Esileht Beebi ja mitmikud Loll küsimus rannariiete kohta

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Loll küsimus rannariiete kohta

Postitas:

Paljud lasteriiete tootjad pakuvad ka trikoosid-ujumispükse-bikiine päris pisikestele – sellistele suurusnumbritele, kes väga suure tõenäosusega veel potil ei käi. Mina kui alles esimese lapse ema ja ilmselt juhmakas ei saa aru, KUIDAS neid kandma peaks – kas ujumismähkmete peal (mis tähendaks, et märkimisväärne osa mähkmest jääb nähtavale, kuna need ju parajalt suured) või mismoodi? Või on need ilma igasuguse praktilise väärtuseta, mõeldud püüdma roosas udus emmesid, kes ei suuda trikoo nunnule välimusele vastu panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 21:41; 06.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle ei saa aru, mis mõte on ujumismähkmetel 🙂 Ok, kaka võib-olla püüavad kinni, aga no vette minnes on need ju kohe vett täis ja piss seguneb ikka ümbritsevas vees. Ei mäleta küll, et mu laps oleks kunagi vees olles kakanud. Paar korda vist basseinis käies kasutasime ujumismähkmeid, rohkem oligi just ujumispükstes/trikoos. Muide osad ujumispüksid ka sellised voodriga ja tugevama kummiga, et vajadusel mähkmena toimida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutad kas ujumismähet või trikood/ujumispükse mitte 2 korraga.
Nagu juba selgitati siis tegelikult on ujumismähe mõeldud neile, kellel ujumispükse pole ja piss on vees nagunii, olgu trikoo või mähe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 07:24; 09.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ujumismähe on ikka ujulate jaoks ja hoiab kinni küll.

Muud ujumisriided pigem ranna jaoks (kodus basseinis jne) ja olen pannud kohe algusest peale ja ilma mähkmeta. Ma ei poolda paljaid lapsi rannas/avalikes kohtades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge, tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 21:41; 06.04 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ujumismähe ongi selleks, et kaka ei hulbiks vees. Kui kaka satub basseini, siis tuleb terve bassein sulgeda – me korra sattunud nii, et tunnis ühel lapsel, kes terve aasta oli käinud meiega koos ujumas ja kordagi polnud õnnetust juhtunud, just põhimõtteliselt teisel korral kui ema julges ujumispükstega tulla (kuigi olid ka mingid spets), otsustas kakada ja oligi meil tund läbi 😀

Reeglina beebid vette ei kaka, aga siiski nagu eespool kirjeldasin, on erandeid. Sellel samal emal olevatki peale seda umbes 2 kudu laps vees kakanud, aga ujumistunnis lihtsal toli koguaeg valvel, kontrollis sagedamini ja nii kui märkas, et hakkab midagi tegema (laps käitus kahtlaselt või mähet kontrollides nägi juba väikest junni), jooksis wc-sse lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebide ujumispüksid hoiavad tegelikult kaka kinni…no v a ehk ülivedela…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 07:24; 09.04 15:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Loll küsimus rannariiete kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.