Esileht Pereelu ja suhted Lõhna teema

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Teema: Lõhna teema

Postitas:
Kägu

Küsin nõu!

Oleme 2a olnud suhtes. Koos ei ela. Mehel on pidevalt mingid lõhna teemad. Heidab ette, et küll mul on imelik lõhn. Nt. tulin pesemast ja oli uus šampoon. Talle ei meeldinud lõhn (peaaegu lõhnatu oli). Ütles, et imelik, ei meeldi. Söön miskit, kurdab, et imelik lõhn tuleb suust. Seepeale siis hambad ära pesnud. Ei lõhnasta end igapäevaselt, ainult higistamisvastane rulldeodorant, pesemas käin ka pigem rohkem kui keskmine inimene. Higiteemal õnneks pole hädaldanud. Vahel õrnalt panen peale eeterlikku õli. Hambaid pesen korralikult, küüslauku ja hapukurki/sibulat vms absoluutselt ei söö enne kui tema poole sätin. Iga kord teen korraliku pesu ja küürimise kui sinna lähen. Ei taha olla imeliku lõhnaga. Olen juba sõbrannadelt(uskuge mind, nad on liiga ausad) uurinud, kas on miskit imelikku ja hambaarsti/perearsti juures käinud, et välistada suu probleemid ja refluks vms. No ei tuvasta keegi teine(sh arstid) peale tema imelikku lõhna või muud probleemi. Mul juba tekivad kompleksid. Peeru laskmisest ei hakka ma üldse rääkida, tõenäoliselt ta sureks ära, kui seda peaks tundma.

Muud küsimust ei olegi, lihtsalt mõtlen, kas probleem on temas ja tegu ongi väga lõhnatundliku mehega? Ja kas kellelgi veel kokkupuuteid selliste isenditega on olnud?

+17
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eeterlikud õlid ongi imeliku lõhnaga, aga muus osas, liigu edasi, see mees ei sobi sulle. Kui talle ei meeldi sinu lõhn, ei ole ta sulle sobiv partner. Meeldiva ja erutava partneri puhul meeldib teisele poolele isegi selle inimese higilõhn.

+59
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju käib keskmine inimene pesemas sinu arust?

Kasuta lõhnavaid vahendeid siis. Paistab, et hambapasta ei häiri, mis pole ka lõhnatu. Eeterlikud õlid kõigile ei istu.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eeterlikku õli kasutan vahel harva. Seda tean, et kõigile ei istu, tema poole minnes pole ka kasutanud.  Isegi eelmisel päeval pole kasutanud. Duši all käin igal hommikul ja/või õhtul ja kui on trenn või muu füüsiline pingutus olnud, siis vajadusel ka päeval. Pead pesen iga 2-3p tagant. On mulje jäänud, et enamus inimesi iga päev duši all ei käi.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eeterlikud õlid ongi imeliku lõhnaga, aga muus osas, liigu edasi, see mees ei sobi sulle. Kui talle ei meeldi sinu lõhn, ei ole ta sulle sobiv partner. Meeldiva ja erutava partneri puhul meeldib teisele poolele isegi selle inimese higilõhn.

Kurb! Tundub jah, et ei ole sobiv partner. Kahju seetõttu, et muus osas nagu oleks klappi. Eelmiste partneritega pole mingit lõhnaprobleemi olnud ja pole end ka ülemäära küürinud.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eeterlikku õli kasutan vahel harva. Seda tean, et kõigile ei istu, tema poole minnes pole ka kasutanud. Isegi eelmisel päeval pole kasutanud. Duši all käin igal hommikul ja/või õhtul ja kui on trenn või muu füüsiline pingutus olnud, siis vajadusel ka päeval. Pead pesen iga 2-3p tagant. On mulje jäänud, et enamus inimesi iga päev duši all ei käi.

Mina käin duši all hommikul ja õhtul, et tunda end värskena. Igapäevaselt enda pesemine on normaalne. Vähemalt keha pesemine, kui juukseid ei pesta.

