Esileht Koolilaps lollilt peabki raha ära võtma

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: lollilt peabki raha ära võtma

Postitas:

Mina olen nii vihane! Krd TLN!

Kuna laps käis eelkoolis (maksime mega suure summa), eeldusel et sügisel on koolides katsed.

Aga üllatus üllatus detsembris uus seadus, et ainult teatud koolides katsed, meie kooli seal nimekirjas ei olnud. Koolist raha tagasi ei saanud.
Kuna see kool ei ole meie piirkonna kool, siis loomulikult ta sinna sisse ei saanud.
Nii tore on olla loll ja raisata raha, mida õieti ei olegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti sai su laps seal toredaid kogemusi, uusi teadmisi ja kinnitas vanu. Ma ei suhtuks asja nii, et lapse haridusse panustatud raha oleks mahavisatud ja raisatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga igal pool ju räägiti, et eelkoolis käimine ei garanteeri sellesse kooli pääsemist, mis eelkooli korraldas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kaua kui on selliseid lolle, kes selle kooliks ettevalmistamisega lolliks lähevad, nii kaua ka nendelt lollidelt raha ära võetakse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sarnaselt ühe käoga arvan,et su lapsele on eelkool väga palju kasulikku andnud ja sellevõrra on esimesel aastal lihtsam.
mõtle nii,et see raha kulus ju sinu lapse arendamiseks 🙂 ja absoluutselt kindlasti on see investeeritud raha,mitte mahavisatud raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelkooli puhul on olulisem kui algteadmiste andmine, hoopis kooliolustiku ja distsipliiniga harjutamine pehmemas vormis. On suur tõenäosus, et eelkoolis käinud lastel ei teki esimeses klassis nii kiiresti ja tugevat koolistressi kui neil, kes seal käinud pole. Minu lapsed pole kumbki läinud sellesse kooli, kus nad eelkoolis käisid. Ühe puhul ei saanud laps sellesse kooli katsetega sisse ja teise lapse puhul valisime õppimiseks juba teadlikult teise kooli, aga kindlasse eelkooli panime just selle eelkooli hea maine tõttu. Samas said mõlemad lapsed sisse ühte G5 kooli, kus nad praegu suurepäraselt hakkama saavad. Ju siis andis eelkool lisaks sotsiaalse keskkonnaga harjumisele üksjagu ka vaimutarkust. Ma kindlasti ei arva, et eelkooliks kulutatud raha on mahavisatud raha, ikka vastupidi, kui raha eest nii palju saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 18:17; 09.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eliidihullud on puhta segi läinud. Kujuta ette, et isegi väljapool Tallinnat toimub elu. Ilma katsete, megasummade ja eelkoolita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju see eelkool siis maksis? meil maksis näiteks 23 eur kuus ja ka muidu sama lugu. kool katseid teha ei tohtinud ja määramisega me sinna loomulikult ei saanud. aga ma küll ei põe. eelkoolist oli kasu küll. ja pealegi, see et seal eelkoolis käisime, annab meile väikse võimaluse sinna ikkagi saada. koolist ka öeldi, et vabadle kohatdele eelistavad oma eelkooli tublimaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eliidihullud on puhta segi läinud. Kujuta ette, et isegi väljapool Tallinnat toimub elu. Ilma katsete, megasummade ja eelkoolita.[/tsitaat]

