Esileht Pereelu ja suhted Lõhna teema

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )

Teema: Lõhna teema

Postitas:
Kägu

Omavaheline kehakeemia ei sobi lihtsalt. Ma tean ka inimesi, kes on paarilisest lühikese suhte järel lahku läinud, sest ütlevad, et inimese lõhn ei sobi. Ei aita siin vist mingid pesemised ega kreemitamised.

Kui siis läheks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt ongi tegu lõhnatundliku inimesega, aga ega suhtel erilist lootust ei ole, kui sinu lõhn talle ei meeldi. Kas tal muude lõhnadega ka probleeme on või saeb ainult sinu kallal? Üleüldiselt on lõhnatundliku inimese elu paras põrgu, küll on keegi lifti täis haisutanud (lõhnaõli), küll on restoranisaalis hull hais (teiste jaoks tavalised toidulõhnad) jne. Kui ainult sinu kallal vingub (pluss ” ta ei leia” ühtegi kreemi-sampooni, mis talle sinu peal meeldida võiks),  no siis… ei ole tal kirge sinu vastu lihtsalt. 2a oled ennast pidevalt küürinud ja kõrvade peal käinud, et härrale sobivad kreemid-sampoonid leida (tühja sellest, mis sulle endale meeldiks ja sobiks, eksole)- no kaua võib siis pungestada.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan ka, et kui lõhnad ei sobi, siis ei sobi ka inimesed omavahel. Pesemine ei muuda siin midagi, sest ka pestud ihul on alati mingi lõhn.

Teemaalgataja, kas sulle selle mehe lõhn sobib?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest paistab meestel mingi täiesti haiglaslik lõhnakiiks olevat ja sul ei ole mõtet endast viga otsida. Kui teise inimese iga shampoon, kreem ja ka loomulik kehalõhn mehele nii lootusetult talumatu on, et ta sellest lausa juttu peab tegema, ei ole mõtet sul naisena elu lõpuni elada hirmus, et äkki jälle traumeerid vaest meest lõhnaga, mida teised inimesed isegi tähele ei paneks. Mina liiguks lihtsalt eluga edasi. Kunagi tulevikus vaatad sellele suhtele tagasi ja imestad, et üldse kaalusid temaga kokku jäämist.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest paistab meestel mingi täiesti haiglaslik lõhnakiiks olevat ja sul ei ole mõtet endast viga otsida. Kui teise inimese iga shampoon, kreem ja ka loomulik kehalõhn mehele nii lootusetult talumatu on, et ta sellest lausa juttu peab tegema, ei ole mõtet sul naisena elu lõpuni elada hirmus, et äkki jälle traumeerid vaest meest lõhnaga, mida teised inimesed isegi tähele ei paneks. Mina liiguks lihtsalt eluga edasi. Kunagi tulevikus vaatad sellele suhtele tagasi ja imestad, et üldse kaalusid temaga kokku jäämist.

Aga miks siis naised ei liigu edasi? Riburadapidi sama sisuga teemad, et härra on nii- ja naasugune. Rõhk sõnal härra, mitte mees, nagu siin härratatakse. Inimesel on täielik õigus nõudmisi esitada, naine ei pea neid täitma. Edaspidi pole naise probleem, kas mees leiab uue ohvri või ei leia mitte kedagi.
Naine ise rabab kas aastat. Raudselt mees seksib paralleelselt mitmega, äkki isrgi eksnaisega ja see lõhn tal värskelt ninas, kuidas oma naine on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised “teevad suhte kallal tööd” ehk pingutavad naba paigast, et mingi suva mehe haiglast kiiksu “ravida”.  Mehed ei vaevu küll midagi sellist tegema.

Selliste märkuste pärast on juba praegu teemaalgataja enesetunne ja -hinnang mudasse tambitud, sest no ta ju “haiseb”, nagu mees talle läbi lillede selgeks teeb. Kui sel mehel on probleem ja ülejäänud maailmal mitte, siis on probleem tegelikult sellel mehel.