+6
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

No võib küll probleemiks olla, kui ise lõhnu ei kasuta. Ise arvad, et kehakreem lõhnab hästi, aga teistele võib see olla talumatu hais. Eks me kõik ole tundnud eksootilisi deodorante (eriti hull on riietusruum, kus lillekesed end enne trenni “tuhhiga” üle pihustavad).

Kasuta vahelduseks lõhnavabasid tooteid, seepi, geeli, pesugeeli, kehakreemi , näokreemi jne. Ehk üllatud isegi.

+3
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurb! Tundub jah, et ei ole sobiv partner. Kahju seetõttu, et muus osas nagu oleks klappi. Eelmiste partneritega pole mingit lõhnaprobleemi olnud ja pole end ka ülemäära küürinud.

Võibolla olid eelmised partnerid räpased.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh soovitamast! Olengi 2aastat erinevaid tooteid katsetanud, ka lõhnavabasid. Niisamuti deodorantidega. Ei ole leidnud siiani sobivat lõhna/kreemi/pesuvahendeid, mis partnerile meeldiks. Oleme ka poes proovimas käinud, sobivaid tooteid pole leidnud, kuna ta ei suuda otsustada, kas miski meeldib.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole sinu mees, lihtsalt. Kui inimesed on sügavalt armunud ja suhtes on kirge, siis mõjuvad kehalõhnad pigem erutavalt,  loomulikult ma ei räägi räpasusest ja otsesest mustusest, aga kõik inimesed lõhnavad pisut isegi peale pesu.

+31
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

minge koos poodi ja valige lõhn, mis mõlemale meeldib

0
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räpased kindlasti mitte, kuigi siin jälle oleneb, mida üks või teine räpakuseks peab. Inimesed on end korralikult pesnud, riided puhtad ja viisakad olnud. Nii, et minu mõistes siin räpakusega tegu pole olnud.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme proovinud, ei leidnud lõhna, mis sobiks. Ütles, et kunagi lõhnas tema I või II naine mingi imehea lõhna järgi, pidi mingi kreem olema. No sellist me ei leidnud ja nüüd juba tundub, et pigem meeldis see naine mitte kreemi lõhn…

+20
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Räpased kindlasti mitte, kuigi siin jälle oleneb, mida üks või teine räpakuseks peab. Inimesed on end korralikult pesnud, riided puhtad ja viisakad olnud. Nii, et minu mõistes siin räpakusega tegu pole olnud.

Temale sinu lõhn ei meeldi ja minge lahku. Terve suhte (2a) oled pesemisvahendeid otsinud, on mees passiivne valija olnud. Tee omad järeldused. Kui mitu partnerit ka olnud ja kõigiga sobinud, siis pole probleemi uue leidmisel kindlasti.

+26
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu poolest teema lõpetatud!

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme proovinud, ei leidnud lõhna, mis sobiks. Ütles, et kunagi lõhnas tema I või II naine mingi imehea lõhna järgi, pidi mingi kreem olema. No sellist me ei leidnud ja nüüd juba tundub, et pigem meeldis see naine mitte kreemi lõhn…

Teeb meelega, sest ei julge neid otsustavaid sõnu öelda, et tahab sinust lahku minna.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ilmselt ei leia lahkuminekuks ühtegi muud teemat.Seega ilmselt ei sobi omavahel.Kui juba 2 aastat on see probleem,siis tuleb otsida keegi teine kes ei leia mingeid tobedaid probleeme.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tupe ph on korras? Mees võib vihjata sellele.

+1
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuule, kui mees kirjutab sulle ette, mis sorti tooteid sa kasutada tohid ja ajab taga mingit eksnaise aroomi, siis sorry, aga… see on veits pervo ja psühho teema. Normaalne mees nii ei käitu. Kõige leebemal juhul ta lihtsalt ei pea sinust inimesena lugu, aga ka see üksi on ju juba piisav põhjus suhe lõpetada.

+32
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eksnaise lõhn reedab ära, et teema on liba. Pole kuulnud ühestki mehest, kes seksib naisega ja mõtleb eksnaisele. Tal ei tõusekski.

