Esileht Väikelaps Logopeedi riiklik vastuvõtt Tallinnas

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Logopeedi riiklik vastuvõtt Tallinnas

Postitas:
Kägu

Soovin minna 4 aastasega logopeedi juurde Tallinnas, kuidas on viimase aja kogemused kas riikliku arsti juurde saab kiirelt. Kelle juurde soovitaksite minna. Lähen lapsega järgmisel nädalal perearsti juurde, siis olen ilmselt targem, kuid äkki saan siit juba eeliinfot. Lasteaia arenguvestlusel mainis õpetaja, et võiks minna, on mõned häälikute kombinatsioonid, millest ei saada rääkimisel aru.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Logopeed pole arst

Please wait...
Postitas:
Kägu

Riiklik logopeed 😀 parim asi, mida ma viimasel ajal lugenud olen. Mis imeloom sinu arvates on riiklik logopeed? Ja mis teised variandid on? Ma arvan, et võiksid enne guugeldada, kes see logopeed üldse on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pidasin silmas tasuta vastuvõttu, mäletan aastaid u. 10a tagasi vanema lapsega, et käisime eravastuvõtul, kuna polikliinikusse ei saanud aegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen seda siin korranud absoluutselt igas teemas, aga ikka veel imestan, kuidas inimesed ei tea, kuhu pöörduda.

Aastaid juba on tegutsenud Rajaleidja ehk nõustamiskeskus, kuhu võib pöörduda nii vanem kui ka õpetaja, et saada nõu seoses lapsega.

https://rajaleidja.innove.ee/

Kõik on TASUTA!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hindamise aja saab, aga teraapiaaegu on riiklikus süsteemis imevähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

..

Rajaleidja on üks võimalus.

Äsja sama asja läbi teinuna soovitan:

* võta perearstilt nii uuringute kui teraapia saatekirjad.
* helista lastepolikliiniku registratuuri (minul polnud sellest halli aimugi ja pommisin aina üldregistratuuri kuni üks tädi soovitas sinna helistada). Aja sain paari nädala pärast (ehk kiiresti) surdologopeed Ülle Liesmenti juurde. kuna kontakt lapse ja logopeedi vahel on individuaalne siis ei eelilstanud ma ka ühtegi logopeedi. Tema ise paneb juba edasi aegu ja siis on nii paari nädalase vahega võimalik käia.
* saatekirjaga peaks ka fertilitases olema tasuta ja sinna saad samuti aja suhteliselt ruttu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asi on lastepolikliinik? Tallinna lastehaigla? PERH? LTKH? ITKH?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asi on lastepolikliinik? Tallinna lastehaigla? PERH? LTKH? ITKH?

http://www.lastehaigla.ee/kesklinna-lastepolikliinik-2/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen seda siin korranud absoluutselt igas teemas, aga ikka veel imestan, kuidas inimesed ei tea, kuhu pöörduda.

Aastaid juba on tegutsenud Rajaleidja ehk nõustamiskeskus, kuhu võib pöörduda nii vanem kui ka õpetaja, et saada nõu seoses lapsega.

https://rajaleidja.innove.ee/

Kõik on TASUTA!

Rajaleidja ei paku ju teenust. Hindamise järel on vanem taas üksi, Tallinnas pakub lasteaialastele teenust Tallinna Õppenõustamiskeskus. Teemaalgataja soov saada riiklikult rahastatud teenust on täiesti mõistetav, logopeedi tund maksab ca 30€ ja tulemuslik on pikaajaline töö

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kogemused on ca 3 ja 1,5 aastat vanad. Perearst suunas logopeedile ja määras esimesel korral vist 6 ja teisel korral 8 visiiti. Tegemist siis sama lapsega, kellel alguses olid probleemiks erinevad häälikud ning teisel korral siis konkreetselt r. Pärast saatekirja saamist hakkasin pommitama Tallinna Lastehaigla vaimse tervise keskust. Helistasin pooleteise kuu jooksul korra või paar nädalas. Lõpuks oli mu number juba ühel registratuuri töötajal meeles või üles kirjutatud, igatahes helistas ta mulle ise tagasi, kui üks vaba aeg tekkis. Siis oli juba lihtne, sest edasi leppisime uued ajad logopeediga kokku.
Teisel korral sattusin helistama päeval, kui keegi oli oma ajast loobunud, ning meie õnneks oli tegemist just sama logopeediga, kelle juures eelmisel korral käisime.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Väikelaps Logopeedi riiklik vastuvõtt Tallinnas