Teemaalgataja, kujutad sa tõepoolest ette elu sellise mehe kõrval 10+ aastat, või ka elu lõpuni, “imeliku lõhnaga”?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised “teevad suhte kallal tööd” ehk pingutavad naba paigast, et mingi suva mehe haiglast kiiksu “ravida”. Mehed ei vaevu küll midagi sellist tegema.

Selliste märkuste pärast on juba praegu teemaalgataja enesetunne ja -hinnang mudasse tambitud, sest no ta ju “haiseb”, nagu mees talle läbi lillede selgeks teeb. Kui sel mehel on probleem ja ülejäänud maailmal mitte, siis on probleem tegelikult sellel mehel.

Teemaalgataja, kujutad sa tõepoolest ette elu sellise mehe kõrval 10+ aastat, või ka elu lõpuni, “imeliku lõhnaga”?

Mis mudasse, kui eelnevad partnerid nautisid teda haisuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et mees on mingi autismispektri häirega. Kas tal muude asjadega pole probleeme, nt et teatud riided kriibivad või midagi? Mitte et see sinu mure oleks muidugi.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutad, et kasutad ainult lõhnatuid tooteid ja vahel eeterlikke õlisid – jätad mulje, et oled selline hipilik ökonaine. Äkki on mehe eelmised naised olnud just vastupidised, kes lõhnasid alati lillede ja koogikeste järgi. Mees ise ei taba ära, et need olid muidugi parfüümid, lõhnastatud juukseseerumid jne ja sellepärast tundub talle sinu naturaalne lõhn kuidagi võõras (ja imelik).

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis armunud? Mis haisud? Mehel läks lihtsalt armumine üle ja siis hakkas iga asi naise juures häirima. Võib-olla nutab siiani eksnaist taga ja sinu peale valatakse oma rahulolematus ning hingevalu välja. Sa võid kulmude peal ka käia, aga eksnaisest peab ta ise üle saama. See on ikka juba liig mis liig, kui käite sulle poes valimas-otsimas lõhna, mida ta eksnaine kasutas.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeterlikku õli kasutan vahel harva. Seda tean, et kõigile ei istu, tema poole minnes pole ka kasutanud. Isegi eelmisel päeval pole kasutanud. Duši all käin igal hommikul ja/või õhtul ja kui on trenn või muu füüsiline pingutus olnud, siis vajadusel ka päeval. Pead pesen iga 2-3p tagant. On mulje jäänud, et enamus inimesi iga päev duši all ei käi.

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul. Trennipäeval ka veel kohe peale trenni, ehk siis päeval. Pead pesen igal hommikul. Ma ei taha teada, mis inimestega Sina suhtled, kellele isegi pesemine ei ole elemtaarne. Ja miks Sa eeterlikke õlisid enda peale topid? Kehakreemist oled midagi kuulnud? Parfüümist? Kas Sul on imelik lõhn või ei ole, ma ei tea, aga ise Sa tundud veidi imelik ja ausaltöeldes ma arvan, et enda meessõbrale Sa eriti ei meeldi. Või no vähemalt ei meeldi piisavalt, et ta tahaks Sinuga päriselt koos olla.

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul.

duššiall?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin nõu!

Oleme 2a olnud suhtes. Koos ei ela. Mehel on pidevalt mingid lõhna teemad. Heidab ette, et küll mul on imelik lõhn. Nt. tulin pesemast ja oli uus šampoon. Talle ei meeldinud lõhn (peaaegu lõhnatu oli). Ütles, et imelik, ei meeldi. Söön miskit, kurdab, et imelik lõhn tuleb suust. Seepeale siis hambad ära pesnud. Ei lõhnasta end igapäevaselt, ainult higistamisvastane rulldeodorant, pesemas käin ka pigem rohkem kui keskmine inimene. Higiteemal õnneks pole hädaldanud. Vahel õrnalt panen peale eeterlikku õli. Hambaid pesen korralikult, küüslauku ja hapukurki/sibulat vms absoluutselt ei söö enne kui tema poole sätin. Iga kord teen korraliku pesu ja küürimise kui sinna lähen. Ei taha olla imeliku lõhnaga. Olen juba sõbrannadelt(uskuge mind, nad on liiga ausad) uurinud, kas on miskit imelikku ja hambaarsti/perearsti juures käinud, et välistada suu probleemid ja refluks vms. No ei tuvasta keegi teine(sh arstid) peale tema imelikku lõhna või muud probleemi. Mul juba tekivad kompleksid. Peeru laskmisest ei hakka ma üldse rääkida, tõenäoliselt ta sureks ära, kui seda peaks tundma.

