Esileht Ilu lõhn internetipoest ei püsi peal

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: lõhn internetipoest ei püsi peal

Postitas:

Palun valgustage, kuidas neid ausaid poode feikidest siis eristama peaks?

Ma tõin oma eelmises postituses välja, usaldan vaid tuntud tegijaid. Valdava osa olen ostnud viimasel ajal Tallinkist, neil on tihti head soodukad.

Kõik tundmatud tegijad jäävad kõrvale.

mu meelest küll kallid ja osade lõhnade valik nii väike või pole üldse.

Mulle huvi pakkuvad parfüümid on neil enamasti olemas. Kui ei ole olnud, siis leidsin viimati Douglasest näiteks.
Ostan ainult siis kui on 25-30% soodukas.

Muidu igasuguseid muid kaupu võin osta mis tahes veebipoest, parfüümide osas olen väga valiv. Kui on vähimgi oht et võin mitteoriginaaltoote saada, siis ei osta. Ei usalda kauplust, kus võimalik korraga nii ehitusmaterjali kui ka parfüüme ja kosmeetikatooteid osta. Puhtalt minu kiiks ja põhineb eelneval halval kogemusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 15:05; 12.08 10:20; 12.08 15:29; 12.08 15:31; 25.08 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun valgustage, kuidas neid ausaid poode feikidest siis eristama peaks?

Ma tõin oma eelmises postituses välja, usaldan vaid tuntud tegijaid. Valdava osa olen ostnud viimasel ajal Tallinkist, neil on tihti head soodukad.

Kõik tundmatud tegijad jäävad kõrvale.

Näiteks levelzone, mylook on minu teada väga tuntud aga kõige probleemsemad.

Ma ei ole nendest parfüüme tellinud, kosmeetikatoodetega küll probleeme ei ole olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 15:05; 12.08 10:20; 12.08 15:29; 12.08 15:31; 25.08 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kuidas saab lõhn mitu päeva peal püsida? Vahepeal käid ju duši all ja pesed maha? Meenutab lugu, kuidas proua läks apteeki sealt ostetud rulldeodoranti tagasi viima ja kaebas, et see on kehv toode, ei võta higilõhna ära. Apteeker taipas asja uurida, selgus, et proua ei teadnudki, et deodoranti kasutatakse vahetult pärast kaenlaaluste pesemist, vaid oli selle kohe pärast poest koju jõudmist peale määrinud ja siis imestunud, et higilõhn ikka alles.

Saab ikka. Igapäev dušši all saavad käia need, kel nahk seda kannatab. Mina ilmselt oleks nagu krokodill või soomussiga. Saab elada ka nii, et pesed igapäevaselt vaid strateegilisi piirkondi.
See selleks. Nahale ma üldiselt lõhnu ei lase. Lasen juustesse, riietele. Ja on täpselt sama kogemus, et kaubamajas peale lastud lõhn püsib päevi peal, aga a`la Icl Paris poest tellitud Chloe lõhnad kaovad paari tunniga ära. Sama kogemus mehele kinglitud Chanelliga. Mõlemad olid EDp

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 13:44; 14.08 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahale ma üldiselt lõhnu ei lase.

Nahale just tulekski lõhnu lasta. Miks sa riideid rikud?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 16:44; 12.08 12:48; 14.08 17:21; 24.08 21:16; 24.08 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kuidas saab lõhn mitu päeva peal püsida? Vahepeal käid ju duši all ja pesed maha? Meenutab lugu, kuidas proua läks apteeki sealt ostetud rulldeodoranti tagasi viima ja kaebas, et see on kehv toode, ei võta higilõhna ära. Apteeker taipas asja uurida, selgus, et proua ei teadnudki, et deodoranti kasutatakse vahetult pärast kaenlaaluste pesemist, vaid oli selle kohe pärast poest koju jõudmist peale määrinud ja siis imestunud, et higilõhn ikka alles.

Saab ikka. Igapäev dušši all saavad käia need, kel nahk seda kannatab. Mina ilmselt oleks nagu krokodill või soomussiga. Saab elada ka nii, et pesed igapäevaselt vaid strateegilisi piirkondi.

