Esileht Pereelu ja suhted Lood petmistest

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Lood petmistest

Postitas:

Erinevate teemade all on inimesed kirjutanud oma kogemusi petmise kohta – kas siis ise petnud või on neid petetud. Huvitav lugeda inimeste kogemusi – kuidas teada saadi, kas jäädi vahele, kas räägiti ise, kas ollakse koos endiselt, lõpetati suhe, miks üldse peteti jne.
Ühesõnaga rääkige enda kogemustest petmise kohta, vahet ei ole kummalt poolt vaadatuna.

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 13:39; 09.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevate teemade all on inimesed kirjutanud oma kogemusi petmise kohta – kas siis ise petnud või on neid petetud. Huvitav lugeda inimeste kogemusi – kuidas teada saadi, kas jäädi vahele, kas räägiti ise, kas ollakse koos endiselt, lõpetati suhe, miks üldse peteti jne.

Ühesõnaga rääkige enda kogemustest petmise kohta, vahet ei ole kummalt poolt vaadatuna.

Aga palun alusta endast?

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 13:46; 13.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pettis, jäi vahele, the end

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav lugeda inimeste kogemusi – kuidas teada saadi, kas jäädi vahele, kas räägiti ise, kas ollakse koos endiselt, lõpetati suhe, miks üldse peteti jne.

Huvitav lugeda teiste inimeste tragöödiatest? Kas sa ikka saad aru, et need sellise kogemuse saanud inimesed on reaalselt olemas ja see lugu on reaalselt nende elu mõjutanud?

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevate teemade all on inimesed kirjutanud oma kogemusi petmise kohta – kas siis ise petnud või on neid petetud. Huvitav lugeda inimeste kogemusi – kuidas teada saadi, kas jäädi vahele, kas räägiti ise, kas ollakse koos endiselt, lõpetati suhe, miks üldse peteti jne.

Ühesõnaga rääkige enda kogemustest petmise kohta, vahet ei ole kummalt poolt vaadatuna.

Kas sa pettusega üritad saada infot petmistest, et siit saadud teabega teha artiklit ?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle mõtlen, miks see petmine nii tavaline on. Palju on selliseid asju, mida ei tohi teha, mis on seadusega keelatud või muidu lubamatu ja üldiselt suurem osa inimestest ei tee ka neid asju. Näiteks tapmine, varastamine jne. Näed mingit asja, mida tahaksid ja oleks võimalus ka see ära näpsata, aga sa ei tee seda, sest sa tead, et varastamine ei ole lubatud. Aga petmise oskavad paljud mehed ja ka naised enda jaoks õigeks mõelda. Kas tõesti ainult sellepärast, et varastamise eest läheksid vangi, aga petmise eest mitte? Minu jaoks tegelikult arusaamatu, sest mul on nii kõrge sisemine moraal, et ma lihtsalt ei suudaks petta.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle mõtlen, miks see petmine nii tavaline on. Palju on selliseid asju, mida ei tohi teha, mis on seadusega keelatud või muidu lubamatu ja üldiselt suurem osa inimestest ei tee ka neid asju. Näiteks tapmine, varastamine jne. Näed mingit asja, mida tahaksid ja oleks võimalus ka see ära näpsata, aga sa ei tee seda, sest sa tead, et varastamine ei ole lubatud. Aga petmise oskavad paljud mehed ja ka naised enda jaoks õigeks mõelda. Kas tõesti ainult sellepärast, et varastamise eest läheksid vangi, aga petmise eest mitte? Minu jaoks tegelikult arusaamatu, sest mul on nii kõrge sisemine moraal, et ma lihtsalt ei suudaks petta.

Ma arvan, et petetakse sellepärast, et täita enda sees mingit tühimikku. Ei olda enda eluga rahul ja püütakse seda mujalt leida, samas lahku ka ei minda, sest pole ju kindel mis saab. Mina olen petnud, siis kui juba palju kordi olin püüdnud suhet päästa ja midagi ei muutunud. Tahtsin välja ja hakkaksingi petma.
Kas mind on petetud? Õnnelikel aegadel kindlasti mitte, aga siis kui juba kõik logises, siis enam vahet ei olnud, see ei olnud enam tähtis siis.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka petnud. Tegin seda, sest oma mees oli mulle nii palju haiget teinud (sealhulgas petnud). Hsiget oli ta aastaid teinud, olin kõik selle valu endas alla surunud. Tahtsin niiöelda tagasi teha. Ei osanud muudmoodi seda ängistust endast välja saada. Isegi mees, kellega petsin, oli mulle vastumeelne. Ei seksinud, aga suudlesin ja käisime mitu korda väljas.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle mõtlen, miks see petmine nii tavaline on.

