Esileht Pereelu ja suhted Loodetavasti on enamikes peredes nüüd armukestevaba periood

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Loodetavasti on enamikes peredes nüüd armukestevaba periood

Postitas:

Sest koroona levib kiirelt ja kergelt igasuguse lähikontaktiga. Teine eesti sellest ilmselt ei hooli, seda saab siin rubriigiski näha. Eks seal siis teebki looduslik valik oma töö, mis on ju positiivne.

+5
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elukauge teemaalgataja arvab, et “Teise eesti” esindajatel on rohkem armukesi kui Esimesel?

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 14:37; 19.03 15:56; 19.03 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahusolek ainult suurendab igatsust. Kui peresuhted on sassis, siis ega sunnitud karantiinis koosolemine pane meest oma naist rohkem armastama. Või vastupidi.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elukauge teemaalgataja arvab, et “Teise eesti” esindajatel on rohkem armukesi kui Esimesel?

Ei, ma pidasin silmas seda, et teine eesti lihtsalt ei hooli oma tervisest ja kepivad rahumeeli edasi – nad ei tule oma vähese mõistuseraasuga lihtsalt selle peale, et keppimine on ka selline lähikontakt, mis on viiruse ühelt teisele kandumise kõige kindlam viis.

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahusolek ainult suurendab igatsust. Kui peresuhted on sassis, siis ega sunnitud karantiinis koosolemine pane meest oma naist rohkem armastama. Või vastupidi.

Kui mehikene muud võimalust elu muuta ei tea, kui armukese-tädi, siis istugu oma kuldpuuris-vangitornis ehk oma pere juures aga ilusasti edasi. Sest teal peab olema kunagi sõlmitud selline leping, mis keelab tal sealt lahkuda üürikasse või uue armastuse juurde ja iseseisvaks saada kord. Sellistel on kõigil see punkt sees, aga tavainimesed ei tea seda lihtsalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed armukesed. Peavad oma mehikest pikalt ootama. Ehk suvel on lootust.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 15:31; 21.03 19:55; 22.03 17:04; 24.03 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elukauge teemaalgataja arvab, et “Teise eesti” esindajatel on rohkem armukesi kui Esimesel?

Ei, ma pidasin silmas seda, et teine eesti lihtsalt ei hooli oma tervisest ja kepivad rahumeeli edasi – nad ei tule oma vähese mõistuseraasuga lihtsalt selle peale, et keppimine on ka selline lähikontakt, mis on viiruse ühelt teisele kandumise kõige kindlam viis.

Aga miks arvad, et “Esimene” selle poolest parem on?
Edukas Esimese esindaja, kes keppis armukesega eile ja üleeile, teeb seda edasi ka täna ja homme. Pereliikmetega ju võib lävida ja armuke on peaaegu nagu pereliige, pealegi oli lähikontakt nagunii juba olemas hiljuti. Kuidas põhjendad eeldust, et Esimese esindaja selles asjas targem peaks olema?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 14:37; 19.03 15:56; 19.03 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elukauge teemaalgataja arvab, et “Teise eesti” esindajatel on rohkem armukesi kui Esimesel?

Ei, ma pidasin silmas seda, et teine eesti lihtsalt ei hooli oma tervisest ja kepivad rahumeeli edasi – nad ei tule oma vähese mõistuseraasuga lihtsalt selle peale, et keppimine on ka selline lähikontakt, mis on viiruse ühelt teisele kandumise kõige kindlam viis.

Aga miks arvad, et “Esimene” selle poolest parem on?

Edukas Esimese esindaja, kes keppis armukesega eile ja üleeile, teeb seda edasi ka täna ja homme. Pereliikmetega ju võib lävida ja armuke on peaaegu nagu pereliige, pealegi oli lähikontakt nagunii juba olemas hiljuti. Kuidas põhjendad eeldust, et Esimese esindaja selles asjas targem peaks olema?

