Esileht Väikelaps logopeed

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: logopeed

Postitas:

Tere,
mul on kodus 4-aastane tütar kasvamas,oktoobris saab 5 ning ma olen hakanud tundma muret tema kõne pärast.Midagi väga hullu ei ole aga olen märganud et ta ütleb sõna lõppe mõningatel sõnadel valesti.Küsimus kas kõik enamus logopeede on tasulised või on Tallinnas ka tasuta logopeede ning kas sinna peab saatekiri olema või ei pea?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt soovitan pöörduda oma murega Rajaleidja poole. Seal on konsultatsioon igasuguse mure korral tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta need lõpud valesti ütleb? Kas on mingi füüsiline takistus, kramp või spasmid suulihastes, viskab keele äkki viltu? Sellel juhul vajab laps kindlasti logopeedi suumassaažiks ja ehk ka keele seadeks. Ehk veel ka muud ravi.
Kui ta lihtsalt kõneldavas keeles pole grammatikat omandanud, no kus sa ise oled? Iga kord on vaja parandada, muidu ju valed grammatilised vormid kinnistuvad. Logopeedile pole sellist ümberõpetamist vaja ette valmistada, neil tööd niigi. Rääkima, sh grammatiliselt õige kõne peaks õpetama ikka inimesed, kellega laps suhtleb – kodused, hoidjad, õpetajad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearsti kaudu peaks saama 2x tasuta (mõni annab rohkem), aga siis sõltub juba sellest, kas logopeedil on üldse vabu aegu. Võib juhtuda, et jäädki seda tasuta aega ootama ja lihtsam korras tasulises ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps logopeed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.