Sest loomariigis on nii, et isase ülesandeks on seemet laiali külvata ning emase ülesandeks poegade eest hoolitseda. Isased ei ole monogaamseks loodud. Emased jällegi on, sest saba seljas ringi vehkides ja igaühega järglasi saades ei oleks aega neid järglasi turvata ja kasvatada.

Inimene on samuti osa loomariigist. Mehel on tung “paarituda” rohkemate kui ühe naisega, naisel enamasti ei ole tungi võimalikult paljude meestega magada. Naine tahab, et kodu oleks lastele turvaline ja et isa neid kasvatada aitaks.

+4
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle mõtlen, miks see petmine nii tavaline on. Palju on selliseid asju, mida ei tohi teha, mis on seadusega keelatud või muidu lubamatu ja üldiselt suurem osa inimestest ei tee ka neid asju. Näiteks tapmine, varastamine jne. Näed mingit asja, mida tahaksid ja oleks võimalus ka see ära näpsata, aga sa ei tee seda, sest sa tead, et varastamine ei ole lubatud. Aga petmise oskavad paljud mehed ja ka naised enda jaoks õigeks mõelda. Kas tõesti ainult sellepärast, et varastamise eest läheksid vangi, aga petmise eest mitte? Minu jaoks tegelikult arusaamatu, sest mul on nii kõrge sisemine moraal, et ma lihtsalt ei suudaks petta.

Olen naine. Nüüdseks ema ja abielunaine ja truu oma mehele…
Aga eelnevas suhtes (kestis kokku 3a, ilma lasteta kooselu) petsin siis kui sisimas juba teadsin, et ma ei taha temaga pikemas perspektiivis koos olla. Mugavusest aga ka hirmust kaaslase reageerimise pärast, keerutasin alguses…Aga mu suhtest tolle kaaslasega oli kadunud tegelikult lähedus ja seks selleks ajaks.
Niiet jah, ma arvan, et kui naine petab, siis ta on mehe ja suhte osas käega löönud.

Meeste petmise kohta olen erinevaid teooriaid kuulnud ja eks kõrvalt näinud kah igasuguseid asju. Mees võib oma naist/perekonda siiralt armastada aga ei suuda ikka ei öelda talle end kaela riputavale kaunitarile ja viimasega lihtsalt puhast toorest seksi harrastada. Aga eks muidugi, palju oleneb mehe moraalist. (Samas ma tean paari vägagi erudeeritud ning lugupeetud inimest Eestis kellel selliseid “kõrvalepõikeid” olnud)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emased jällegi on, sest saba seljas ringi vehkides ja igaühega järglasi saades ei oleks aega neid järglasi turvata ja kasvatada.

See on küll jama. Emasel lihtsalt ei ole võimalik saada nii palju järglasi kui isasel, ja looduses ei tulegi järgmist jooksuaega enne, kui eelmine ports on suureks kasvatatud. Kassidel olevat tihti samas pesakonnas igal pojal ise isa.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle mõtlen, miks see petmine nii tavaline on.

Sest loomariigis on nii, et isase ülesandeks on seemet laiali külvata ning emase ülesandeks poegade eest hoolitseda. Isased ei ole monogaamseks loodud. Emased jällegi on, sest saba seljas ringi vehkides ja igaühega järglasi saades ei oleks aega neid järglasi turvata ja kasvatada.

Inimene on samuti osa loomariigist. Mehel on tung “paarituda” rohkemate kui ühe naisega, naisel enamasti ei ole tungi võimalikult paljude meestega magada. Naine tahab, et kodu oleks lastele turvaline ja et isa neid kasvatada aitaks.

Sina ole pealegi loom! Me, teised siin, oleme inimesed ehk mõtlevad olendid.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 23:26; 13.08 20:34; 13.08 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See loodusele viitamine on nii tobe. Loodus on ülimalt mitmekülgne. Millise looma- või linnuliigi paaritumisekommete peale nüüd täpsemalt viidatakse?

