Esileht Kodunurk Lõhe või forell (koore)kastmes

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Lõhe või forell (koore)kastmes

Postitas:

Pole enne kuulnud et miskit krõmps on? Kohe küsimusmärk? Kolesterool? Täitsa segi läinud.

Ära nüüd ärtitu!
Toores kapsas või marineeritud kurk on krõmps, praetud kana- või kalanahk krõbe.
No ok, nimeta sina siis krõmpsuks????

? – on KÜSImärk, mitte küsimusmärk.

Kolesterool – palun otsi ise ja natuke informatsiooni mis see on ja kus seda leidub. Lisaks seda, mida kalanahk talletab (ei oska peast öelda, kui palju eestikeelset infot selle kohta leidub).

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.12 16:02; 29.12 08:40; 30.12 19:08; 30.12 19:11; 01.01 14:01; 01.01 15:04; 04.01 23:11; 06.01 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru neist, kes punase kala örna maitse majoneesi ja juustu alla peidavad

Minu jaoks on punase kala maitse vänge ja ebameeldiv, ainus moodus seda süüa on see spetsiifiline maitse millegi alla matta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on krõmps kala nahk väga maitsev. Meil kõik söövad seda. Meenus et Jamie Olivier ka soovitas krõmpsu kalanahka, eriti lõhel. Jumala kahju nii ära visata.

krõbe kalanahk on tõesti tõeline hõrgutis, mõned peenemad restoranid serveerivad seda lausa omaette käiguna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle maitseb enim või, tilli ja meresoolaga ilma kastmeta lõhe, kuid täiesti arusaadav, et aeg-ajalt tahaks vaheldust.
Väga lihtne ja maitsev jääb nii: määrid kala kokku lõhemaitselise merevaiguga (sobib muu, nt maitserohelisega toorjuust ka), lisad soola, sidrunipipart, paned fooliumi all küpsema. 10 minutit enne küpsemise lõppu kallad peale paki vahukoort, lisad tilli. Jääb selline mahe, kreemjas ja mõnus. Mina kala enne ära ei tükelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

majoneesiga

Mis vaenlane meed õli ja munakollane siis nüüd tänapäeval on? Ise ka klopin paar korda kuus majoneesi kokku ja sagedasti tõesti teen ka mina siis kala majoneesiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan lõhefilee. Lõikan 7 cm laiused viilud, koos nahaga. Puistan peale soola, sidrunipipart, tilli, võid. Määrin ahjuvormi võiga. Laon sisse ja ahju. 15 minutit u 190 kraadi. Siis peale 400 ml vahukoort ja veel 10 minutit ahjus.

Lõhefileest (ka steigist) nii pika aja peale ja nii kuumas ahjus ei jää küll midagi järele.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui see on niigi vahukoore all, siis pole vist vahet. Üks plöga kõik.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.12 12:25; 30.12 16:26; 13.01 23:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Kodunurk Lõhe või forell (koore)kastmes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.