Isegi kui esimese eesti käitumismuster armukeste pidamise osas oleks täpselt sama, siis esimene Eesti on oluliselt haritum, see ju eristabki esimese eesti teisest eestist, et osatakse elada ilma suurematesse jamadesse sattumata. Elementaarne, et esimese eesti hügieenikäitumine on oluliselt parem kui teise eesti oma. Käi kasvõi esimese eesti kodudes ja siis teise eesti kodudes ja võrdle, kus valitseb parem puhtus ja kord.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks arvad, et “Esimene” selle poolest parem on?

Armukesepidaja ei saa iial olla esimene Eesti. Kui juba liigitada. Ma liigitaks üldse moraali ja tegude-juttude kokkukäimise järgi, empaatilisuse järgi.

Tegelikult saab küll – president Ilves kuulus sinu arust teise eestisse või?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks arvad, et “Esimene” selle poolest parem on?

Armukesepidaja ei saa iial olla esimene Eesti. Kui juba liigitada. Ma liigitaks üldse moraali ja tegude-juttude kokkukäimise järgi, empaatilisuse järgi.

Tegelikult saab küll – president Ilves kuulus sinu arust teise eestisse või?

Tema ei kuulunud ega kuulu üldse Eestisse.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii raske on korraks armukeseks kokku saada? Autosse, tuppa, tagasi. Vajadusel saab ka autos asjad jonksu aetud. Pärast naine kodus peseb pauguplekid ära.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui esimese eesti käitumismuster armukeste pidamise osas oleks täpselt sama, siis esimene Eesti on oluliselt haritum, see ju eristabki esimese eesti teisest eestist, et osatakse elada ilma suurematesse jamadesse sattumata.

Haahaa! Sa oled ikka erilise loori lihtsa armukeseteema ümber kujutlenud 🙂
Tead mis, NENDES asjades on igasugused esimesed, teised ja kolmandad täpselt samasugused inimesed

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 14:37; 19.03 15:56; 19.03 19:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii et armukesed on ainsad, kellega kohtuda tohib. Mõelge nüüd järele, kus teie mees tegelikult viibib, kui väidab end “poes” olevat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine eesti sellest ilmselt ei hooli, seda saab siin rubriigiski näha. Eks seal siis teebki looduslik valik oma töö, mis on ju positiivne.

Sul siis siiski on mingi mees?
Aga petab.

Ära nüüd tee nägu, et ma ei saanud aru…pr, Iluselu, Jälkus jne teemad on ju suht läbinähtavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui esimese eesti käitumismuster armukeste pidamise osas oleks täpselt sama, siis esimene Eesti on oluliselt haritum, see ju eristabki esimese eesti teisest eestist, et osatakse elada ilma suurematesse jamadesse sattumata. Elementaarne, et esimese eesti hügieenikäitumine on oluliselt parem kui teise eesti oma. Käi kasvõi esimese eesti kodudes ja siis teise eesti kodudes ja võrdle, kus valitseb parem puhtus ja kord.

Meestel on kõrge testosteroon, mis mõjub laias laastus nii, et kui on kõva, ununeb igasugune hügieen või jamadesse sattumine. Seksides on kõik mehed võimelised olema lohakad ja räpakad, ükskõik kas tegu on peaministri, akadeemiku, luuletaja või preestriga. Erektsioon mõjub neile samamoodi nagu kõige lollakamale poetagusele.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui esimese eesti käitumismuster armukeste pidamise osas oleks täpselt sama, siis esimene Eesti on oluliselt haritum, see ju eristabki esimese eesti teisest eestist, et osatakse elada ilma suurematesse jamadesse sattumata.

Haahaa! Sa oled ikka erilise loori lihtsa armukeseteema ümber kujutlenud ????