Muud küsimust ei olegi, lihtsalt mõtlen, kas probleem on temas ja tegu ongi väga lõhnatundliku mehega? Ja kas kellelgi veel kokkupuuteid selliste isenditega on olnud?

Appi, viitsid mingi vingatsi pärast nii kaua ja nii palju võimelda?
Mind ajaks see närvi juba. Hoiad puhtusest kinni, hambad korras siis ma ei näe põhjust sedasi võimalda. Ei taha teadagi, mis hädad tal kooselus veel lisanduks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun siinsete kommenteerijatega.  Lisaks veel, et mis veel tulevikus saaks? Elu jooksul, erinevates eluetappides on inimese lõhn muutuv – kasvõi näiteks raseduse ajal.

Viska see mees ära.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peeru laskmisest ei hakka ma üldse rääkida, tõenäoliselt ta sureks ära, kui seda peaks tundma.

Ega sul palju midagi kaotada pole enam nagunii. Juba Oskar Luts kirjutas, et üks tubli p… on parem kui pool laulu.

Aga muidu reguleeritakse looduses feromoonidega verepilastusest hoidumist. Lihtsalt öeldes ei tohiks sama pesakonna kutsikatele üksteise lõhn seksikas olla. Toimib ka inimestel.

<br style=”font-family: ‘Lucida Grande’, ‘Trebuchet MS’, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; background-color: #ecf3f7;” />

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu visadus teemaalgataja puhul niimoodi võimelda, kui teine pool vaid nina kirtsutab ????.
Jah,lõhnatundlike inimesi on olemas aga sellises vormis, nagu teemaalgata kirjeldab, ma pigem arvaks, et seotud on ka muud põhjused, miks inimese “lõhn” ei sobi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul.

Eks igal inimesel on omatugevad küljed: ühed käivad hommikuti ja õhtuti duššiall, teised jälle oskavad kirjutada “duši all”…

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul.

Eks igal inimesel on omatugevad küljed: ühed käivad hommikuti ja õhtuti duššiall, teised jälle oskavad kirjutada “duši all”…

Eks sind häirivad kirjavead rohkem kui räpakus.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul.

Eks igal inimesel on omatugevad küljed: ühed käivad hommikuti ja õhtuti duššiall, teised jälle oskavad kirjutada “duši all”…

Eks sind häirivad kirjavead rohkem kui räpakus.

Kirjavead ja räpakus on tihti omavahel seotud. Rohkem, kui sa oskad arvata. ‘Duššiall’ on tõesti päris räige tekst.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul.

Eks igal inimesel on omatugevad küljed: ühed käivad hommikuti ja õhtuti duššiall, teised jälle oskavad kirjutada “duši all”…

Eks sind häirivad kirjavead rohkem kui räpakus.

Kirjavead ja räpakus on tihti omavahel seotud. Rohkem, kui sa oskad arvata. ‘Duššiall’ on tõesti päris räige tekst.

Kui elus pole muud kui kirjavead 🙂

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa talud sellist kohtlemist?

Kui saate kokku (miks üldse sina tema pool käid? Kui koos ei ela, võiksite pigem kohtingutel ju käia väljaspool kodusid) ja jaurab jälle sinu lõhna pärast, siis leia mingi hästi lamp vabandus (sorry, mulle tuli meelde et pean vanatädi juurde teed jooma täna õhtul hoopis minema vms) ja lahku! Ise ära rohkem ühendust võta. Kui ta ise lõpuks ühendust võtab ja küsib mis toimub vms, siis ütlegi et sul on lõplikult kõrini tema jauramisest ja tal on vaba voli otsida uus naine kes lõhnab sobivamalt. Kui ta ühendust üldse ei võta või selle peale ütleb et okei, siis saidki jobust lahti – ta nagunii ei armastanud sind. Kui tal on aga tunded, siis lõpetab edaspidi selle lõhnateemalise virina ära.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul. Trennipäeval ka veel kohe peale trenni, ehk siis päeval. Pead pesen igal hommikul. Ma ei taha teada, mis inimestega Sina suhtled, kellele isegi pesemine ei ole elemtaarne.

