Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Loll küsimus?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Loll küsimus?

Postitas:

Kas last on võimalik ka suureks süüa, või see pigem müüt, kui laps on 35+5 ndl olnud 2480 g ja nüüd mul 40+0 kuigi sündinud ei ole, siis nii kardan süüa, et äkki tuleb suur laps. Keegi ütles, et lõpus võtab laps kõik, mis sööd endale, et peab hullult jälgima. Ma siin juba masendusest ajan omale sööki näost sisse:D Natuke segane tekst aga äkki saate aru:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ikka müüt.
Uuringutega on kindlaks tehtud, et ema toit võib lapse kaalu mõjutada vaid paarisaja grammi võrra.

Ja tegelikult on samamoodi müüt see, et suuremat last on raskem sünnitada 😀
Ma pärast esimest – 4kilost olen lausa soovinud, et laps oleks pisut (mitte muidugi üüratult, aga pisut) keskmisest suurem. Teine – 4,6kilone on mu kõige kergem sünnitus ja kõige pisem – 3,6 kg ehk isegi kõige keerulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

he he endal suht sama mõte jube kus ma söön magusat ja suht tihti peab koguaeg näksima 😀 väga loodan et päris nii ei ole et laps kõik endale võtab ja sellest suureks kasvab, sest sellisel juhul tuleb ikka pääris hiiglane ja mul on juba 40pluss5 ja liigutuste järgi võiks öelda et suht suur 😀 veab et sa tead vähemalt sedagi palju ta umbkaudu kaalus 35 nädalal ma pole mingit ultraheli ega prognoose saanud 20-ndast nädalast peale:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ämmaemanda sõnul paraku on võimalik küll last nn suureks süüa, eriti just suurtes kogustes magusat tarbides (sealhulgas ka puuviljasuhkruid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Last on võimalik suureks süüa siis, kui tekib rasedusaegne diabeet. Siis tekib ülearune rasvakiht lapsele ja see mõjub ka tervisele halvasti.
Muidugi suures koguses magusat/puuvilju süües lisandub ka veidi kaalu aga see on siiski leebem variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul rasedust on 34n ja laps juba praegu 2478g..
aga mu lapsed ka kõik üle 4kg olnud ja loomulikul teel sündinud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemandad räägivad lapse suureks söömisest. Szirko ütleb., et see on müüt(eelimse nädala ekspressis kirjutas ka) ja minu arst ütles mulle ka, et see ikka päris nii ei ole nüüd. Minu isiklik kogemus tuttavate pealt: sõbranna võttis juurde 10kg laps 4,67, sõbranna võttis juurde 8kg mõlema rasedusega lapsed 3,6 ja 3,7, sõbranna 2 rasedust 26kg ja 30kg lapsed 3,1kg ja 3,6kg, mina 27kg laps 3,6, tuttav 13kg ja 18kg lapsed 2,9 ja 3,5, no ei ole loogikat ju.
aa ja minu ema 3 last olid kõik 3,5-3,8kg ja mu mehe ema 3 last olid 2,7 ja teised 2 3,6kg. seega ma pigem usun seda, et mu laste suurus ehk seotud hoopis minu ema ja ämma laste suurusega…

rasedusdiabeedi ajal süüakse küll laps suureks, kui ei jälgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Loll küsimus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.