Tead mis, NENDES asjades on igasugused esimesed, teised ja kolmandad täpselt samasugused inimesed

Vastupidi – ma kiskusin loori maha. Teine eesti tundub ohjeldamatult partnereid valimata edasi keppivat. Sa usud, et teise eesti mehed enne keppima hakkamist oma riista desovahendiga puhtaks teevad või? Naljatilk!
Esimese eesti mõtlev kontingent praegu võõrastega ei kepi. Kui keegi kepib, siis pole ta esimene eesti.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui esimese eesti käitumismuster armukeste pidamise osas oleks täpselt sama, siis esimene Eesti on oluliselt haritum, see ju eristabki esimese eesti teisest eestist, et osatakse elada ilma suurematesse jamadesse sattumata. Elementaarne, et esimese eesti hügieenikäitumine on oluliselt parem kui teise eesti oma. Käi kasvõi esimese eesti kodudes ja siis teise eesti kodudes ja võrdle, kus valitseb parem puhtus ja kord.

Meestel on kõrge testosteroon, mis mõjub laias laastus nii, et kui on kõva, ununeb igasugune hügieen või jamadesse sattumine. Seksides on kõik mehed võimelised olema lohakad ja räpakad, ükskõik kas tegu on peaministri, akadeemiku, luuletaja või preestriga. Erektsioon mõjub neile samamoodi nagu kõige lollakamale poetagusele.

Esimene eesti lihtsalt ei loo praegu olukordi, kus neil võib võõra naise peale kõvaks minna, nad nimelt teavad ja mõtlevad selle peale, et siis võib kontroll kaduda. Selles on vahe.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii et armukesed on ainsad, kellega kohtuda tohib. Mõelge nüüd järele, kus teie mees tegelikult viibib, kui väidab end “poes” olevat.

Kohe näha, et inimese mõtlemisvõime pole paremate killast. Loomulikult saab koroona levida ka suguliselt teel, kui mehe riistale on sattunud koroonaviiruse vironeid. Nt mees tuleb poest, kus on katsunud nakatunud pindu, nt ostukorvi sanga, mõne aja pärast läheb nende pesemata kätega kusele ja siis kukub varsti keppima. Rohkem pole vajagi, et koroona naisele kanduks. Viirusel pole absoluutselt vahet, läbi millise limaskesta ta organismi tungib. See viirus püsib erinevatel pindadel elus kuni 72 tundi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elukauge teemaalgataja arvab, et “Teise eesti” esindajatel on rohkem armukesi kui Esimesel?

Juhuslikke sekssuhteid võib teisel eestil küll rohkem olla.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 11:26; 23.03 11:01; 23.03 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elukauge teemaalgataja arvab, et “Teise eesti” esindajatel on rohkem armukesi kui Esimesel?

Juhuslikke sekssuhteid võib teisel eestil küll rohkem olla.

Muidugi on – tinder ja muud taolised saidid on selle ehe tõestus. Esimene eesti üldjuhul tinderist endale partnerit ei otsi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.03 14:12; 19.03 14:55; 19.03 16:37; 19.03 16:38; 20.03 10:54; 20.03 10:56; 20.03 11:02; 20.03 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te oma teise-eesti petistest siis lahku ei lähe ja vaid siin kahjurõõmutsemisega piirdute? Pakub miskit perversset rahuldust, et kaasa jälle teie võimu all kuival istub?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 13:38; 23.03 16:28; 24.03 08:47; 24.03 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese eesti mõtlev kontingent praegu võõrastega ei kepi. Kui keegi kepib, siis pole ta esimene eesti.

Kas muidu on esimesel Eestil kombeks võõrastega seksida või? Armuke ei ole võõras, nii et temaga ikka võib. 🙂 Juhusuhetest tasub ehk tõesti praegu loobuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka armuke. Mitmeid aastaid, üks ja sama naine. Tean seda, aastaid. Mees teab seda, et ma tean. Tähtsust ja õigustust jääb tal ülegi. Tema on alati kell viis kodus, no tihti peab “korraks” tööle tagasi minema ja vahel on päeval mitte tundi kadunud aga mina kujutan ette ja midagi ei ole. Ettevõtjad oleme. Elame maja erinevatel korrustel. Aastaid. Täiskasvanute laste ja tuttavate ees teesklema, et oleme siiani toredad abikaasad, lapsvanemad. Ei seksi juba aastaid. Väidetavalt hakkasid mehel eesnäärmega probleemid. Armukesega seksimisel eesnäärme probleemid ei ole takistuseks. Miks me ei lahuta – ühine suur maja, ühiselt rajatud firma. Tõenäoliselt armuke ka päriselt seda ülekaalulist vanaldast, eesnäärme probleemidega vinguvat meest endale ei taha. Mina ei taha ka välja kolida. Oma maja, oma aed. Nii me siis söömegi üksteise närve. Kas petmisega on võimalik harjuda – ei sellega ei harju. Tuimaks ja haigeks teeb küll.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 09:55; 21.03 18:54; 22.03 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas elukauge teemaalgataja arvab, et “Teise eesti” esindajatel on rohkem armukesi kui Esimesel?

