Esileht Hobinurk Lõhnad, mida enamasti peetakse meeldivaks, ent teile ei meeldi

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Lõhnad, mida enamasti peetakse meeldivaks, ent teile ei meeldi

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on üks selliseid lõhnu värskelt niidetud muru lõhn. Enamasti vist see inimestele meeldib, aga minu jaoks on niidetud muru imal lõhn vastumeelne.

Teine asi on parfüümid kui sellised. Isegi kui mulle mõni parfüüm nuusutades meeldib, siis enda küljes pidevalt seda tunda ei taha. Ja teiste inimeste parfüümid on mulle tihti täiesti vastumeelsed. Küllap osaliselt sellegi tõttu, et inimesed kipuvad end üle lõhnastama ning tihtilugu on inimeste küljes üldsegi ebameeldiv segu parfüümist ning higi- ja kehalõhnast.  Eelistan puhta ihu lõhna ilma lisanditeta. Mul on muidugi ka ülitundlik haistmismeel, seega mõjuvad paljud lõhnad ja haisud minu jaoks intensiivsemalt kui teiste jaoks.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei saa aru lavenlifenomenist, pane pesu vahele, lase õhku, tee sada imet. Aga mulle ei meeldi.

+23
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lavendel on ka minu jaoks täiesti vastumeelne. Mu meheema on suur lavendlifänn ja ta püüdis mulle ka selgitada, et lavendlilõhn teeb ikka kodust kodu.

Mitmed kindlad parfüümid ajavad ka iiveldama, nt mingi kindel vanilliga parfüüm, mida väga paljud vene mammid armastavad.

Kohvilõhn ka ei meeldi, aga see vist meeldibki ainult suurtele kohvifännidele.

+7
-9
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mee lõhn. Meenutab pesemata kodutute kirbet lõhna. Ükskord astusin ühte poodi sisse ja tundsin sedasama haisu – mõtlesin, et mõni haisukoll oli eelnevalt poodi külastanud, aga siis märkasin, et poes oldi hoopis difuuserisse meelõhna pandud. Jube. Ei suuda paljast mett ka süüa selle imala lõhna pärast.

+6
-15
Please wait...
Postitas:
Kägu

kõik viirukid.

+26
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

kõik viirukid.

Kui on naturaalsest looduslikust materjalist viirukid, siis neid talun küll. Sama naturaalsete eeterlike õlidega. Need keemiliselt kokku segatud võltslõhnadega õlisid ei talu ja enamasti tunnen vahe kohe ära, kuna olen nendega töötanud.

Ei saa aru muskaadi fenomeenist.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on üks selliseid lõhnu värskelt niidetud muru lõhn. Enamasti vist see inimestele meeldib, aga minu jaoks on niidetud muru imal lõhn vastumeelne.

Minu üks lemmiklõhnu. ????

+15
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohvilõhn ka ei meeldi, aga see vist meeldibki ainult suurtele kohvifännidele.

Ma ei joo kohvi, aga kohvilõhn meeldib.

+19
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lavendel ja sidrunhein. Kusjuures sidruni või tsitruseliste vastu pole mul midagi, aga sidrunhein hakkab täiega vastu.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ei meeldi lõhn, mis on lillepoodides. See pöörane kõikide taimede lõhnad omavahel segatuna. Assotsieerub alati matustega.  Samas kõikide nende lillede lõhna ühekaupa naudin väga, lemmiklilled ongi just intensiivselt lõhvavad – hüatsint, nartsiss, liilia.

Toiduainetest/maitseainetest ei meeldi vürtsi ja nelgi lõhn. Ei meeldi glögi lõhn, isegi kui ta on õiges kontekstis talvel, nt jõulude ajal. Vist sellesama vürtsilõhna pärast.

+17
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõned parfüümid mis lõhnavad nagu peldikuvärskendaja…

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Magusad lõhnaõlid, vanilje, mandel. Kuiva heina lõhn küünides.

Viirukilõhnad on harilikult liiga intensiivsed, sel juhul nad ei meeldi mulle. Aga näiteks kirikus, kus on suur ruum ja õhk liigub, pole viiruk häiriv.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

ei saa aru lavenlifenomenist, pane pesu vahele, lase õhku, tee sada imet. Aga mulle ei meeldi.

Mulle meeldib, aga ma väga valin, millist lavendlilõhnalist toodet ostan. Meeldib lavendlitaimest tulev lõhn ja mõne firma lavendliküünlad, aga muud tööstusikult tekitatud lavendlilõhnad ei meeldi.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuiva heina lõhn küünides.

Lemmik.

