Esileht Ilu Lõhnatud kehahooldustooted

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lõhnatud kehahooldustooted

Postitas:

Kas oskaksite soovitada häid lõhnatuid ja igasugu parabeenide ja sulfaatide vabu kehahooldustooteid. Rasedusega on hakanud absoluutselt igasugused keemilised lõhnad ja ka eeterlikud õlid ja nii öelda looduslikud lõhnad vastu.

Kas keegi ennast Dr. Bronnersi seebiga peseb? Kas jätab naha kuivaks?

Kas oskate soovitada head niisutavat kehakreemi, mis sobiks ka raseduse ajal sügelevale kõhule? Hetkel kasutan Aqualan baaskreemi, aga see ei niisuta piisavalt. Muidu kasutaks ka kookosõli, aga ka selle lõhn hakkab vastu.

Lisaks kas üldse on olemas lõhnatut šampooni ja palsamit, mis hästi töötaks. Oskaks keegi ka neid soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks kas üldse on olemas lõhnatut šampooni ja palsamit, mis hästi töötaks.

Grown Alchemisti Nourishing šampoon ja palsam. Mingi õrn taimelõhn on, aga juustele see ei jää.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli raseduse ajal täpselt sama probleem. Eriti hull oli, et ei saanud neid tooteid poodi otsima ka minna, sest kõik lõhnad poes ajasid öökima. Poest mööda kõndidagi oli vaevarikas.

Ma kahjuks ei ela Eestis, seega enamuse toodetega ei oska aidata, aga mõned siiski on, mida tean, et Eestis ka müüakse.

Näokreem: Neutrogena Hydro Boost Aqua Creme, müüakse nt Selveris.

https://www.neutrogena.de/gesichtspflege/aqua-creme

NB! Peab olema just Aqua CREME, samasuguses pakendis on ka Aqua Gel, see, kurivaim, haiseb.

Kehakreem: Mixa Panthenol Comfort. Mõeldud väga tundlikule nahale.

https://de.mixa.com/produkte/korperpflege/panthenol-comfort

Jälle, peab olema just selle nimega ja lilla korgiga pudelis, ülejäänud Mixad haisevad.

Šampooni ja palsamit ma ei leidnud. Tean, et Laveral on mingi  lõhnatu, aga seda peab vist otsima minema ökopoodi, need haisevad nilbelt! Vaata ja proovi beebišampoone, need on ka osad lõhnatud, aga minul küll need juukseid puhtaks ei pese.

Pea vastu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu Lõhnatud kehahooldustooted