Esileht Ilu Lõikus õhukestele juustele + juuksurit Tartus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Lõikus õhukestele juustele + juuksurit Tartus

Postitas:

Mul on hästi pehmed ja õhukesed juuksed. Viimastel aegadel on need olnud sellised poolpikad või pigem lühemad ja paar korda elus on juhtunud, et juuksur on suutnud mu juuksed täitsa kenasse soengusse lõigata. Kahjuks juuksur, kelle juures praegu käin, mulle samalaadset soengut lõigata lihtsalt ei oska, ehkki olen talle isegi foto näidiseks viinud. Tal on ettekujutus, et kuivõrd mu juuksed on õhukesed, tuleb need kindlasti hullult ära tupeerida ja viimse piirini kohevaks föönitada – see selleks, aga seal “all” olev lõikus pole ka üldse see, mida tahaksin.

Küsin tegelikult seda, et millise lõikusega teised õhukeste juuste omanikud on kõige rohkem rahul olnud? Oskate äkki linke jagada mõnest kenast lühemast lõikusest õhukestele juustele? Ja kas oskate soovitada Tartus mõnda head juuksurit, kes õhukestest juustest suudaks midagi välja võluda? Mind pisut ärritab ka see, et kui nt googeldada “haircut for thin hair”, siis on piltidel ikkagi (vähemalt minu mõistes) korralike paksude juustega naised. Tundub, et vist ei saadagi aru, millised on ikkagi päriselt õhukesed juuksed…

(Ma tean, et mu teema käib ilurubriiki, aga see tundub nii väljasurnud koht olevat, et ei näe mõtet sinna postitada, sest nii jääksingi ilmselt vastuseid ootama. Kui ümber tõstetakse, ehk keegi enne märkab ja tuleb mulle siis sinna vastama ????).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ma väga vabandan et su teemasse trügin, aga mul on täpselt sama küsimus Tallinna kohta. Mul ei ole juuksurit ja lasen lõigata pigem harva (üliharva), sest ma ei ole juuksuris kunagi rahule jäänud. Mul on tõsiselt õhukesed juuksed. Aga mul on suur õnn, et nad on hoiavad lokki. Lokkidele tuleb ise kaasa aidata, st kui neid pärast pesu meeletult kammida ja siluda, siis näevad välja täpselt nagu siin vasakul pildil:

ijuuks
See on täpselt see soeng millega ma juuksurist väljun. 🙁
Samas ise ma oskan föönitada et nad jääks puhvi ja lokki (ja püsiks nii terve päeva). Isegi kammimata ja föönitamata, teatud viisil kuivatades (loomulikult, õhu käes) jäävad nad täidlased ja lokkis.

Kuna ma olen aastate jooksul niivõrd halva kogemuse osaks saanud, siis ei soovi enam lampi head juuksurit otsida vaid vajaksin konkreetseid soovitusi. Ma vajaksin head lõikust, mis osaks varjaks mu nõrkused ja toetaks tugevusi. Praegu lõikan ise.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 17:58; 22.12 20:09; 22.12 23:00;
Postitas:

Kvartali Avancias on Raili ja Girgit super head tööd teinud minu hädiste juustega 😉

0
0
Please wait...
Postitas:

Teemaalgataja, ma väga vabandan et su teemasse trügin, aga mul on täpselt sama küsimus Tallinna kohta.

Ei ole hullu ????. Loodetavasti saad mõne soovituse. Sul veab siis tõesti, et juuksed vähemalt lokki hoiavad, mul on nad kahjuks veel pulksirged ka ja kogu oma pehmuse juures üsna kangekaelsed, ei lase ennast eriti koolutada ega sättida ☹.

Kvartali Avancias on Raili ja Girgit super head tööd teinud minu hädiste juustega ????

Aitäh selle soovituse eest, panen kõrva taha ????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.12 17:27; 22.12 18:38; 22.12 20:47; 23.12 15:26; 23.12 19:44;
Postitas:

Mul ka veidi lokkis õhukesed juuksed, aga föönitades jäävad harali. Kas tõesti jäävad nii ilusad, kui lihtsalt kuivada lasta? Kas mingit viimistlusvahendit ka kasutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 18:41; 23.12 17:11;
Postitas:

Mina läheks Kutsrhariduskeskuse õppesalongi. Seal meistritel peaks olema palju kogemusi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina läheks Kutsrhariduskeskuse õppesalongi. Seal meistritel peaks olema palju kogemusi.

Seal võid endale föönisoengu teha, lõigata on riskantne. Pärast on sul 7cm kõige pikem juuksekarv, sest koguaeg läks viltu ja seep oli vaja koguaeg paremaks lõigata. Läksin vööni juukseid allapoole õlgu järku lõikama. Oli kindel lõikuse soov ja sain peaaegu et poisipea, ainult ees külgedel olid pikemad sagud. Nutsin ikka paar päeva ja häbenesin väga(olin 22-aastane)

0
0
Please wait...
Postitas:

Kutsehariduskeskusesse ei lähe ma kindlasti, olen samamoodi sealt tulles nutnud. Need meistrid pole mingid meistrid, tavalised juuksurid, kes õpetavad kõige prostamat jama. Olen vbl ülekohtune, aga selline on mu kogemus.

