Esileht Ilu Lõhnatu küünelakk?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lõhnatu küünelakk?

Postitas:
Kägu

Tere! Kas eksisteerib lõhnatut või võimalikult vähese lõhnaga küünelakki? Ma ei kannata neid jubedalt keemia järgi haisevaid lakke, aga samas tahaks küüsi lakkida… Aitäh!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane FFP2 ette.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küünelaki kleebised on hea variant. Neid küll on soovitatud läbipaistva pealislakiga katta, et kauem püsiks aga ei pea. Väga kiirelt saab need peale ka ja ei pea mingit kuivamist ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küünelaki kleebised on hea variant. Neid küll on soovitatud läbipaistva pealislakiga katta, et kauem püsiks aga ei pea. Väga kiirelt saab need peale ka ja ei pea mingit kuivamist ootama.

Palun linki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küünelaki kleebised on hea variant. Neid küll on soovitatud läbipaistva pealislakiga katta, et kauem püsiks aga ei pea. Väga kiirelt saab need peale ka ja ei pea mingit kuivamist ootama.

Palun linki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi olid nt  ka avonil.

Esimesed, mis ette googles tulid https://stikily.ee/toode/anneli/

Aliexpressist saab ka tellida.

Leidsin, et ka geellaki taolised olemas – vaja lampi ja püsivat kuni 3 nädalat – tunduvad huvitavad https://mereneid.eu/tootekategooria/geellakid/geellaki-kuunekleebised/

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kasutan Stikily küünekleebiseid juba 4-5 kuud ja olen väga rahul. Kvaliteetsed on, aga palju sõltub ka enda paigaldamisest. Esimesed keerasin ikka nässu, nüüd olen juba osavam. Vihkan kui küüneotsad “valgeks” lähevad/jäävad, seetõttu tuleb selle kleebise mahaviilimisega üsna hoolikas olla. Pesen nõusid käsitsi ja suvel nokitsesin palju mullas – eks see kõik mõjutab, aga kaks nädalat saab julgelt hakkama (siis tuleb juba nagunii nahaääri jm korrigeerida).
Viimati ostsin geelkleebised. Praegu on 6 päeva peal olnud ja väga kenad on (need tuleb muidugi lambiga kinnitada).
Ainuke miinus, et minu igale sõrmele kõik suurused ei sobi st mõnel sõrmel jääb kleepekas tsipa väikseks ja ääred katmata, aga kui otseselt ei vahi, siis ei pane midagi tähele.
Pealislakiga katan (geele geellakiga, kuigi seda otseselt õpetuses kirjas polnud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Lõhnatu küünelakk?