Esileht Hobinurk lloret del mar kant

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: lloret del mar kant

Postitas:
Kägu

Plaanis lastega 2 nädalaks hispaaniasse puhkama minna. Suurem rõhk sooja ilma ja ujumise nautimisel, aga tahaks ka veidi ringi vaadata. Mitte liiga palju vahemaid sõita. Kes seal kandis puhanud? Mida kindlasti soovitate vaadata? Barcelona, mis veel?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enne reisile minekut vaata kaarti, loe Vikipeediast ja siis mõtle, mis sulle huvi võiks pakkuda. Inimestel on liiga erinevad huvid, et niimoodi incognito siin midagi välja pakkuda.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas sa valisid selle kandi kuna see on Girona lennujaamale kõige lähemal? Olime sama dilemma ees aga kuna rendiauto tuleb nagunii võtta (lend Tallinnast jõuab Gironasse peale südaööd), siis liigume lõuna poole. Vaata Loret del Mari pilte netist, peale mere pole seal midagi ilusat.
Girona enda kohta olen palju head kuulnud, seda läheksin kindlasti vaatama.
Teine põhjus, miks ma Loret del Mari ei valinud, oli ülimalt kehv ühendus Barcelonaga. Otseronge ei ole, tuleb enne kusagile mujale sõita, et rongi peale saada ja rong sõidab (kui ma õigesti mäletan) poolteist tundi.
Aga soovitan ka netis uurimistööd teha, kogu info on kenasti olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teie olete võib-olla teistsugused kui mina, aga mina ei viitsiks kaks nädalat ühes kohas passida. Lloret de Mar on tore koht olla 3-4 päeva. Seal on veepark ka, lastega olemise pluss. Aga siis sõidaks sealt kuhugi edasi. Barcelona, seal on Tibitabo lõbustuspark. Aga jah, saan aru , sa reisid vist väikeste lastega? Ausalt öeldes mina ei viitsi lastega reisida, seetõttu pole ka kogemusi, mida jagada. Maksimaalselt käime lastega suve jooksul Palangas või Jurmalas ja sellest on neile küll. Barcelonas ma läheks lastega lihtsalt hulluks vist. Seal on nii palju huvitavat, mida tahaks ise rahus vaadata, aga tittede vingumise saatel ju ei saa. Seepärast jätaks nad parem koju. Aga ilmselt sul plaanis nad kaasa võtta. Siis võib-olla tõesti istudki seal Lloretis, käid paar korda veepargis ja loed basseini ääres juturaamatut?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teie olete võib-olla teistsugused kui mina, aga mina ei viitsiks kaks nädalat ühes kohas passida. Lloret de Mar on tore koht olla 3-4 päeva. Seal on veepark ka, lastega olemise pluss. Aga siis sõidaks sealt kuhugi edasi. Barcelona, seal on Tibitabo lõbustuspark. Aga jah, saan aru , sa reisid vist väikeste lastega? Ausalt öeldes mina ei viitsi lastega reisida, seetõttu pole ka kogemusi, mida jagada. Maksimaalselt käime lastega suve jooksul Palangas või Jurmalas ja sellest on neile küll. Barcelonas ma läheks lastega lihtsalt hulluks vist. Seal on nii palju huvitavat, mida tahaks ise rahus vaadata, aga tittede vingumise saatel ju ei saa. Seepärast jätaks nad parem koju. Aga ilmselt sul plaanis nad kaasa võtta. Siis võib-olla tõesti istudki seal Lloretis, käid paar korda veepargis ja loed basseini ääres juturaamatut?

Ja päriselt ka viitsisid terve pika jutu MITTEMILLESTKI kirjutada? Päris koomiline tegelikult:D:D:D

Teemaalgatajale: sõltub sellest, mis on see suhe rannapuhkuse ja ringisõitmise vahel. Kui suurem rõhk on esimesel poolel, on sellest kandist küll ja küll. Kui tahaks võimalikult palju näha, liiguksin lõunasse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Puhkasin eelmine aasta Lloret de maris, sealt linna keskusest lähevad mitu korda päevas bussid Barcelonasse. Tagasi saab ka kenasti. Rong pidi tõesti kuskilt kaugemalt minema. Muidugi plaan oli ka rendikas võtta, aga liiklus on seal päris õudne. Barcelonasse ma kindlasti ei soovitaks autoga minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

lloret del mar selline noorte pidutsemislinn, magada ei lasta.
me käisime platja d`aros- oli üsna peresõbralik ja lastega palju tegevust.
barcelonasse edasi-tagasi sõita on muidugi tüütu ja pikk maa. pigem alusta barcast ja sealt siis mööda rannikut rendikaga edasi.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Hobinurk lloret del mar kant

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.