Hunt näiteks on oma emasele truu ja koos juhivad nad oma järeltulijatest koosnevat karja. Lindude puhul on mõlemad tegevad järeltulijate kasvatamisega, aga pigem on emased litsakamad, pettes kaasat mõne tugevama geeniga isasega, kuid üles laseb kasvatada kaaslasel, kes hästi pesa punub. Lõvid elavad polügaamiliselt, aga isalõvi ei käi ikka küll teise karja emaseid panemas, tal enda emastegagi muret, et üksildased karjata isased tema karja üle ei lööks. Pingviinid on väga paaris elavad ja isa on lausa üksi poole ajast muna haudumas.

Et millisele loodusele viidates seda seemnekülvi ikka mõeldakse?

Looduses, muide, saavad ainult esinduslikumad isased seemendada, paljud nõrgemad ja nooremad võivad mitmeid aastaid või elu lõpuni kuivale jääda.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest loomariigis on nii, et isase ülesandeks on seemet laiali külvata ning emase ülesandeks poegade eest hoolitseda.

Loomariigis on tegelikult väga mitut moodi ja kui sa oleksid natukenegi bioloogia vastu huvi tundnud ja seda endale selgemaks teinud, siis sa teaksid seda.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:05; 13.08 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka pikalt selline nagu siin üks eelkõneleja. Kõrge moraalitundega, ei suutnud kunagi petmisi ära selgitada (et kuidas see üldse okei on, et nii käitutakse) ja ei kujutanud ennast ka ette, et kunagi petaksin. Siiski ükshetk olin ise seesama petja, keda ma pikalt ei olnud mõistnud. Elasime koos, lapsi ei olnud. Petma hakkasin, kuna võiks öelda, et leidsin inimese, kellega klapp oli nii palju parem, täiesti minu masti inimene. Sai ka selgeks, et eelmisesse suhtesse astumine toimus liiga rutakalt. Tundus tol ajal nagu veidi out of my league inimene ja enda ebakindlusest arvasin, et sobilik partner. Suhtes oldud ajaga arenesin ise ja vaikselt hakkasin taipama, et pole ikka päris see. Rääkis väga palju endast ainult seltskonnas, teisi ei osanud kuulata, meie väärtushinnangud olid väga teises kohas, enesekeskne (seda nii igapäevaelus kui ka voodis). Samas ei olnud nagu mingit suurt traagikat, et päeva pealt suhe ära lõpetada (nt vägivaldsus või petmine vms), seega tiksusin ikka edasi. Kuniks siis kohtasin kedagi, kellega kohe esimesest päevast oli klapp hea. Suhtlesime väga vabalt, mõistis nalju, oli tõekspidamistega, millega samastusin, väga hooliv, kirglik, humoorikas jne. Segased ajad olid ja suhtlesime (sh igapäevane chattimine, kohtumised umbes 3 korda nädalas, mõned koosveedetud nädalavahetused jne) nö mõlema kaaslase tagaselja umbes 3 kuud. Tema tollane kaaslane sai lõpuks aru, mees ei hakanud midagi tagasi ajama, küsimuse peale, kas see nüüd pärast seda lõpeb meie vahel ära, vastas ausalt, et ei usu ja tema ei näe mõtet nende suhte jätkamisel. Siis ta muidugi veel ei teadnud, et ma ka enda kaaslase jätan ja leidis lihtsalt, et see suhe ei toimi, kui kellelgi teisel on suutlikkus sinna vahele tulla. See oli lõpuks tõukelaud ka mulle ja hakkasingi vaikselt liigutama asju sinnasuunas, et enda suhegi lõpetada. Ainuke asi, mida ma praegu kahetsen, oli see, et ma ei öelnud enda tollasele kaaslasele tegelikku põhjust, miks ma kõike lõpetada tahan temaga (ei tahtnud haiget teha rohkem veel). Need põhjused (meie sobimatus, enam mitte õnnelik olemine jne) olid muidugi ka kõik õiged, aga kõige õigem ikka oleks olnud öelda, et leidsin kellegi, kelleta ei taha edasi minna. Mul oli tolleaegse kaaslasega alati tunne, et tal tegelikult ei ole vahet, kellega ta koos on – et selline tore lihtne kooselu on see, mida ta elult ootab. Muidugi rääkis, kuidas nüüd pärast mind pikalt enam ühtegi naist ei taha, kuid kuu aja pärast oli juba uues suhtes. Mis kinnitab seda, et tal reaalselt ei olnudki vahet, kes ta kaaslane parajasti on.

