Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõhnataju

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lõhnataju

Postitas:
Kägu

Lõhnataju on peale haigust väärastunud. Tunnen valesid lõhnu, või ei tunne lõhnu nii nagu varem. Haige olles ei tundnud üldse lõhnu. Kui kaua see teie kogemusest on kestnud?

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Maitsetajuga on kõik ok?

Selle asja nimi on anosmia.

Minu tütrel kestis see kuskil pool aastat. Ise saab nii palju teha, et  nuusutad erinevaid tsitruseid ja meenutad ,kuidas see asi tegelikult lõhnas.  Kui otsid , siisleiad inglise keelset materjali, et millist teraapiat veel teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina põdesin möödunud aasta novembris koroonat, siiamaani on pekkis kõik lõhna ja maitsega. Vahepeal tundub, et juba parem, siis avastan, et ikka vale maitse ja lõhnaga on tuttavad asjad. Eriti enam ei looda, et need taastuvad mul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli 3 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pea aasta juba lõhmad ja maitsed paigast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallike sinu lõhnataju kadumine on nii väike asi kui vähegi olla saab. Minul tekkis südame kahjustus(kodade virvendus) koroona vaktsiinist. Paljud minu lähedased on üldse surnud koroona tüsistusse. Nii et ole õnnelik oma probleemiga teistel on seis kordades hullem

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallike sinu lõhnataju kadumine on nii väike asi kui vähegi olla saab. Minul tekkis südame kahjustus(kodade virvendus) koroona vaktsiinist. Paljud minu lähedased on üldse surnud koroona tüsistusse. Nii et ole õnnelik oma probleemiga teistel on seis kordades hullem

Ja jah, luuleta rohkem. Minul pole mitte ükski tuttav ära surnud. Ja neist päris paljud on juba ka neljanda doosi saanud või mitu korda koroonat põdenud

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallike sinu lõhnataju kadumine on nii väike asi kui vähegi olla saab. Minul tekkis südame kahjustus(kodade virvendus) koroona vaktsiinist. Paljud minu lähedased on üldse surnud koroona tüsistusse. Nii et ole õnnelik oma probleemiga teistel on seis kordades hullem

tõsi, koroona on tapnud liiga paljusid. minu kaastunne?

samas jääb arusaamatu, kas sulle oleks paremini sobinud, kui ka need, kel koroonast kestvad järelmõjud, aga siiski elus, oleks pigem surnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Lõhnataju