0
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole kuulnud ühestki mehest, kes seksib naisega ja mõtleb eksnaisele. Tal ei tõusekski.

Tõesti? Sa oled vist küll väga vähe oma elus kuulnud.

+23
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole kuulnud ühestki mehest, kes seksib naisega ja mõtleb eksnaisele. Tal ei tõusekski.

Tõesti? Sa oled vist küll väga vähe oma elus kuulnud.

Õnneks tõesti.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

tunneksin end muidu vägistatuna ja sellist elu ma ei soovi. Olla kellegi madrats, kes mind ei armasta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

… tunneksin end muidu vägistatuna ja sellist elu ma ei soovi. Olla kellegi madrats, kes mind ei armasta.

Sina ei saa kellegi mõtteid tema peas kontrollida ja sina ei tea, mida keegi mõtleb. Muidugi on küll ja küll mehi, kes seksivad ühega, aga mõtlevad teisele. Ja tõuseb väga hästi. Et sina sellist asja ette ei kujuta, näitab, et oled eluvõõras. Küll aga on see lõhnajant üle mõistuse. Muidugi on alandav käia mööda poode ja otsida ma ei tea mida, sest mehe jutu järgi sa haised imelikult. Lõpeta tõesti see. Kui mulle oleks mees korragi öelnud, et mul on imelik lõhn, siis aidaa. Olen endas täiesti kindel, et olen terve, hambad ravitud, hügieen korras. Kui kellelegi ei meeldi minu parfüümivalik või kehalõhn, järelikult ei sobi tema ka mulle.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka see kontrollitud ja korras. Ka sel teemal pole enne probleeme olnud.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eksnaise lõhn reedab ära, et teema on liba. Pole kuulnud ühestki mehest, kes seksib naisega ja mõtleb eksnaisele. Tal ei tõusekski.

Kusjuures ei ole liba, aga tõesti kui nüüd mõelda ja enda kirjutatut lugeda, siis mõtlen, et halloo, mida ma selles suhtes teen…

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

… tunneksin end muidu vägistatuna ja sellist elu ma ei soovi. Olla kellegi madrats, kes mind ei armasta.

Sina ei saa kellegi mõtteid tema peas kontrollida ja sina ei tea, mida keegi mõtleb. Muidugi on küll ja küll mehi, kes seksivad ühega, aga mõtlevad teisele. Ja tõuseb väga hästi. Et sina sellist asja ette ei kujuta, näitab, et oled eluvõõras. Küll aga on see lõhnajant üle mõistuse. Muidugi on alandav käia mööda poode ja otsida ma ei tea mida, sest mehe jutu järgi sa haised imelikult. Lõpeta tõesti see. Kui mulle oleks mees korragi öelnud, et mul on imelik lõhn, siis aidaa. Olen endas täiesti kindel, et olen terve, hambad ravitud, hügieen korras. Kui kellelegi ei meeldi minu parfüümivalik või kehalõhn, järelikult ei sobi tema ka mulle.

Saan loomulikult kontrollida. Tark inimene õpib inimesi tundma ja teab, et kõik valetavad. Sellepärast ei loo ta ühtegi suhet.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kusjuures ei ole liba, aga tõesti kui nüüd mõelda ja enda kirjutatut lugeda, siis mõtlen, et halloo, mida ma selles suhtes teen…

Kindlasti on liba.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka see kontrollitud ja korras. Ka sel teemal pole enne probleeme olnud.

Kui mitu partnerit on olnud, siis see võib probleem olla tegelikult. Sperma pidi aluseline olema, seda enam.

+2
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omavaheline kehakeemia ei sobi lihtsalt. Ma tean ka inimesi, kes on paarilisest lühikese suhte järel lahku läinud, sest ütlevad, et inimese lõhn ei sobi. Ei aita siin vist mingid pesemised ega kreemitamised.

+15
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 69 )

Esileht Pereelu ja suhted Lõhna teema