See selleks. Nahale ma üldiselt lõhnu ei lase. Lasen juustesse, riietele. Ja on täpselt sama kogemus, et kaubamajas peale lastud lõhn püsib päevi peal, aga a`la Icl Paris poest tellitud Chloe lõhnad kaovad paari tunniga ära. Sama kogemus mehele kinglitud Chanelliga. Mõlemad olid EDp

Kas sa käid oma juba olemasolevaid lõhnu vahepeal ka kaubamajas võrdluseks peale laskmas, et oled pädev nende püsivust (loe: enda lõhna tajumist) hindama?
Loomulikult tunned sa uut lõhna proovides seda kauem ja intensiivsemalt, kui lõhna, mida igapäevaselt kasutad. Nina harjub lihtsalt ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.08 12:31; 07.08 11:39; 10.08 21:33; 11.08 09:05; 11.08 14:55; 11.08 19:03; 14.08 17:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kuidas saab lõhn mitu päeva peal püsida? Vahepeal käid ju duši all ja pesed maha? Meenutab lugu, kuidas proua läks apteeki sealt ostetud rulldeodoranti tagasi viima ja kaebas, et see on kehv toode, ei võta higilõhna ära. Apteeker taipas asja uurida, selgus, et proua ei teadnudki, et deodoranti kasutatakse vahetult pärast kaenlaaluste pesemist, vaid oli selle kohe pärast poest koju jõudmist peale määrinud ja siis imestunud, et higilõhn ikka alles.

Saab ikka. Igapäev dušši all saavad käia need, kel nahk seda kannatab. Mina ilmselt oleks nagu krokodill või soomussiga. Saab elada ka nii, et pesed igapäevaselt vaid strateegilisi piirkondi.

See selleks. Nahale ma üldiselt lõhnu ei lase. Lasen juustesse, riietele. Ja on täpselt sama kogemus, et kaubamajas peale lastud lõhn püsib päevi peal, aga a`la Icl Paris poest tellitud Chloe lõhnad kaovad paari tunniga ära. Sama kogemus mehele kinglitud Chanelliga. Mõlemad olid EDp

Kas sa käid oma juba olemasolevaid lõhnu vahepeal ka kaubamajas võrdluseks peale laskmas, et oled pädev nende püsivust (loe: enda lõhna tajumist) hindama?

Loomulikult tunned sa uut lõhna proovides seda kauem ja intensiivsemalt, kui lõhna, mida igapäevaselt kasutad. Nina harjub lihtsalt ära.

Ei, käin seal proovimas ja siis tellin eelnimetatud e-poest, kui olen otsustanud. Mehel oli esimese pudeli chanelli lõhn alati juures, teist tundsin ainult toas peale pihustamist. Esimene pudel lõhnas ikka kohe tugevalt. Minu chloe lõhnadega on mul isegi mitme pudeli põhjad kodus. Olen suht kindel, et ma ei eksi. Ja essentsid tellitakse neti ja telefoni teel eri maailma paikadest, siis olen suht kindel, et nende kvaliteet kõigub ja vastavalt sellele ka valmistoodangu sisu. Kui ikka tellija ei saa esimese järgu tootja käest kaupa kätte, siis võetakse järgmine. See, et eri maa koodidega pudelis eri sisu on, on suht võimalik. Mitte et ma lõhnade segamisest suur teaks, aga olen kursis šampoonide segamisega ja ütleks, et igal asjal on oma loogiline seletus.

Teine asi on see, et ma ei kanna riideid mitu päeva järjest ega igapäev sama lõhna. Märkan kohe, kui kapist võetud kampsun täiega hästi lõhnab või ei lõhna üldse, kui nina just pihustatud kohta ei pista. Rääkides harjumisest, siis Armani Code on mul ikka mitu pudelit olnud ja see on alati mitu päeva peal. Jah, lõhn muutub veidi, aga ei kao kapist kuhugi. Bossi lõhnadega pole seda veel juhtunud

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 13:44; 14.08 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahale ma üldiselt lõhnu ei lase.

Nahale just tulekski lõhnu lasta. Miks sa riideid rikud?

Ja juukseid? Alkoholi juustele pihustamine on rumalus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tester erineb kuidagi originaalist?

Võib erinevad küll. Väidetavalt on osad testrid tugevama lõhnaga ja jäävad kauemaks peale.

nii pidi olema jah, meelitab ilmselt ostma ????

ei ole õige. ise selles äris sees ja mitte ükski firma ei hakka parfüümi tootma mõne testri pudeli jaoks. enamalt jaolt lihtsalt pannakse tavalisele lõhnapudelile TESTER silt peale. eraldi testriks erineva koostisega vedelikku toota on utoopiliselt kallis.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahale ma üldiselt lõhnu ei lase.

