Esileht Erivajadustega laps Logopeedi juurde- ilma pika järjekorrata

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Logopeedi juurde- ilma pika järjekorrata

Postitas:

Palun soovitage tasulist logopeedi, kelle juurde saaksin oma 3 aastase lapsega minna.
Igal pool tunduvad nii pikad järjekorrad. Olen kirjutanud hetkel 5 kohta.
Asukohaks Tallinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.logopeed.ee/et/

http://www.elu.ee/erapedagoogide-kontaktid/tallinnas/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magdaleenasse saime suht ruttu aega hiljuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

logopeed.ee on ooteaeg suhteliselt lühike, perearsti saatekirjaga peaks olema kas tasuta või väike visiiditasu.
isiklikult aga ei soovitaks, kuna kvaliteeti seal meie kahjuks ei näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

logopeed.ee on ooteaeg suhteliselt lühike, perearsti saatekirjaga peaks olema kas tasuta või väike visiiditasu.
isiklikult aga ei soovitaks, kuna kvaliteeti seal meie kahjuks ei näinud.

Ise ka seal järjekorras, aga kus siis lapsele abi said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Khmm..

Logopeed.ee on väga head logopeedid. Käime juba neljandat aastat. Meie logopeed on tõeline imetegija – Riin Naestema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 14:55; 08.05 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khmm..

Logopeed.ee on väga head logopeedid. Käime juba neljandat aastat. Meie logopeed on tõeline imetegija – Riin Naestema.

Ei saa ju väga head logopeedid olla, kui kolme aastaga abi ei saa?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khmm..

Logopeed.ee on väga head logopeedid. Käime juba neljandat aastat. Meie logopeed on tõeline imetegija – Riin Naestema.

Ei saa ju väga head logopeedid olla, kui kolme aastaga abi ei saa?

Ma ei ole küll see inimene, kelle postituse alla selle kommentaari kirjutasid, aga mõni laps käibki mitu aastat logopeedi juures. Kõigil ei ole nii lihtne probleem, et üks häälik puudu või vajab timmimist. On lapsi, kellel on kõnes mitu häälikut puudu, keele ja suu lihaskond nõrk jne. Sellise lapse kõne korrigeerimine vajab aega ja pikka harjutamist kodus. Ise käime oma lapsega teist aastat logopeedi juures ja samm-sammult liigume edasi, praeguseks on jäänud üks korrigeerimist vajav häälik, alguses oli neid mitu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khmm..

Logopeed.ee on väga head logopeedid. Käime juba neljandat aastat. Meie logopeed on tõeline imetegija – Riin Naestema.

Ei saa ju väga head logopeedid olla, kui kolme aastaga abi ei saa?

Väga rumal jutt! Logopeedilised probleemid on erinevad nagu haigusedki. Miks osad haigused vajavad ravi 5 päeva, osad 5 aastat, aga osad kogu elu? Täpselt sama lugu logopeedi juures käimisega. Mõni saab abi paari nädalaga, mõni paari aastaga, mõni vajab abi kogu lapseea, mõni kogu elu…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Nunnu.

Mõne arvates on logopeedi juures käimine nagu lüliti vajutamine. Klõps – ja lapsel kõne veatu. Korrast peaks piisama, eh?

Ega ikka ei piisa. Inimestel pole lüliteid.

Mina olen see Riinu juures käija.

Minu lapsel on tõsine kõnepuue. Riin aitas ta rääkima. Ta on tõeline imetegija. Teraapia jätkub, on edukas ja pidev. Laps räägib nüüd vabalt. Vajab veel vaid timmimist. Kui alguses käisime kaks korda nädalas, siis nüüd kord üle nädala.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 14:55; 08.05 08:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas teevad väga head tööd ja seda täiesti tasuta Tallinna Õppenõustamiskeskusese logopeedid. Väga head tulemused nt logopeed Kaia Maripuul. Järjekorrad ei ole pikad, vahel saab aja juba nädala jooksul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Khmm..

Logopeed.ee on väga head logopeedid. Käime juba neljandat aastat. Meie logopeed on tõeline imetegija – Riin Naestema.

Ei saa ju väga head logopeedid olla, kui kolme aastaga abi ei saa?

Minu laps on väga hea logopeedi juures 10 aastat käinud. Kuni 4nda eluaastani ei öelnud ta ühtegi sõna. Nüüd (13-aastane) räägib, kuid diktsioon vajab pidevat korrigeerimist. Suuaparaat pidi lõtv olema ja seetõttu on diktsioon halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Erivajadustega laps Logopeedi juurde- ilma pika järjekorrata

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.