Esileht Ilu ja tervis Lontis kõht…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Lontis kõht…

Postitas:

Andke nõu emad. Olen 2 last ilmale toonud.Teine laps nägi ilmavalgust 2011 detsember Ja ei saa kuidagi lahti rasva-kõhukesest. Olen toiduga kõvasti tagasi tõmmanud, liigun, teen kõhulihaseid,üritan juua vähemalt 1,5 l vett päevas. Aga no lontis kõht ei taha kuidagi tagasi tõmmata. Peale sünnitust kandisn bandaazi, aga ei oska mina konkreetselt öelda kas see aitas mind. Arst ütles küll mulle , et mis 9 kuud juurde tulnud läheb ka 9 kuuga ära… Aga … äkki kellegil on kogemusi mida tahaks jagada minuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama mure. Kõhu plastiline op, muu siin ei aita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa pead silmas kõhunahaalust rasvakihti või just kortsulist nahka?

Ise samuti kahe lapse ema ja kõhunahka ei päästa vist enam miski (peale opi, mida ma ei tee). Kuid rasvakihist sain lahti kaalu langetades ning jooksutrenni ja kõhulihaseharjutusi tehes. Ainult ilma riieteta on see lontis kõht näha. Kui riided seljas, tundub kõik trimmis ja kena, isegi õhukese T-särgiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean silmas nii rasva kõhu peal kui ka väljaveninud kõhunahka.Ma saan aru et imet ei saa loota 6 kuuga…. aga no ma ei saa aru kuidas osadel naistel tõmbab kõht peale sünnitust ilusti tagasi ja teistel ei…. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naha elastsus on inimestel erinev. Mõnel naisel, kellel on elastne nahk, isegi pärast kaksikrasedust tõmbub kõht tagasi ning venitusarmid puuduvad.
Mul ka ei vedanud, kõhunahk on kole pärast kaksikute kandmist, ise olen sale. Sellistel juhtudel aitab ainult kõhuplastika, kuid vaadake pilte \”enne\” ja \”pärast\”, ma ei näinud head tulemust, arm on jubedam kui keisriarm ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 10:57; 26.05 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naha elastsus on inimestel erinev. Mõnel naisel, kellel on elastne nahk, isegi pärast kaksikrasedust tõmbub kõht tagasi ning venitusarmid puuduvad.
Mul ka ei vedanud, kõhunahk on kole pärast kaksikute kandmist, ise olen sale. Sellistel juhtudel aitab ainult kõhuplastika, kuid vaadake pilte \”enne\” ja \”pärast\”, ma ei näinud head tulemust, arm on jubedam kui keisriarm ka.[/tsitaat]

Mina olen vaadanud, et hästi palju mõjub vanus ka. Umbes 30 on see \”parim enne\” sünnitamise aeg, kui tahad suurema tõenäosusega pärast ilusat kõhtu saada. Sama lugu suure kaalulangetamise järgselt – suur vahe, kas võtad 30 kg maha enne 30. või peale 40.sünnipäeva. Esimesel juhul tõmbab nahk kenasti tagasi, teisel juhul tõenäoliselt mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina olen vaadanud, et hästi palju mõjub vanus ka. Umbes 30 on see \”parim enne\” sünnitamise aeg, kui tahad suurema tõenäosusega pärast ilusat kõhtu saada. Sama lugu suure kaalulangetamise järgselt – suur vahe, kas võtad 30 kg maha enne 30. või peale 40.sünnipäeva. Esimesel juhul tõmbab nahk kenasti tagasi, teisel juhul tõenäoliselt mitte.[/tsitaat]

Ei ole see seotud vanusega. Mina nt sünnitasin oma kaksikud 24. aastaselt, enne olin sportlik, sale, rasedusega võtsin juurde 20 kg! ning kole kõht+venitusarmid on täiesti olemas mul.Kaal on täpselt sama nagu enne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 10:57; 26.05 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina olen vaadanud, et hästi palju mõjub vanus ka. Umbes 30 on see \”parim enne\” sünnitamise aeg, kui tahad suurema tõenäosusega pärast ilusat kõhtu saada. Sama lugu suure kaalulangetamise järgselt – suur vahe, kas võtad 30 kg maha enne 30. või peale 40.sünnipäeva. Esimesel juhul tõmbab nahk kenasti tagasi, teisel juhul tõenäoliselt mitte.[/tsitaat]
ma arvan, et see kommentaar käis äkki nende naiste kohta, kellel loomupäraseøt rasedusarme ja nahaprobleeme lihtsalt ei tule. et isegi neil tuleb kui vanust on omajagu.
ma olen kõik oma kolm last enne 30-ndat sünnitanud ja kõht on ilus, mõtlen siin omaette, et kui nüüd 40 ringis veel sünnitada, siis vaevalt, et kõik nii lihtsalt läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on kogemus, et 39-aastaselt sünnitades on jäänud nüüd selline nati vedelam kõht. aga ma pole ka midagi erilist teinud selle vastu võitlemiseks. laps juba 3 ja laisk olen, käin vaid kõndimas iga päev.peale teist last kui olin 32 ,käisin 2x nädalas erinevates aeroobika, pilatese trennides ja see mõjus kõhule hästi.oli väga ilus ja lame kuigi teise lapse sain 30+.
seega ikka on ka geenides, veidi ka vanuses kinni.
kõhul mul arme pole, vaid paar kriipsu puusadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Lontis kõht…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.