Nahale just tulekski lõhnu lasta. Miks sa riideid rikud?

Ja juukseid? Alkoholi juustele pihustamine on rumalus.

Lollus on seda kraami nahale pritsida, kus see organismi imendub, juuksed on parim koht. Parfüümid pole sugugi nii süütu koostisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 03:48; 23.08 20:32; 25.08 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole õige. ise selles äris sees ja mitte ükski firma ei hakka parfüümi tootma mõne testri pudeli jaoks. enamalt jaolt lihtsalt pannakse tavalisele lõhnapudelile TESTER silt peale. eraldi testriks erineva koostisega vedelikku toota on utoopiliselt kallis.

Testrites on tavaliselt Edp. Perekoolikad ostavad enamasti kõige odavama versiooni ehk 30 ml edt. Vahe on üüratu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 16:44; 12.08 12:48; 14.08 17:21; 24.08 21:16; 24.08 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollus on seda kraami nahale pritsida, kus see organismi imendub, juuksed on parim koht. Parfüümid pole sugugi nii süütu koostisega.

Siis ära vingu, et peal ei püsi. Juukseid kuivatab see lausa esimesena. Riietele ei lasta elusees!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.08 16:44; 12.08 12:48; 14.08 17:21; 24.08 21:16; 24.08 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tunduvad pea kõik lõhnad liiga vänged. Ei teagi enam, mida kasutada, aga tahaks midagi.
Niimoodi kaelale pihustada nagu näen teisi tegevat või juustele, pole ma kunagi teinud. See oleks liialt ninas ja peapiirkonda ma ei lasekski, paha hakkab kohe.
Äkki mingid lahjemad kehaveed on sobivamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahale ma üldiselt lõhnu ei lase.

Nahale just tulekski lõhnu lasta. Miks sa riideid rikud?

Ja juukseid? Alkoholi juustele pihustamine on rumalus.

Kaldub teemast kõrvale kuid juuste jaoks on olemas ka eraldi juukseparfüüme. Küll väiksemas valikus aga võib leida ka kasutatava parfüümiga samast sarjast. Kui on just soovi et juuksed lõhnaks, kasutaks seda. Muidu kuivatab hullusti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 15:05; 12.08 10:20; 12.08 15:29; 12.08 15:31; 25.08 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juustes püsib parfüüm suurepäraselt ja surnud kudet on ka keerulisem kahjustada. Ei ole märganud mingit halba mõju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 03:48; 23.08 20:32; 25.08 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen omast arust alati netipoest originaale saanud, välja arvatud nüüd viimane kord. Tellisin Kaup24-st oma vana tuttava lõhna ja vot see ei püsi peal. No ma ei saa täpselt aru ka, aga tundub nagu, et on teistmoodi püsivus, kuigi lõhn ise on justkui korras.
Nii, ja kuna nüüd kahtlus näris, tellisin sama lõhna Lovertest, sealt olen palju tellinud ja alati originaalid saanud. Täna sain paki kätte.
Nüüd on mul kaks peaaegu korraga ostetud täpselt sama lõhna, ka pakendi suurus sama. Hakkan homme testima/võrdlema, kui soovite, annan tulemustest teada varsti. Üritan kordamööda päevadel kasutada, samamoodi samal kellaajal pihustada ja eks siis saan mingi teadmise.
Lõhn on üks Nina Ricci omadest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 17:17; 26.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhnapettus on suur äri. Võib juba tehasest vasakule minna. Võib olla natuke lahjendatud. Võib olla originaal, aga kuskile lattu seisma jäänud aastateks. Valedes tingimustes hoiutud. Ma ei ole nii rikas, et e-poest odavat lõhna osta. Poel ja poel on vahe ka muidugi.

Osta muidugi kaubamajast, kus lõhnad neil lampidest kuumavatel riiulitel riknevad ja saad 30-40% rohkem maksta

Kohati maksad ju nii rohkem, kui tellid epoest ja saad praagi.
Mylookiga endal kogemus- lõhn üldse ei püsinud peal ja natuke teine lõhnanoot sees kui varem. Kokkuvõttes maha visatud raha ju. Ja mul oli varem see lõhn korduvalt olnud. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Ilu lõhn internetipoest ei püsi peal