Suhe, mis algas petmisest, kestab siiani. Kirg on endiselt olemas ja ma ei suudaks ette kujutada enda kõrvale õigemat partnerit.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 13:39; 09.08 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest loomariigis on nii, et isase ülesandeks on seemet laiali külvata ning emase ülesandeks poegade eest hoolitseda. Isased ei ole monogaamseks loodud. Emased jällegi on, sest saba seljas ringi vehkides ja igaühega järglasi saades ei oleks aega neid järglasi turvata ja kasvatada.

Jaaajaah, just loomariigis ongi nii, et emased loomad nagu kassid ei vehi saba seljas jooksuajal kaunimate-tugevamate isaste ees ringi vaid ootavad truult oma Karl-Markot, kes töötab kassina autoremonditöökojas.

Sul oleks aeg ehk korraks oma kujutelmad reaalsusega kooskõlla viia.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olemas mõlemad kogemused st ise petta ja olla petetud. Olin ka kunagi moraalijünger. Olin pikalt abielus ja abielust ka lapsed. Aastaid 10+ pingutasin, et oleks hea suhe, ilus kodu, karjäär jne. Kõik oli minu õlgadel, töötasin nagu loom, maja sai osta ka tänu minu pingutusele, pereüritused organiseerisin mina jne. Mingi hetk oli stabiilsus ja aeg rohkem oma elu elada ja pasrisuhet nautida. Sellega aga abikaasa kaasa ei tulnud. Ta valmistas mulle pettumuse mitmed valdkonnas ja ei saanud temale loota, usaldada ega temale toetuda. Olin selles suhtes mees, aga tahtsin.end naisena tunda. Vedasin mehe isegi paariteraapiasse, aga ta ei pidanud kokkulepetest kinni.
Ja siis ilmus mu teele üks teine mees, kes oli järjekindel ja pani mind naisena tundma. Meie suhe kujunes aeglaselt, sest tundsin end petjana halvasti. Üle aasta kohtusime, suhtlesime ja suudlesime enne kui asi voodini jõudis. Vahepeal üritasin seda suhet ka lõpetada, aga ei õnnestunud. Abikaasale rääkisin ise ja enne kui asi seksini jõudis. Ta ei öelnud midagi. Hiljem rääkis, et ta ei võtnud seda tõsiselt, sest arvas, et see läheb üle ning leian endale mingi uue projekti.
Mina aga armununa otsustasin abielu lõpetada. Armuke ka survestas (tema oli vaba) ja kusjuures lõpetasingi abielu, aga see oli pikk protsess ja kärgperendus tekitas pingeid jne. Uue suhte esimesel aastal armuke siis pettis mind. Tunnistas üles ja palus andestust. Põhjuseid oli palju aga üks osa temast arvas, et petan teda oma eksabikaasaga. Ühesõnaga oli see üks jube periood. Nüüdseks on see suhe armukesega kestnud 5aastat ja ma ei kahetse midagi. Meie elutempo on sama, ta paneb mind naisena tundma ja saan temale loota. Kui ta midagi lubab, siis ta ka teeb seda. Lapsed pidasid ilusti vastu ning on uue mehe omaks võtnud. Oma päris isaga suhtlevad vähe, sest isa ei suuda planeerida ja kokkulepetest kinni pidada. Varasem.näiliselt toimiv abielu püsis tänu minu pingutustele.
Kui vaadata moraali poolt vms, siis kui tolleaegne abikaasa oleks teraapiaga kaasa tulnud, minu jaoks rohkem.aega leidnud vms, siis oleks ilmselt veel kauaks tema juurde jäänud, sest uskusin pereväärtusi. Ja siiani usun, samas ma ise olen.õnnelik ja pole nii kurnatud nagu varem ja läbi selle on tuju parem ja ka laste jaoks rohkem.energiat.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest loomariigis on nii, et isase ülesandeks on seemet laiali külvata ning emase ülesandeks poegade eest hoolitseda. Isased ei ole monogaamseks loodud. Emased jällegi on, sest saba seljas ringi vehkides ja igaühega järglasi saades ei oleks aega neid järglasi turvata ja kasvatada.