Sul on kolm karva neljas reas poisipea suure rasueritusega või mis põhjusel keegi iga päev oma pead peaks pesema? Naistel on tavaliselt pikad ja paksud juuksed, mida iga päev kindlasti pesema ei pea.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul. Trennipäeval ka veel kohe peale trenni, ehk siis päeval. Pead pesen igal hommikul. Ma ei taha teada, mis inimestega Sina suhtled, kellele isegi pesemine ei ole elemtaarne.

Sul on kolm karva neljas reas poisipea suure rasueritusega või mis põhjusel keegi iga päev oma pead peaks pesema? Naistel on tavaliselt pikad ja paksud juuksed, mida iga päev kindlasti pesema ei pea.

Mul on paksud juuksed ja pesen iga päev. Ära halvusta inimesi. Lõhn kaobki 1. Päevaga. Vaata, kui palju saasta on õues.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on paksud juuksed ja pesen iga päev. Ära halvusta inimesi. Lõhn kaobki 1. Päevaga. Vaata, kui palju saasta on õues.

See on pigem ebatavaline, et sa seda teed ning pole juustele kindlasti hea.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on paksud juuksed ja pesen iga päev. Ära halvusta inimesi. Lõhn kaobki 1. Päevaga. Vaata, kui palju saasta on õues.

See on pigem ebatavaline, et sa seda teed ning pole juustele kindlasti hea.

Miks peaksin tegema nagu teised? Kui tunnen end nii värskelt, hästi ja see minu keha, siis nii jääb.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on paksud juuksed ja pesen iga päev. Ära halvusta inimesi. Lõhn kaobki 1. Päevaga. Vaata, kui palju saasta on õues.

See on pigem ebatavaline, et sa seda teed ning pole juustele kindlasti hea.

Kolm päeva pesemata juuksed haisevad juba väga rõvedalt ikka.????????

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm päeva pesemata juuksed haisevad juba väga rõvedalt ikka.????????

Ma pesen ülepäeva. Iga hommik pesta, kammida, föönitada ei viitsiks iial ilma vajaduseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käin duššiall nii hommikul kui õhtul. Trennipäeval ka veel kohe peale trenni, ehk siis päeval.

2-3 korda päevas DUŠI ALL käia on ka tõesti veidi paranoiline.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lõhnatundlik inimene…ja kunagi tutvusin täiesti mulle sobiva noormehega…igas mõttes siis…kuniks sattusime voodisse…kehalõhn, mis temast eraldus…oli mulle täiesti vastuvõetamatu. Mõtlesin, et äkki oligi midagi teravat söönud, vms…aga üritades uuesti, sain aru, et see mees mulle lihtsalt ei sobi lõhna tõttu. Pidavat olema nii, et mees ja naine, kelle geenikombinatsioon annab vigaseid lapsi, on omavahel looduse poolt tehtud eemaletõukava kehalõhnaga, kuigi välimus ja muu justkui sobiks muidu. Mul ilmselt nii oligi, üritasime, mis üritasime, aga välja ei tulnud midagi. Lahku me läksimegi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pidavat olema nii, et mees ja naine, kelle geenikombinatsioon annab vigaseid lapsi, on omavahel looduse poolt tehtud eemaletõukava kehalõhnaga, kuigi välimus ja muu justkui sobiks muidu. Mul ilmselt nii oligi, üritasime, mis üritasime, aga välja ei tulnud midagi. Lahku me läksimegi.

Jah, me kõik ju teame seda, milleks uuesti üle kirjutada.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Lõhna teema