Esileht Hobinurk Livu veepark

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Livu veepark

Postitas:

Kas mõni firma korraldab ka bussireisi Livusse? Ei pea silmas liinibussi, vaid korraldatud reisi, mis viiks punktist A otse veeparki?

Olen kindel, et hiljuti nägin sellist reisipakkumist kuskil (ehk oli Tiit Reisid?). Aga enam ei suuda seda kuskilt leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 20:38; 22.07 21:05; 23.07 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei oska peast öelda, aga kindlalt olen ka näinud kuskil reisibüroos sellist pakkumist. võimalik muidgui, et see oli kevadel klassiekskursioonide hulgas 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin, et gruppidele korraldatakse, aga gruppi pole kuskilt võtta (kui just Tõutäkk oma suure perega välja ei aita) 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 20:38; 22.07 21:05; 23.07 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin Viru Reiside kaudu. Seal lisaks veel ööbimine ja loomaaia külastus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin Viru Reiside kaudu. Seal lisaks veel ööbimine ja loomaaia külastus

Tänan, tänan! Täpselt seda ma otsisingi. Imelik, et googeldades ei suutnud seda iseseisvalt leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.07 20:38; 22.07 21:05; 23.07 10:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Livu veepark

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.