Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Livsane roosa rasedustest

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Livsane roosa rasedustest

Postitas:
Kägu

Tere,

Uurin, kui usaldusväärseks olete pidanud benust ostetud Livsane roosat rasedustesti? Kas võivad tekkida valed triibud? Keset päeva tehtud test ja õige aja sees tuli õrn triip.

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina omast kogemusest võin öelda, et minul see test ei valetanud ning näitas õigesti rasedust. Kui te ütlete, et õige aja sees tuli õrn triip, siis ilmselt olete ka rase. Minul sama testiga oli ka algselt väga õrn teine triip, aga korrates mõned päevad hiljem, siis oli juba tugevam. Triip on siiski triip ja kui tuleb veel õige aja sees, siis vaevalt see test valetada saab!:)

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

MÜÜA ÕHK-VESI SOOJUSPUMBAD

Ettevõte pakub kvaliteetseid õhk-vesi soojuspumpasid konkurentsivõimelise hinnaga. Meie jalas on suurepärane valik nii eramajadesse kui ka äri- või tööstusrajatistesse.

Pakume laias valikus soojuspumpasid erinevatele vajadustele. Kõik meie tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning vastavad kõikidele ohutus- ja tõhususstandarditele.

Pakume soojuspumpade paigaldus-, paigaldus- ja hooldusteenust, et tagada nende tõrgeteta töö. Samuti pakume professionaalset konsultatsiooni ja nõu klientidele, kes soovivad valida endale sobivaima soojuspumba variandi.

Võtke meiega ühendust juba täna, kui soovite soetada oma koju või ettevõttesse töökindlat ja tõhusat õhk-vesi soojuspumpa! https://klima.lt/k/silumos-siurbliai/oras-vanduo/

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
0
Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Livsane roosa rasedustest