Muidugi on elu ka väljaspool Tallinna, aga milline. Ei saa ju inimestele pahaks panna, et suur hulk ei taha elada Tallinnast väljaspool, kus valitseb suur tööpuudus ning täisjõus meestel ei jäägi muud üle, kui ainult külapoe taga viina libistada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 18:17; 09.05 20:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Muidugi on elu ka väljaspool Tallinna, aga milline. Ei saa ju inimestele pahaks panna, et suur hulk ei taha elada Tallinnast väljaspool, kus valitseb suur tööpuudus ning täisjõus meestel ei jäägi muud üle, kui ainult külapoe taga viina libistada.[/tsitaat]
sa päris tõemeeli arvad, et väljaspool Tallinna ainult selline elu ongi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendel kägudel, kes väidavad, et teemaalgataja raha maha ei visanud, võib olla õigus, aga võib ka mitte olla. Eelkoolid on väga erinevad. Mõni on ikka täiesti mõttetu koht, kus korratakse lihtsalt sama programmi, mida võetakse lasteaia viimases rühmas. Isegi töövihikud on samad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps käis mõned aastad tagasi GAGi eelkoolis (tollal konkurentsitult Tallinna kalleimas), kuhu astudes oli teada, et kooli võivad kandideerida lapsed üle linna. Talvel, vist veebruaris aga anti teada, et kooli võivad sügisel katsetada vaid piirkonna elanikud. Vaat siis oli tõesti tunne, et küsime raha tagasi – selliseid otsuseid ei oleks tohtinud teha poole õppeaasta pealt. Täielik tüng.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie laps käis mõned aastad tagasi GAGi eelkoolis (tollal konkurentsitult Tallinna kalleimas), kuhu astudes oli teada, et kooli võivad kandideerida lapsed üle linna. Talvel, vist veebruaris aga anti teada, et kooli võivad sügisel katsetada vaid piirkonna elanikud. Vaat siis oli tõesti tunne, et küsime raha tagasi – selliseid otsuseid ei oleks tohtinud teha poole õppeaasta pealt. Täielik tüng. [/tsitaat]
Raha oleks tagasi tulnud küsida siis ju haridusametilt. Ega GAG seda otsust ise vastu võtnud, nemad oleks heameelega ülelinnalise vastuvõtuga kool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen eelkoolile siiamaani tänulik, mis tegi suure töö ära. Mu I klassi laps loeb soravalt, arvutab soravalt. Ainus, mida ta kodus peab tegema ja mis vajab harjutamist, on kirjatehnika. Algul õppisime koos, et tekitada harjumust. Alates teisest poolaastast tuli koju, õppis ise. Mina õhtul kontrollin ainult üle.

Tean vanemaid, kes loevad lapsega õpiku tekste nii, et vanemal endal on tekstid peas juba, kes harjutavad etteütluseid kodus, kes teevad kirjatehnikat lisaks kodusesse vihikusse. Ma ei kujuta ettegi, et peaksin õhtul peale tööd veel lapsega õppima hakkama.

Eelkool maksis u. 64 eur /kuus ja järgmised lapsed panen kindlasti samuti sinna eelkooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen eelkoolile siiamaani tänulik, mis tegi suure töö ära. Mu I klassi laps loeb soravalt, arvutab soravalt. Ainus, mida ta kodus peab tegema ja mis vajab harjutamist, on kirjatehnika. Algul õppisime koos, et tekitada harjumust. Alates teisest poolaastast tuli koju, õppis ise. Mina õhtul kontrollin ainult üle.

Tean vanemaid, kes loevad lapsega õpiku tekste nii, et vanemal endal on tekstid peas juba, kes harjutavad etteütluseid kodus, kes teevad kirjatehnikat lisaks kodusesse vihikusse. Ma ei kujuta ettegi, et peaksin õhtul peale tööd veel lapsega õppima hakkama.

Eelkool maksis u. 64 eur /kuus ja järgmised lapsed panen kindlasti samuti sinna eelkooli.[/tsitaat]selleks, et laps saaks 1.kl hästi hakkama, pole küll vaja iga kuu sadat euri maksta. minu laps loeb ja arvutab samuti vabalt, õpib ka algusest peale ise, mina ainult kontrollin ja vahel harva küsib ka abi, aga mingis eelkoolis ta küll ei käinud. veelgi enam, ta ei käinud ka enne kooli lasteaias- eks raha on ikka kulunud ka, nt printeripaberi ja tahma peale, lisaks olen talle päris palju raamatuid ostnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps lollilt peabki raha ära võtma

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.