+22
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda piparkoogid lõhna taluda.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõhnaõlidest ei tasu eriti  rääkidagi, igaühele oma. Aga läbi aegade kiidetud Chanel no 5 – mu meelest üks jubedamaid. Sidrunhein on ka väga ebameeldiv. Samas lavendel meeldib ja mõni naturaalne viiruk võib toas põleda küll, nt sandlipuu. Ükski looduse lõhn pole kunagi ebameeldiv olnud peale kuiva tolmava mulla lõhna. Olgu see pinnase koostis siis milline tahes, kuiv muld haiseb. Kuigi peale minu vist keegi seda ei tunnegi.

+8
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Chanel nr 5
Enamus meeste parfüüme, mis lõhnavad arbuusi või kurgi järele
Kuuma šokolaadi lõhn ajab südame pahaks, eriti kinnises ja soojas ruumis
Liiliad

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Chanel nr 5

Sama siin. Kunagi, kui esimest korda seda lõhnapoes nuusutasin, pidin oksele hakkama. Sellist vänget lillehaisu pole ma ühelgi parfüümil tundnud. Ma ei saa aru, kuidas see lõhn saab maailmakuulus olla. Tõsine vene vanamuti parfüüm.

+16
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Chanel nr 5

Sama siin. Kunagi, kui esimest korda seda lõhnapoes nuusutasin, pidin oksele hakkama. Sellist vänget lillehaisu pole ma ühelgi parfüümil tundnud. Ma ei saa aru, kuidas see lõhn saab maailmakuulus olla. Tõsine vene vanamuti parfüüm.

Minu jaoks meenutab chanel nr 5 lausa mingit vees ligunenud koni.

+7
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei kannata karri lõhna. Maitse toidu sees kusjuures mulle sobib, aga lõhn on ebameeldiv.

+5
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nelk, see maitseaine. Vastik vänge räme hais, peavalu garanteeritud. Juba lapsepõlvest mäletan seda jäledust kui ema marineeris seeni.

Igasugu orientaalsed lõhnad, tehakse palju kosmeetikas, kehahooldussarjad, kui nimi on mingi Oriental Magic on kindel, et räme imal haisupomm. Sama on troopiliste lõhnadega, nimi mingi Tropical Fruit, jälle jõle vänge mikstuur igasugu haisudest.

Kõik need kultuslikult popid Sol de Janeiro tooted, eriti juuste omad, ülirõveda haisuga.

Peaaegu kõik pesupulbrite ja geelide lõhnad, kasutan ainult lõhnavabasid, sest normaalse lõhnaga ei tehta.

+15
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Peaaegu kõik pesupulbrite ja geelide lõhnad, kasutan ainult lõhnavabasid, sest normaalse lõhnaga ei tehta.

Lush on kuulus ja peen kaubamärk, aga selle poest tuleb mul küll kaubanduskeskuses jooksusammul mööduda.

+9
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lush on kuulus ja peen kaubamärk, aga selle poest tuleb mul küll kaubanduskeskuses jooksusammul mööduda.

Kunagi fännasin seda, nüüd juba ammu pole sealt midagi ostnud. Kohutavalt ülehinnatud ja minu maitse jaoks liiga värvikirev toodang, et olla natural, nagu nad väidavad. Lõhnad (mitte küll kõik) on ka liiga intensiivsed.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Täiega nõus. Lihtsalt õudsad on need haisupulbrid ja loputuslõhnad. Lasteaia garderoob täiesti haiseb nende järele. Jõle lihtsalt.

+16
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muskus, mis on paljude parfüümide pühjaks.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei talu äädika lõhna, lavendel ka õudne

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äädikaga valmistatud toite ka ei söö?

Mulle ka puhta äädika lõhn hakkab vastu, aga marineeritud seentele ei ütle ma kunagi ei.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äädikaga valmistatud toite ka ei söö?

Mulle ka puhta äädika lõhn hakkab vastu, aga marineeritud seentele ei ütle ma kunagi ei.

Oleneb toidust. Näiteks kui keegi hoidistab või sööb sülti äädikaga, siis hakkab sees keerama. Samas marineeritud seened, kõrvits, oad laual on juba vänge lõhna kaotanud ja neid asju kannatab süüa.

Mõni hull lausa puhastab kodu ja kodumasinaid äädikaga. Rõve hais jääb eluruumidesse.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni hull lausa puhastab kodu ja kodumasinaid äädikaga. Rõve hais jääb eluruumidesse.

Mina olen selline hull. ????

Väga meeldib näiteks kraanikaussi või kahheltasapindu äädika-sooda seguga puhastada. Vahel kasutan äädikat pesuloputusvahendi asemel. Ämblikuvõrke ja üldse igasugu sitikaid peletan ka äädikaga. Lõhn ei häiri, sest see ei püsi kaua.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pesuloputus-ja vahendite vänge lõhn, samuti sidrunhein, vanill parfüümis, puljongikuunikute puljong, poesia ja selga küpsised, lidli feiktoidud.

+1
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Esileht Hobinurk Lõhnad, mida enamasti peetakse meeldivaks, ent teile ei meeldi