalik midagi teenida.

Müük on igal pool! Valikutes on asi, kuhu sa oma rahad paned ja suunad ning kust ja milliseid tooteid sa osta soovid.

Igale asjale on ka ostja olemas, thats the life! Kui see töö ei ole sulle, siis on see kellegile teisele.

That’s life on see väljend (the sinna ei kuulu). Kellegile ei kirjutata – õige on kellelegi, lihtne kontrollida sõnaga kass – ei ütle ju kassigile ikka kassilegi.

Küsitu ju ühes eelnevas postitises – palun pane kirja inimene kes on selle tööga teeninud EUR 10,000 aastas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 12:34; 01.12 12:39; 01.12 12:42;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

 

 

Nii head tooted ja kuulus bränd juba 15 a Eesti turul ja ei sina ega keegi teine pole sellest kuulnudki ? Kuidas küll nii.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 12:34; 01.12 12:39; 01.12 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…Küsiti ju ühes eelnevas postitises – palun pane kirja inimene kes on selle tööga teeninud EUR 10,000 aastas.

Omast käest tean, et IM-il on potentsiaali. MLM-iga pole küll kokku puutunud, aga püramiidi tipu pool istujad saavad üsna kindlalt kodus istudes raha lugeda, kui aga sääraseid värbamiskuulutusi treivad ja inimesed sellega lootuses raha teha edasi tegelema jäävad.

Ma ise toimetan kaasturunduse kallal. See ei ole niivõrd “töö” kui lihtsalt väärtuse loomine ja selle arvelt hiljem jube suhteliselt passiivselt kasumi lõikamine. Aga eks IM-i alla kuuluvad nad mingil määral kõik. Ses suhtes on teema algataja jutt õige, aga tema motiiv on teadagi mis… ^^

Ei saa kurta…

https://www.youtube.com/watch?v=_pDTiFkXgEE

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks kolleeg tegeleb sellega hobi korras. Ma küll ei kujuta ette, KUI palju tavaari  peaks kuu jooksul müüma, et nt 100 eur lisaraha saada. Tooted on ju üsna odavad.   Ise ka tellin kord paari kuu jooksul mõnd kindlat toodet, mis mulle sobib, summa jääb nii 10 eur kanti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, grammatikajünrid, kellel endal on kommenaarides sada viga – rahunege juba maha 😀

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis imeloom on “hapnikukosmeetika” ja miks ma seda peaksin tahtma kasutada?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellegile ei kirjutata – õige on kellelegi, lihtne kontrollida sõnaga kass – ei ütle ju kassigile ikka kassilegi.

Aga kuidas oleks sõnaga prügi? Mingi, miski?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin jaurata, väga palju on teemasid, et raha vähe. Müüsin kunagi ka kosmeetikat, hullult ei teeninud, aga abiks ikka, lisaks ise osta soodsamalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsitu ju ühes eelnevas postitises – palun pane kirja inimene kes on selle tööga teeninud EUR 10,000 aastas.

Ma parandaks veidi (stiili- ja lohakusvead ning puuduv koma):

“Ühes eelnevas postituses juba küsiti: palun pane kirja inimene, kes on selle tööga aastas 10 000 eutot teeninud!”

NB! Ka mind võib alati parandada ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 09:23; 02.12 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Sul on kehv kuulmine ????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 09:23; 02.12 09:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lisatöö võimalus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.