Esileht Ajaviite- ja muud jutud Loodetavasti ei näe enam grillkanu ja muuud võltsi!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Loodetavasti ei näe enam grillkanu ja muuud võltsi!

Postitas:
mutikas

http://www.ohtuleht.ee/467247
Lugesin seda ja vaatan ka saadet. No ikka mõtlen, kuidas küll eestis see võltskultuur vohab? Miks küll? Kunstripsmed, küüned, juuksed, päevitus jne. Peenemas seltskonnas seda küll ei kohta, aga lihtsalt tänavapildis- jube palju. Kui kogemata seda mainin, siis olen kade, ebamoekas jne. Aga ei ole. Meik jm on omal kohal. Aga need kohutavad labidas-küüned(igal selveri kassapidajal on need kohustuslikud)-euroopa kolleegid alati kommenteerivad seda. No on häbi.
Ja nüüd on ka saates näha. kõik võltsgrillkanad saadeti koju, jäeti loomuliku ilu kandjad, huvitavad tüdrukud.
Ehk nüüd muutub midagi.
Loodetavasti eesti naised õpivad sellest midagi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Loodetavasti ei näe enam grillkanu ja muuud võltsi!

kuule selveris pole ammu enam kassas küüsi näinud. see aeg on läbi. grillkanad olidki ju õudukad 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa,isegi Lasnamäe TEle2 teeninduspunkti vene mimmud on asendatud keskealiste maavillaste mammidega,kes oskavad vabalt eesti keelt rääkida.Paistab,et konkurents sundis tõeliseid töö tegijaid ka palkama.Ei saa enam grillkanalaga läbi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

K6ige selle jutu peale seal, esitleti l6puks ka saatejuhti, kes on maksimaalelt v6lts ja grill, mis grill…megairw!!!

0
0
Please wait...

Postitas:
Alfonss

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuule selveris pole ammu enam kassas küüsi näinud. see aeg on läbi. grillkanad olidki ju õudukad :D[/tsitaat]

mis ajad? tihti näen.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no ei pea just labidakujulised geelküüned olema, saab teha ka täiesti loomulikke. ma ennem vaatan neid nn. labidaid kassapidajatel, kui katkisi ja kihistuvaid loomulikke. väga paljudel on haprad küüned, eriti talvel. Käed on ju inimese peegel,tublid kassapidajad, kes oma käed-küüned korras hoiavad, need on ju neil igapäev kõigile vaatamiseks!
mulle jälle ei meeldi need üliloomulikud boheemlased, räpase mulje jätavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]K6ige selle jutu peale seal, esitleti l6puks ka saatejuhti, kes on maksimaalelt v6lts ja grill, mis grill…megairw!!![/tsitaat]
Ma ka märkasin, et Niit tegi üht päevitusega neidu väga maha (kusjuures ei olnudki kõige-kõige hullem grill minu meelest), aga järgmiseks näitas ¸üriid, kus ühe nägu oli niiiii pruun (õigemini kollane :P), et ta pea eraldus ülejäänud kehast ja teisel oli veidi veidi tagasihoidlikum, aga siiski märgatavalt võlts \”päevitus\” näos.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

http://www.elu24.ee/761922/algab-konkurss-kristiine-supermodell/

Ilusad naiskad minu meelest ! 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Jarka

[tsitaat]http://www.elu24.ee/761922/algab-konkurss-kristiine-supermodell/

Ilusad naiskad minu meelest ! ;)[/tsitaat]

Kes need esimesed õudukad on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Jarka kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kes need esimesed õudukad on?[/tsitaat]

seksikad naised !
sobivad keppimiseks, mitte naiseks koju !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

võlts ei ole alati halb ega kole, aga peab jääma mõistuse piiresse.
aga mind on häirinud terve elu kooslus plaatinblondid juuksed ja süsimustad kulmud. kulmud peaks olema juustega enam-vähem ühte värvi. eriti jubedad on need süsimustad peened konksud, mis osadel kulmude asemel on.
kusjuures mul oli täiesti probleem leida endale kosmeetik, kes kulme liiga peeneks ei kitkuks. nad on vist nii harjunud neid kriipse tegema.

0
0
Please wait...

Postitas:
piibeluht

no, see lingitud artikkel oli küll paljulubav. saade pole minu maitsele, aga kui selles saates hakatakse harima modellihakatisi stiili ja maitsekuse osas, siis äkki jääb midagi ka sihtrühmast vaatajatele külge.

0
0
Please wait...

Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat] Käed on ju inimese peegel,tublid kassapidajad, kes oma käed-küüned korras hoiavad, need on ju neil igapäev kõigile vaatamiseks!
[/tsitaat]

Tublid kassapidajad, kes reegleid eiravad? Kui kontroll tuleb, saavad nad ju trahvi.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Loodetavasti ei näe enam grillkanu ja muuud võltsi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.