Esileht Pereelu ja suhted loll lootmine

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: loll lootmine

Postitas:
Kägu

Läksin mitu kuud tagasi juba lahku. Uues suhtes ma ei ole. Eksmehega suhtlust ei ole. Kui kuskilt kuulen ühiste tuttavate kaudu, et tema on mingis osas ennast käsile võtnud. Tegeleb millegi uuega. Siis miks see mind torgib ja mind muserdab?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ärapamemise vajadus.

Umbes nagu klassi kokkutulekul paljud tahaksid näida vanadest kaaslastest ilusamad, nooremad, edukamad.

Lihtsalt naabrist parem mentaliteet

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete eksid, sest tahtsid koos olles kaaslasega konkureerida või hoopis tema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete eksid, sest tahtsid koos olles kaaslasega konkureerida või hoopis tema?

Ei mingit konkureerimist. Iseloomult oli ta halb, laisk, kindlusetu.. nüüd mina arvan et muutub ja ei tahaks neid mõtteid. Sama selle uue asjaga, nagu mina oleks keelanud tal seda…

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete eksid, sest tahtsid koos olles kaaslasega konkureerida või hoopis tema?

Ei mingit konkureerimist. Iseloomult oli ta halb, laisk, kindlusetu.. nüüd mina arvan et muutub ja ei tahaks neid mõtteid. Sama selle uue asjaga, nagu mina oleks keelanud tal seda…

Miks laiska, halba, kindlusetut eksi jälgid ja temast kirjutad? Ebanormaalne, anna andeks.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On üldteada soovitus, et kui tahad eksile närvidele käia, siis hakka ELAMA.
Naistele soovitatakse kaalu kaotada, ennast üles tuunida, soengut muuta jne.
Tundub tõesti, et nii ongi, kui teemaalgataja teksti lugeda.

Aga laias laastus on see on kahju- ja kõrvalejäetu tunne, et ilma sinuta teisel nii hästi läheb. Tahaks ju et ta nurgas nukrutseks ja sind taga nutaks.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mingit konkureerimist. Iseloomult oli ta halb, laisk, kindlusetu.. nüüd mina arvan et muutub ja ei tahaks neid mõtteid. Sama selle uue asjaga, nagu mina oleks keelanud tal seda…

Siiamaani kütsid sina iga päev ahju. Nüüd on poisil vesi ahjus ja kütab ise. Kas see ongi see tema tehtav uus asi, mis sul nüüd kribeleb?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tal on siis naine ja oled nüüd vihane, et oleks võinud enne ka armukesi tolereerida.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sind täpsemalt häirib? Et inimene eluga edasi läheb? Või et ta ilma sinuta hakkama saab? Või arusaamine, et võib-olla ta ei olnudki kõik need negatiivsed asjad, mis talle omistad, vaid probleem oli hoopis sinus?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sind täpsemalt häirib? Et inimene eluga edasi läheb? Või et ta ilma sinuta hakkama saab? Või arusaamine, et võib-olla ta ei olnudki kõik need negatiivsed asjad, mis talle omistad, vaid probleem oli hoopis sinus?

Ilma minuta hakkama saab jah. Ei tahaks neid mõtteid.. kas siis aitabki uus armumine

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sind täpsemalt häirib? Et inimene eluga edasi läheb? Või et ta ilma sinuta hakkama saab? Või arusaamine, et võib-olla ta ei olnudki kõik need negatiivsed asjad, mis talle omistad, vaid probleem oli hoopis sinus?

Ilma minuta hakkama saab jah. Ei tahaks neid mõtteid.. kas siis aitabki uus armumine

Issand jumal, kui õudne. Keegi saab ilma sinuta hakkama. Täiesti kohutav. Ära siis mõtle neid mõtteid, sinu pea ju. No igal juhul ei aita see vanast teematamine küll enam.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sind täpsemalt häirib? Et inimene eluga edasi läheb? Või et ta ilma sinuta hakkama saab? Või arusaamine, et võib-olla ta ei olnudki kõik need negatiivsed asjad, mis talle omistad, vaid probleem oli hoopis sinus?

Ilma minuta hakkama saab jah. Ei tahaks neid mõtteid.. kas siis aitabki uus armumine

Sa oled halvas tujus, sest teisel inimesel läheb hästi?? Tahaksid et ta eneka teinud oleks, või kuskil rentslis vedeleks või?

Sul on psühhoteraapiat vaja, mitte uut “armastust”.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegeleb kellegi uuega, tahtsid sa ütelda?

