Esileht Hobinurk Lõhnad, mida enamasti peetakse meeldivaks, ent teile ei meeldi

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: Lõhnad, mida enamasti peetakse meeldivaks, ent teile ei meeldi

Postitas:
Kägu

Paljud vürtsid on minu jaoks ebameeldiva lõhnaga: karri, koriander, nelk, köömned, loorber.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võite mind vabalt selle pärast nüüd vihata aga minu arust beebid. Ma tean, et beebidel on spetsiifiline lõhn aga minu jaoks on see segu piimast, kakast, oksest, beebipuudrist jne. 😅

+13
-3
Please wait...
Postitas:

Kookose lõhn- ja seda on jube palju kõikvõimalikes kreemides ja juuksehooldusvahendites. Samas kookospähkel ise mulle maitseb.

+6
-1
Please wait...
Postitas:

Kassasabas minu ees või taga seisvate teiste klientide Arieli “hais”

Ja mis veel- kes on käinud Rakvere SPA-s? Ma vihkan seda haisu, mis ukse kohal sisenedes viskab… veel olen seda tundnud Goldtime  sisenedes??

+3
-1
Please wait...
Postitas:

Võite mind vabalt selle pärast nüüd vihata aga minu arust beebid. Ma tean, et beebidel on spetsiifiline lõhn aga minu jaoks on see segu piimast, kakast, oksest, beebipuudrist jne. 😅

Nõustun. Oma enda beebi “lõhn” on ema jaoks üldjuhul hea aga võõras beebi ilmselt haiseb just selle kõige järgi 😃.
Mul 4 kuune kodus ja see piima/piimaokse ja kaka hais lööb mul omal ka hinge kinni. Aga kui ta on värskelt vannitatud, siis ta peal(juustel) on just see õige lõhn, mis paneb emahormoonid möllama 🙂.

+5
-1
Please wait...
Postitas:

Minu jaoks on vastumeelne pannkoogilõhn, mida sageli romantiliseks peetakse. Tunnistan ausalt, et korra kõndisin isegi teisele poole tänavat, kui ühest majast väga tugevat pannkoogilõhna tuli.

+2
-2
Please wait...
Postitas:

Naha lõhn (mitte inimese siis, vaid nt nahast kott, saapad), lagrits (kuigi mulle maitseb), eukalüpt, viirukid jmt idamaised lõhnad, mis ka siin enne mainitud olid, sidrunhein

0
0
Please wait...
Postitas:

Lauren Padari kreemi lõhn 😀 kiidetakse päris mitmel pool, aga minu jaoks liiga intensiivne. (Kreem ise täitsa okei)

+2
0
Please wait...
Postitas:

Mulle meeldivad küll vist k6ik looduslikud l6hnad. Värskelt niidetud muru, k6ik lilled, lavendel, rapsip6ld, muld, isegi hobuse s6nnik. See l6hn, kui murrad tomati varre küljest…üks lemmikuid. Aga teemasse – Chanel no 5 ei meeldi mulle ka, lisaks vänged pesuvahendid, odavad odekolonnid ja aerosooldeodorandid.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Suitsulõhn. Lavendlit ka väga ei armasta. Lõhe või räime küpsetamise lõhn mulle ka ei meeldi, pärast seda hoian akent lahti, põletan lõhnaküünlaid. Süüa tahaks kala aga palju.

Kaltsupoes lõhnad ei häiri, aga hakkan tihti seal olles aevastama.

Kui Indias maandusime, ajas mind sealne õhk 2 päeva iiveldama. Ma päris tõsiselt mõtlesin, et pean reisi ära katkestama. Tundsin end füüsiliselt halvasti. Õnneks 3. päevast alates see möödus. Mis seda tekitas, ei teagi.

Väga kõva inimeste lõhnastamine härib, aga no las siis olla.

Üldiselt ma ei saa aru inimestest, kes pirtsutavad, teatavad, et just neile ei sobi see ja too.

+1
0
Please wait...

Suitsulõhn. Lavendlit ka väga ei armasta. Lõhe või räime küpsetamise lõhn mulle ka ei meeldi, pärast seda hoian akent lahti, põletan lõhnaküünlaid. Süüa tahaks kala aga palju.

Kaltsupoes lõhnad ei häiri, aga hakkan tihti seal olles aevastama.

Kui Indias maandusime, ajas mind sealne õhk 2 päeva iiveldama. Ma päris tõsiselt mõtlesin, et pean reisi ära katkestama. Tundsin end füüsiliselt halvasti. Õnneks 3. päevast alates see möödus. Mis seda tekitas, ei teagi.

Väga kõva inimeste lõhnastamine härib, aga no las siis olla.

Üldiselt ma ei saa aru inimestest, kes pirtsutavad, teatavad, et just neile ei sobi see ja too.

Neid sinu poolt nimetatud lõhnasid ei peetagi ju enamasti meeldivaks, nii et teemasse see just väga ei ole.

+3
0
Please wait...
Postitas:

Mulle iseenesest värske soolalõhe lõhn meeldib. Samas räime praadimise lõhn nii meeldiv ei ole, aga siiski talutav.

0
0
Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Esileht Hobinurk Lõhnad, mida enamasti peetakse meeldivaks, ent teile ei meeldi