Esileht Pereelu ja suhted Lõhna teema

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Lõhna teema

Postitas:
Kägu

Pidavat olema nii, et mees ja naine, kelle geenikombinatsioon annab vigaseid lapsi, on omavahel looduse poolt tehtud eemaletõukava kehalõhnaga, kuigi välimus ja muu justkui sobiks muidu. Mul ilmselt nii oligi, üritasime, mis üritasime, aga välja ei tulnud midagi. Lahku me läksimegi.

Jah, me kõik ju teame seda, milleks uuesti üle kirjutada.

Mina ei teadnud, et nii võib olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks koroonauuring ütleb, et neil, kellel kaob selle viirusega lõhnatundlikkus, võib pärast tekkida probleem, et tajutakse lõhnasid ebameeldivatena.

<span style=”font-family: Roboto, Arial, sans-serif; word-spacing: 1px;”>Lõhnatundlikkuse kadu – anosmia – võib aegamööda muteeruda parosmiaks. Sel puhul hindab inimene varasemalt tuntud lõhnu erinevalt, enamasti ebameeldivatena. Mitmed vaatlusalused kirjeldasid parosmia korral tekkinud probleemina seda, et nad tundsid lähedate inimeste lõhna ebameeldivana, halvasti talutavana, mis häiris ka lähisuhteid.</span>

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lõhnatundlik inimene…ja kunagi tutvusin täiesti mulle sobiva noormehega…igas mõttes siis…kuniks sattusime voodisse…kehalõhn, mis temast eraldus…oli mulle täiesti vastuvõetamatu. Mõtlesin, et äkki oligi midagi teravat söönud, vms…aga üritades uuesti, sain aru, et see mees mulle lihtsalt ei sobi lõhna tõttu. Pidavat olema nii, et mees ja naine, kelle geenikombinatsioon annab vigaseid lapsi, on omavahel looduse poolt tehtud eemaletõukava kehalõhnaga, kuigi välimus ja muu justkui sobiks muidu. Mul ilmselt nii oligi, üritasime, mis üritasime, aga välja ei tulnud midagi. Lahku me läksimegi.

Olen nõus, et kui lõhn ei sobi, siis teha pole midagi ja tuleb lahku minna. Mina olin pikalt abielus ja mulle väga minu mees meeldis, kuid abielu lõpupoole hakkas ta lõhn mõnikord vastukarva käima. Täiesti suvalistel hetkedel tundsin, et mulle see lõhn ei meeldi. Sperma lõhn muutus isegi ebameeldivaks. Nüüd hiljem saan aru, et eks aju blokkis teda ära.

Nüüd uus kaaslane, kes on kesmisest suurem higistaja. No ja mulle meeldib ta lõhn. Isegi siis, kui ta on kuskilt tulnud ja ta kõige värskem ei ole. Ka voodis mõnikord tunnen, et seal domineerib tema lõhn, mis alati ei ole justkui ainult puhtuse lõhn, kuid see on suurepärane. Hommikul pesen ennast ära, jälle lõhnan enda järgi.

Aga inimesel võib ka mõne tervisliku seisundi puhul kehalõhn muutuda. Nt kui olin Atkinsi dieedil, siis nii suu kui kogu keha ikka suht haises. Kui minu partner tegi mingit puhastuskuuri (ma täpselt ei tea, et mida see sisaldas), siis ma tundsin miskit metalli lõhna. Päris veider kogemus.

Aga teemaalgatajale ütlen küll, et see mees tuleb üle parda saata. Usu, järgmine mees jumaldab sinu lõhnu, on see siis värskelt duši alt 🙂 või trennist tulnuna. Meestele meeldib naise lõhn, mida nad naudivad täiega. Eriti pöördesse ajab neid just intiimsed lõhnad. 😉 Ütleme nii, et mehed on oluliselt suuremad nuusutajad kui naised. Ma olen isegi töösituatsioonis märganud, kuidas mees painutab ennast lähemale, et minu lõhna tunda. Jah, on veider küll.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole vist midagi armsamat sellest, kui kaaslane läheneb sulle vaid selleks, et sind nuusutada. Või teatab lahus olles, et 2 päeva hiljem tekk ja padi lõhnavad veel sinu järele. Kui on vastupidi, et lõhn ei meeldi, siis run Forrest, run!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen isegi töösituatsioonis märganud, kuidas mees painutab ennast lähemale, et minu lõhna tunda.

Veider töökoht ja kolleegid.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegu võib olla ka meditsiinilise probleemiga. Algselt seostasin naise probleeme tsükliga, aga teatud sündmuste tõttu sai see üsna pea välistatud. Minu enda ühe raske haigestumisega juhtus nii, et ei talu liigset heli (ostsin isegi teise TV, et teises toas vaiksemalt meediat nautida, kui pere elutoas oma vahib). Lisaks ilmnes valgustundlikkus, lausa füüsiliselt on teatud situatsioonides valus, samas mõnes situatsioonis lasen vabalt D vitamiinil akumuleeruda.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli kunagi peika, kelle kehalõhn ei sobinud mulle. Ükskôik kui palju ta  ennast pesi või lôhnastas, lõpuks tuli ikka see oma lõhn välja.
Läksimegi lahku, sest ma ei oleks suurnud väga pikalt head nägu teha.
Ta elab juba  10 aastat koos ja järelikult sellele naisele tema lôhn sobib.
Mina olen 12 aastat koos elanud ja mulle sobib mu abikaasa lôhn igal ajal. Isegi kui tuleb trennist ja on higine.
See teie suhe lõpeb varem või hiljem, kui mehele Sinu lõhn ei sobi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt te ei sobi omavahel. Minu mees näiteks lõhnab minu jaoks suurepäraselt, ütleks, et isegi higisena veidi nagu shokolaad. Samas mõne teise mehe higilõhn on mulle väga vastukarva.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuremat sorti lahutustelainet vist oodata. Üle poolte koroonaviiruse läbipõdenutel muutub lõhnataju püsivalt ning arvestades, et adaptiivne immunsüsteem määrab kehalõhna ja selle kaudu partnerivaliku, siis läheb huvitavaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Pereelu ja suhted Lõhna teema