Esileht Ilu ja tervis lõhenevad põidlaotsad

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: lõhenevad põidlaotsad

Postitas:
TegijaLind

Juba pikemat aega on pöialdes lõhed, sellised sügavad ja umbes 1cm pikad. Enam ei oska millega määrida,enamvähem kõik on proovitud, no ei aita miski-hakka või nõiduma.Ehk keegi teab mudagi soovitada.

Please wait...
Postitas:
soorebane

RE: lõhenevad põidlaotsad

Ehk on põhjused allergias. Mina ei saa näiteks kriiti katsuda, kohe lõhed platsis vaatamata kätepesule ja kreemitamisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ööseks määri sõrmeotsad Bepanthenisalviga ja tõmba plaaster üle. Minul lähevad sõrmeotsad (just pöial) lõhki, kui jahedamate ilmadega paljaste kätega käin. Kas või uksest autoni, ikka kindad kätte!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tavalise toiduõliga ööseks sisse määrida ja kinnas kätte,aitab.Ja veel talvel ära käi paljaste kätega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

isegi seen võib lõhesi teha. Kõige paremini olen seenest vabanend travokort kreemiga .Retseptiravim kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul talvisel ajal kasutuses Dr. Schelleri saialille kätepalsam. Kui hoolikalt kreemitada, siis käed püsivad enam-vähem korras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sama asi, ainult et mul on toiduallergia, ei talu lehmapiimatooteid, nii kui söön, lööb sõrmed puruks, jube valusad, tean mis tunned.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oomega-3 rasvhapete / B-vitamiini puudus?
Osta oomega-3 rasvhapetega kalaõli kapsleid.

Please wait...
Postitas:
andur

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oomega-3 rasvhapete / B-vitamiini puudus?
Osta oomega-3 rasvhapetega kalaõli kapsleid.[/tsitaat]

Just! Usu mind, aitab tühipajas teelusikatäis kalamaksaõli päevas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Oomega-3 rasvhapete / B-vitamiini puudus?
Osta oomega-3 rasvhapetega kalaõli kapsleid.[/tsitaat]
Söön pidevalt kalaõli kapsleid ja tarvitan kuuridena vitamiine, aga ometi lõhenevad pöidlaotsad iga talv. Lisaks on talvel käenahk pidevalt kuiv ja läheb kergesti punaseks ning katki (nn. kuresaapad). Kreemita palju tahad, aga korda saan asja alles kevadel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on ainus asi, mis lõhenevale nahale aitab, apteegist (ilma retseptita) Linola Fett kreem. Kui sellega käes korda saadud, siis tavalisi kosmeetikapoe kreeme kasutada ei tohi, vaid apteegist baaskreemi. Linola fett on nahaarsti soovitus, mitte ajakirjanurga reklaam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Söön pidevalt kalaõli kapsleid ja tarvitan kuuridena vitamiine, aga ometi lõhenevad pöidlaotsad iga talv. Lisaks on talvel käenahk pidevalt kuiv ja läheb kergesti punaseks ning katki (nn. kuresaapad). Kreemita palju tahad, aga korda saan asja alles kevadel.[/tsitaat]

Kas oled apteegist Helosan kreemi ostnud? Mis kreeme sa kasutad? .

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul algas see probleem rohkem kui aasta tagasi, eelmisel sügisel. lõhenevad pöidlad ja nimetissõrmed. enne lõhe tekkimist läheb sõrmeots tursesse, küünealune nahk taandub ning siis tekib küünepiirile paari mm lõhe. hullemal juhul lõhed ka veritsevad. ja jube valusad on.
lõhe \”eluiga\” on paar päeva, siis kasvab kinni ning jääb kole ja kestendavate nahakihtidega sõrmeots.
nahaarst määras mingi A-vitamiini kreemi, mis oli kallis ja täiesti kasutu.
proovitud on Helosan, pantenoliga kätekreemid, puhas pantenoli salv, lilla Essex, parafiiniga kätemask.
kõige paremini leevendab valu ja pehmendab nahka Helosan + kindad.
proovimata on kuusevaik (vanarahvatarkus).
paraku tekivad lõhed ikka ja uuesti. kui teaks, mis põhjusel.. algul arvasin, et rasedus ja imetamine mingi aine puuduse tekitanud. nüüd aga üle poole aasta imetamise lõpust ja probl alles.
2a9k tarvitan multivitamiine, kalaõlikapsleid ja Ca. suvel lõhed kadusid iseenesest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul oli sama asi, aastaid tagasi.puutusin palju kokku kemikaalidega ja stress oli ka suur. aga aitas salv nimega flucinar.retseptiravim

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul hakkasid pöidla otsa küüne alla tekkima lõhed pärast traumat, kui pöidlaküüs maha tuli. eriti hull on siis, kui küüne liiga lühikeseks lõikan. aitabki ainult küüne kaitse. olemist kergendab Bepanthend salv, kui on jälle tekkinud. kusjuures nüüd külmaga lõi jälle rohkem välja, vahepeal väga kaua ei olnud üldse probleemi, õhukuivus vist ka mõjub halvasti.

Please wait...
Postitas:
linnuke

Mina maadlen siin ka igal talvel lõhenevate sõrmeotstega. Need teevad ikka kohutavat valu. Nagu üks eelkirjutaja mainis, ei tohi väljas paljaste kätega käia. Minul leevendab ja kiirendab lõhede parenemist apteegis müüdav \”Kätemääre\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina teen endale iga talv, mõnenädalase vahega kätemaski. Ajan tavalise toiduõli natukene soojaks, vatitupsud õliga kokku ning käte ümber. Sinna peale kas kummikindad või kerid toidukile ja kõige peale veel paksud kindad. Hoiad siis neid terve öö ja hommikul on kätud mõnusad pehmed 🙂

Please wait...
Postitas:
Bea

Olen ka proovinud seda, teist ja kolmandat kreemi (k.a Linolat). Toimib ainult Scholl´i Craked Heel Repair Cream (ehk jalalõhede kreem).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu soovitus ka Kätemääre ,mis pole üldse kallis ja kulub suht vähe.

Please wait...
Postitas:
valgejää

Mul on aidanud ka aaloe taime mahl ja mesilasvahaga haavasalv.

Please wait...
Postitas:
evapaju

Olen proovinud Bepanthen salvi varbalõhedele- leevendab ja tundub mõnus. Aga tõesti kiiresti kasvatab lõhed kokku hormoonkreem või -salv (nt. hydrocortison), mis on kättesaadav retseptiga. Pöördu nahaarsti poole.

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ilu ja tervis lõhenevad põidlaotsad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.