Tavaline “ma tahaks olla ilus, rikas ja edukas, niiet eks mingule mõeldes kolm päeva patja nutaks, et must ilma jäi!”, ahh, inimlik ja tavaline asi, paljud rabavad esimese ettejuhtuva, et tõetsada, kui tahetud ja head nad ikka on (kehtib nii meeste kui naiste puhul, enamasti need suhted ei püsi).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealkirja järgi sa loodad siis mida? Et eks ei saa ise hakkama? Arvasid, et jäyad mehe maha, siis mees on nii löödud, et millegagi enam ei tegeleda ei suuda. Või loodad, et mees tuleks  sind tagasi paluma. Mitu kuud tagasi läksite lahku, mees on eluga edasi läinud, sina aga mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu kuud tagasi. See pole ju miski aeg, et eksist üle saada, siin räägitakse ikka vähemalt aastast, et oleks juba enam-vähem normaalne olemine. Lisaks veel see tore jõuluaeg, mil äsja lahku läinutel eriti raske on.  Seega, ära end süüdista, see on täiesti normaalne mida sa praegu tunned, anna enesele aega eksist üle saamiseks ja endale uute mälestuste korjamiseks. Neid hetki, kus eksist kuuldes seest krussi keerab tuleb kindlasti veel, õnneks aja möödudes kestavad need järjest harvemini ja mööduvad aina valutumalt. Niiet, ära muretse, läheb üle ja häid jõule:)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin mitu kuud tagasi juba lahku. Uues suhtes ma ei ole. Eksmehega suhtlust ei ole. Kui kuskilt kuulen ühiste tuttavate kaudu, et tema on mingis osas ennast käsile võtnud. Tegeleb millegi uuega. Siis miks see mind torgib ja mind muserdab?

Veider, kooselus ei soovinud suhte heaks midagi teha, aga kui suhe läbi, siis kõik võimalik nagu seiklusfilmis itaallased venemaal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin mitu kuud tagasi juba lahku. Uues suhtes ma ei ole. Eksmehega suhtlust ei ole. Kui kuskilt kuulen ühiste tuttavate kaudu, et tema on mingis osas ennast käsile võtnud. Tegeleb millegi uuega. Siis miks see mind torgib ja mind muserdab?

Veider, kooselus ei soovinud suhte heaks midagi teha, aga kui suhe läbi, siis kõik võimalik nagu seiklusfilmis itaallased venemaal.

See on meeste fenomen. Mu eks samasugune. Koos olles ülimugav ja passiivne. Oleks ainult kodus nelja seina vahel vedelenud. Midagi teha ega kuskile areneda ei viitsinud. Liigutama hakkas alles pärast lahkuminekut. Pärast olnud veel paar lühisuhet, mille järel kurtis suurt südamevalu. Siis hakkas kohe eriti tegutsema ja 10a vanu eluunistusi lõpuks täitma.

Vähemalt tema puhul kehtib see, et kellegagi olles on mugav ja turvaline. Üksi jäädes õudne ja peab kuidagi oma aja ära täitma, elule sisu leidma. Üksi oma mõtetega jäämine on siis kõige õudsem.

Aga on frustreeriv vaadata küll, kuidas koos olles tiksus inimene 10a samal madala palgaga töökohal, midagi väga võimaldada ei saanud, sh ühisreise. Oli ülikitsi ka, kinke ei teinud kunagi. Nüüd elab ja lubab endale kõike, reisib 3x aastas. Lõpuks endale ka mingi elu, tegevused leidnud. Koos olime, siis minu jaoks oli ta lõpuks üsna igav tegelane, kes millegagi ei tegelenud ja millestki enam rääkida ka polnud.

Aga õnneks mind tema tegevused nii väga ei riiva. Tunnen ennast ise ka tegusamana ja paremini olles üksi. Ja kellegagi laiali minemine pole ka nii traagiliselt mõjunud kui talle. Iga uuega üha lihtsam ja kiirem see lahti laskmine.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on meeste fenomen. Mu eks samasugune. Koos olles ülimugav ja passiivne. Oleks ainult kodus nelja seina vahel vedelenud. Midagi teha ega kuskile areneda ei viitsinud. Liigutama hakkas alles pärast lahkuminekut. Pärast olnud veel paar lühisuhet, mille järel kurtis suurt südamevalu. Siis hakkas kohe eriti tegutsema ja 10a vanu eluunistusi lõpuks täitma.

Naine ei saanud aru, et kui kõik on hästi, siis ei peagi midagi tegema ja ebamäärane rahutus muudkui näris ja ajas kodust välja? Peale lahutust närib sama rahutus koos kadedusega edasi, sest mees saab nüüd lõpuks rahulikult eluunistusi täita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted loll lootmine