Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Koolilaps Lõhnavett 16-aastasele poisile

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lõhnavett 16-aastasele poisile

Postitas:
Kägu

Mida soovitate, võiks olla tagasihoidlik ja värske lõhn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

16 aastane ei taha tagasihoidlikku lõhna. Paco Rabanne 1 million on selline, mis teismelistele peaks peale minema. Ega nende lõhn ei peagi täiskasvanutele meeldima, poiss tahab ikka lõhnaga olla mehemoodi ja meeldida noortele tüdrukutele (või poistele).

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Las valib ise, noor ei kanna nagunii mingit emme valitud lõhna.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Plaan oli vennapojad kinkida.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Plaan oli vennapojad kinkida.

Vennapojale

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu poeg fännas selles vanuses seda lõhna https://www.mylook.ee/mont-blanc-explorer-edp-60ml.html Nüüdseks lisandunud YSL Y, ARMANI Acqua di Gio Profumo.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

16 aastane ei taha tagasihoidlikku lõhna. Paco Rabanne 1 million on selline, mis teismelistele peaks peale minema. Ega nende lõhn ei peagi täiskasvanutele meeldima, poiss tahab ikka lõhnaga olla mehemoodi ja meeldida noortele tüdrukutele (või poistele).<br /><br />

<br /><br />

Million on äärmiselt tugev ja magus lõhn, ei pruugi teismelisele meeldida. Minu lapse lemmik on Moschino ToyBoy- nimi on nõme, pudelit peab teismeline hoidma voodi all peidus, aga lõhn ise on ülihea.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu
  • Minu 16 aastane kasutab Hugo Bossi(selline hõbedane pakend) David Beckham kingiti talle ka sõprade poolt,midagi värsket ja natuke magusat.
+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu 15 aastane tahtis  Carolina Herrera Bad Boy lõhna. Mulle täitsa meeldib ka, mehelik aga samas värske.

0
0
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Koolilaps Lõhnavett 16-aastasele poisile