Jaaajaah, just loomariigis ongi nii, et emased loomad nagu kassid ei vehi saba seljas jooksuajal kaunimate-tugevamate isaste ees ringi vaid ootavad truult oma Karl-Markot, kes töötab kassina autoremonditöökojas.

Sul oleks aeg ehk korraks oma kujutelmad reaalsusega kooskõlla viia.

Hahaha, see viimane kommentaar on nii hea…ja nii tõsi!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa täpselt aru, mis täpselt tõsi on?
Isane kass Karl-Marko teeb päeval käppi õliseks ja kui emasel kassil jooksuaeg on, siis saba püsti ja paremaid geene otsima?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:26; 13.08 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu teema, naised ei saa iial aru, et mees lihtsalt tahab kotid tühjaks saada ka mõne teise naise sisse. ja see ei tähenda, et oma naise vastu tunded oleksid kadunud või et selle teise vastu oleks mingeid tundeid. mehel on seks ja tunded ari asjad, mis vahel koos vahel mitte.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu teema, naised ei saa iial aru, et mees lihtsalt tahab kotid tühjaks saada ka mõne teise naise sisse. ja see ei tähenda, et oma naise vastu tunded oleksid kadunud või et selle teise vastu oleks mingeid tundeid. mehel on seks ja tunded ari asjad, mis vahel koos vahel mitte.

Otse loomulikult – ei suudle ega hellita teist naist, vaid võtab oma kotikese välja, seaaeg teine naine lebab meretähte, riided seljas, kummikud jalas ja ootab “kottide tühjendamist” – seejärel mees, pühib “kotikese” särgihõlma puhtaks (kondoomi ju täitsamehed ei kasuta) ja läheb koju oma naise manu, keda ta palavalt armastab ja jumaldab – et veelkord kotikest tühjendada.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 13:46; 13.08 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu teema, naised ei saa iial aru, et mees lihtsalt tahab kotid tühjaks saada ka mõne teise naise sisse. ja see ei tähenda, et oma naise vastu tunded oleksid kadunud või et selle teise vastu oleks mingeid tundeid. mehel on seks ja tunded ari asjad, mis vahel koos vahel mitte.

Mehena ütlen, et see on rumal provokatsioon.
Hoolivuseta ei saavuta intiimsust, intiimsuseta seksuaalsust. Kui lusikaga annad, kuidas siis kulbiga nõuda saad?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 16:26; 13.08 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu teema, naised ei saa iial aru, et mees lihtsalt tahab kotid tühjaks saada ka mõne teise naise sisse. ja see ei tähenda, et oma naise vastu tunded oleksid kadunud või et selle teise vastu oleks mingeid tundeid. mehel on seks ja tunded ari asjad, mis vahel koos vahel mitte.

Kui seks ja tunded on eriasjad, siis ilmselt ei ole sul midagi ka selle vastu, kui sinu naine aitab mõnel teisel mehel kotikesed tühjaks saada. Või niipidi siiski ei sobi?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 23:26; 13.08 20:34; 13.08 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu teema, naised ei saa iial aru, et mees lihtsalt tahab kotid tühjaks saada ka mõne teise naise sisse. ja see ei tähenda, et oma naise vastu tunded oleksid kadunud või et selle teise vastu oleks mingeid tundeid. mehel on seks ja tunded ari asjad, mis vahel koos vahel mitte.

Kui seks ja tunded on eriasjad, siis ilmselt ei ole sul midagi ka selle vastu, kui sinu naine aitab mõnel teisel mehel kotikesed tühjaks saada. Või niipidi siiski ei sobi?

See peaks igati OK olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 13:05; 13.08 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõttetu teema, naised ei saa iial aru, et mees lihtsalt tahab kotid tühjaks saada ka mõne teise naise sisse. ja see ei tähenda, et oma naise vastu tunded oleksid kadunud või et selle teise vastu oleks mingeid tundeid. mehel on seks ja tunded ari asjad, mis vahel koos vahel mitte.

Kui seks ja tunded on eriasjad, siis ilmselt ei ole sul midagi ka selle vastu, kui sinu naine aitab mõnel teisel mehel kotikesed tühjaks saada. Või niipidi siiski ei sobi?

See peaks igati OK olema.

Tahaks seda lugeda ka tsiteeritud härra sulest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 23:26; 13.08 20:34; 13.08 20:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Lood petmistest