Kes küsis mu kuivatamise kohta – ma kuivatan ‘ploppides’, googelda plopping hair. Üldiselt kannan kinni, selline lõdva krunn; kui lahtiselt, siis panen juukselakki vms hoidvat värki. Mu juustega on nii et mida rohkem näppida, seda rohkem loppi ja ludusse lähevad.

See pilt mille panin, see mu max pikkus ka, mida pikem, seda hõredamad otsad. Tahaksin tukka aga juukseid vähe ja peenikesed, et iga karv pikkusesse on arvel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 17:58; 22.12 20:09; 22.12 23:00;
Postitas:

(Ma tean, et mu teema käib ilurubriiki, aga see tundub nii väljasurnud koht olevat, et ei näe mõtet sinna postitada, sest nii jääksingi ilmselt vastuseid ootama. Kui ümber tõstetakse, ehk keegi enne märkab ja tuleb mulle siis sinna vastama ????).

3.4. Uus teema algatage sobivasse alafoorumisse ja võimalusel juba eksisteerivasse ning sobivasse teemasse.

Palume teha teemad õigetesse alafoorumitesse, et ei tekiks “väljasurnud kohta”.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Postitas:

Perekooli Moderaator

Nojah, vaevalt see minu üks teemapüstitus siin nn õiges rubriigis kuigivõrd elu juurde tekitab. Eks see teema siia nüüd lihtsalt ripakile jääbki. Kui ma teema algatan, siis loogiliselt võttes soovin sellele ka vastuseid-kommentaare ja mul pole mõtet teha seda kohas, kus keegi eriti ei käigi.

Ma pole kindel, kas see eraldi ilurubriik ennast üldse õigustab, teemasid on siin vähe, miks need ei võiks ajaviitejuttudes olla? Üks aspekt on veel – mina ilufoorumit ise muidu ka üldse ei loe, sest mind ei huvita jutud näiteks kosmeetikast, mingitest iluprotseduuridest, kaalulangetusest vms. Kindlasti on minusuguseid veelgi, kes siia sel põhjusel lihtsalt ei tule, aga oma teemaalgatuses püstitatud küsimusele saaksin neilt kindlasti vastuseid.

Oh, pagan, jälle olen vales alafoorumis – see jutt läheb ju kasutajaabi alla…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.12 17:27; 22.12 18:38; 22.12 20:47; 23.12 15:26; 23.12 19:44;
Postitas:

Perekooli Moderaator

Nojah, vaevalt see minu üks teemapüstitus siin nn õiges rubriigis kuigivõrd elu juurde tekitab. Eks see teema siia nüüd lihtsalt ripakile jääbki. Kui ma teema algatan, siis loogiliselt võttes soovin sellele ka vastuseid-kommentaare ja mul pole mõtet teha seda kohas, kus keegi eriti ei käigi.

Ma pole kindel, kas see eraldi ilurubriik ennast üldse õigustab, teemasid on siin vähe, miks need ei võiks ajaviitejuttudes olla? Üks aspekt on veel – mina ilufoorumit ise muidu ka üldse ei loe, sest mind ei huvita jutud näiteks kosmeetikast, mingitest iluprotseduuridest, kaalulangetusest vms. Kindlasti on minusuguseid veelgi, kes siia sel põhjusel lihtsalt ei tule, aga oma teemaalgatuses püstitatud küsimusele saaksin neilt kindlasti vastuseid.

Oh, pagan, jälle olen vales alafoorumis – see jutt läheb ju kasutajaabi alla…

Alafoorumite jaotustest on varasemalt palju juttu olnud, kordama ei hakka.

Teemad palume teha sobivatesse alafoorumitesse.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Postitas:

Siin ilu rubriigis ainult mõni üksik teema ju, täiesti jabur rubriik.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ja siia see teema surigi… õnneks jõudsin tänu “valele” alafoorumile vähemalt ühe konkreetse soovituse saada ja olen ka selle eest tänulik. Aga eks siis on teada, et mingit vähegi ilu-alast nõuannet pole mõtet PK-st küsida. Just alafoorumite jabura jaotuse tõttu.

+1
0
Please wait...
Postitas:

On jah nii jabur see, et osad huvitavad teemad tõstetakse mingisse surnud alafoorumisse, kus rahvas nagunii ei käi. Ise olen ka õhukeste juustega ja ootasin huviga vastuseid, mida siin alafoorumis küll ei saa, rahvas liigub ju ajaviiteteemades. Kui arutletakse kehakaalu teemadel, võib see küll ajaviitejuttudes olla, mis see juusteteema nüüd siis ette jäi? Moded võiksid rohkem tegeleda solvavate teemade kõrvaldamisega, Marika Korolevi teema on ka kivi teie kapsaaeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.12 18:41; 23.12 17:11;
Postitas:

Moded võiksid rohkem tegeleda solvavate teemade kõrvaldamisega

Nõus. Ja näiteks ei saa ma absoluutselt aru, mis loogika järgi see allolev tutimütsiteema ka siia ilufoorumisse tõsteti?? Minu meelest on igasugu riietuse-teemasid ajaviites olnud küll ja veel. Ilmselge, et seda eraldi ilurubriiki pole siia vaja. Terviseteemadega see ka muidugi kokku ei sobi, nagu siin vahepeal topiti. Igati mõistlik oleks, kui need mõned üksikud teemad jääksid ajaviitejuttudesse.

0
0
Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ilu Lõikus õhukestele juustele + juuksurit Tartus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.