Esileht Kodunurk Lollikindlat kooki kohupiimast- retsepti?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Lollikindlat kooki kohupiimast- retsepti?

Postitas:

Naaber tõi oma kilo jagu kodust kohupiima. Kookide tegemises olen tõeline kobakäpp, mitte kunagi ei tule need nii välja nagu vaja, hea kui üldse söödavad on. On kellelgi mõnda retsepti kohupiimakoogist? Kas rabarberitest saaks midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siia just kilo kohupiima ei lähe, aga see on kook, mis mul kunagi ebaõnnestunud ei ole.

Põhi:
100 g võid
1 dl suhkrut
2,5 dl jahu
0,5 tl küpsetuspulbrit
1 tl vanillisuhkrut
0,5 tl soola
1 muna

Täidis:
400 g kohupiimapastat
1 dl hapukoort
1 dl suhkrut
1 tl vanillisuhkrut
2 muna
2 dl mustikaid

Põhjaks vahustad või suhkruga. Seejärel lisad muna ja kõik muu, nagu ikka võitaignate puhul.

Taigna vajutad madala koogivormi põhja ja külgedele. Täidise ained segad mikseriga kokku ja valad taigna peale. Täidis tuleb esialgu üpris vedel, ära sellest ehmata.
Peale võid puistata mustikaid või laduda ploomi- või virsikupoolikuid. Ma usun, et rabarber kõlbab ka, aga neid ma vist kuumutaks enne veidi pehmemaks suhkruga.

200C 25 min

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=6941

See peaks küll igaühel õnnestuma 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen põhjaks valmis muretainast õhukese kihi. lasen selle helekollaseks küpseda. siis valan peale kohupiima-muna-suhkru segu millele lisan ka 1 spl mannat 250 g kohupiima kohta. 2 250g kohupiima kohta panen 3 muna. ja küpsetan ahjus kuni pealt on helepruun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Anetikas kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.toidutare.ee/retsept.php?id=6941

See peaks küll igaühel õnnestuma ;)[/tsitaat]

Samade koostisainetega on veel lihtsam variant sellest koogist, ainult vähem \”mängimist\”. Segada munad suhkruga, lisada kohupiim ja hapukoor, sulatatud või ja siis samasse segusse tordipulber ning segada ühtlaseks. Võtab aega 5 minutit. Küpsetada 200-kraadises ahjus 35 minutit ümmarguses 24-26 cm läbimõõduga vormis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Uskumatu, et keegi peab seda tordipulbri kooki heaks. Sellel tordipulbril on ju nii vänge hais ja see on ülimagus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

juubeli tordipulbri-kohupiimakook on ka minu 1 lemmik, see lõhn tuletab lapsepõlve meelde – sõime vargsi seda lusikaga karbist kui väga magusaisu oli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Lollikindlat kooki kohupiimast- retsepti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.