Esileht Koolilaps Lisavastuvõtuga gümnaasiumid Tallinnas (Harjumaal)r

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lisavastuvõtuga gümnaasiumid Tallinnas (Harjumaal)r

Postitas:
Kägu

Kuidas need üles leida? Kahte kooli olen juba helistanud, kumbagi ei toimu ilmselt mingit lisavastuvõttu. Laps saatis hommikul koolidesse meilid ka  aga ootaja aeg tundub pikk.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu lapse klassijuhataja väitel tegevat RAM augustis lisavastuvõtu. kui tõene see info on, ei tea, sest ise sinna ei plaani proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://info.haridus.ee/asutused/kool

Võtad selle   nimekirja ette ja hakkate uurima

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pelgulinna Gümnaasium

Lisakatsed vabade kohtade korral

21.-28.08.2022

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pelgulinna Gümnaasium

Lisakatsed vabade kohtade korral 21.-28.08.2022

Pelgulinna Gümnaasiumis

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain Mustamäe gümnaasiumist info, et nemad plaanivad lisakatseid teha juba 06.07. Kodulehelt ma seda infot ei leidnud, aga sellise vastuse sain kui uurisin, kas on tulemas või mitte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain Mustamäe gümnaasiumist info, et nemad plaanivad lisakatseid teha juba 06.07. Kodulehelt ma seda infot ei leidnud, aga sellise vastuse sain kui uurisin, kas on tulemas või mitte.

Ma olen kõigis teemades, kus on olnud juttu soovitud gümnaasiumidest välja jäämisest, soovitanud kontakteeruda MGga, kes tavaliselt teeb lisavastuvõtu (nelja-viielistel pole ju katseid vaja tehagi). Sel aastal anti siin korduvalt selle soovituse peale vastu nina, et neil ju pole kirjas, et tuleb lisavastuvõtt ja mis ma pakun täiesti mõttetut asja välja. No oli ka sel aastal siiski see pakkumine asja ette.

Ja täiesti norm kool on, saab õppida küll, kui ise vähegi viitsid. Õpetajad on ranged ja kellelegi niisama haletsusest lõputunnistust välja ei kirjutata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain Mustamäe gümnaasiumist info, et nemad plaanivad lisakatseid teha juba 06.07. Kodulehelt ma seda infot ei leidnud, aga sellise vastuse sain kui uurisin, kas on tulemas või mitte.

Ma olen kõigis teemades, kus on olnud juttu soovitud gümnaasiumidest välja jäämisest, soovitanud kontakteeruda MGga, kes tavaliselt teeb lisavastuvõtu (nelja-viielistel pole ju katseid vaja tehagi). Sel aastal anti siin korduvalt selle soovituse peale vastu nina, et neil ju pole kirjas, et tuleb lisavastuvõtt ja mis ma pakun täiesti mõttetut asja välja. No oli ka sel aastal siiski see pakkumine asja ette.

Ja täiesti norm kool on, saab õppida küll, kui ise vähegi viitsid. Õpetajad on ranged ja kellelegi niisama haletsusest lõputunnistust välja ei kirjutata.

no ma loodan ka, et kellelgi oli sellest infost kasu … tean omast käest kui keeruline seis Tallinnas gümnaasiumikohtadega on. kui poleks juba kohta mujal vastu võtnud, oleks laps kindlasti sinna katsetama läinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olge mureta, ka mujal on väga raske kohtadega, näiteks kindlalt tean, et Viljandis ja Pärnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain Mustamäe gümnaasiumist info, et nemad plaanivad lisakatseid teha juba 06.07. Kodulehelt ma seda infot ei leidnud, aga sellise vastuse sain kui uurisin, kas on tulemas või mitte.

Kellele nad neid lisakatseid siis teevad kui infotki ei jaga? Kodulehelt on leitav ainult info, et kantselei on juulis suletud. Kantselei peaks ju olema koht, kust infot küsida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain Mustamäe gümnaasiumist info, et nemad plaanivad lisakatseid teha juba 06.07. Kodulehelt ma seda infot ei leidnud, aga sellise vastuse sain kui uurisin, kas on tulemas või mitte.

Kellele nad neid lisakatseid siis teevad kui infotki ei jaga? Kodulehelt on leitav ainult info, et kantselei on juulis suletud. Kantselei peaks ju olema koht, kust infot küsida.

Vot ei tea täpsemalt, aga sellise vastuse ma 01.07 oma 21.06 saadetud meilile sain – “Plaanime lisakatseid järgmisel kolmapäeval”.  Paluti täita avaldus-enesetutvustus ning saata trimestrihinnete ülevaade. Kuna meil oli selleks hetkeks juba koht mujal olemas, siis rohkem teemaga ei tegelenud ja enamat kommenteerida ei oska.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keila Kool

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olge mureta, ka mujal on väga raske kohtadega, näiteks kindlalt tean, et Viljandis ja Pärnus.

Sel juhul tasub vaadata maakoole. Nt. Otepää Gümnaasiumis on kohti ja on võimalik ka ühiselamus elada õpinguperioodil (vt. https://www.nuustaku.edu.ee/oppetoo-ja-huvitegevus/gumnaasiumiopingud/).  Ka Nõo Gümnaasium on viimastel aastatel võtnud vastu nõrgemaid lapsi, kes nt. kodukoolidesse (tav. maakonnakoolid) sisse ei saa. Info kohaselt https://nrg.edu.ee/et/vastuvotu-ajakava on nt. 10. juulil just vabanenud kohtade täitmine plaanis ja sinna peaks vast saama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeme update’i – kas Tallinnas on kuskil lisavastuvõttu tehtud/tulemas? Ise kuulsin läbi mitme inimese, et Lillekülas peaks midagi vaba olema …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Lisavastuvõtuga gümnaasiumid Tallinnas (Harjumaal)r