Juhuslikke sekssuhteid võib teisel eestil küll rohkem olla.

Muidugi on – tinder ja muud taolised saidid on selle ehe tõestus. Esimene eesti üldjuhul tinderist endale partnerit ei otsi.

Tekkis huvi, et kust esimene eesti endale kaaslast otsib?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest koroona levib kiirelt ja kergelt igasuguse lähikontaktiga. Teine eesti sellest ilmselt ei hooli, seda saab siin rubriigiski näha. Eks seal siis teebki looduslik valik oma töö, mis on ju positiivne.

😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka armuke. Mitmeid aastaid, üks ja sama naine. Tean seda, aastaid. Mees teab seda, et ma tean. Tähtsust ja õigustust jääb tal ülegi. Tema on alati kell viis kodus, no tihti peab “korraks” tööle tagasi minema ja vahel on päeval mitte tundi kadunud aga mina kujutan ette ja midagi ei ole. Ettevõtjad oleme. Elame maja erinevatel korrustel. Aastaid. Täiskasvanute laste ja tuttavate ees teesklema, et oleme siiani toredad abikaasad, lapsvanemad. Ei seksi juba aastaid. Väidetavalt hakkasid mehel eesnäärmega probleemid. Armukesega seksimisel eesnäärme probleemid ei ole takistuseks. Miks me ei lahuta – ühine suur maja, ühiselt rajatud firma. Tõenäoliselt armuke ka päriselt seda ülekaalulist vanaldast, eesnäärme probleemidega vinguvat meest endale ei taha. Mina ei taha ka välja kolida. Oma maja, oma aed. Nii me siis söömegi üksteise närve. Kas petmisega on võimalik harjuda – ei sellega ei harju. Tuimaks ja haigeks teeb küll.

Ma südamest tahaks, et sa saaksid elada oma kodus nii, et see sind ei häiriks ega mõjuks.

Kui kaua mees niimoodi on elanud? Kaua see olukord on kestnud ja kas te muidu olete sellest ka mingilgi moel kõnelda saanud omavahel?

Oled sa mõelnud, et kõik maha müüa ja pooleks jagada?

Mehe kõrval suhtest sain teda neli aastat tagasi. Umbes viis aastat tagasi jäi mees “põdiraks”, hakkas tujutsema, ei tahtnud enam seksida, tervisega oli sada häda. Miks ma ise otsutavat sammu ei tee – tuttavate ees on häbi, ebaõnnestunud naine olen, oma abieluga.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 09:55; 21.03 18:54; 22.03 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmisele. Sul ikka nii ebameeldiv ja valelik mees. Kujutan ette kui raske sul emotsionaalselt sellisega koos elada on. Aga ehk ongi haige?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.03 15:31; 21.03 19:55; 22.03 17:04; 24.03 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ikka nii ebameeldiv ja valelik mees.

Kustkohast see mees siis valelik on, kui naine teab, et mehel armuke. Elatakse lihtsalt mõistuseabielu ja mees k_pib armukest mitte oma naist.
Ebameeldiv on see elu küll. Ilmselt mõlemale osapoolele.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 21:24; 21.03 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline kooslus minu arust küll mingi mõistuseabielu ei ole

Ikka on. Las ma seletan.
Armastust selles kooselus ilmselt väga ei ole, elatakse koos lihtsalt kaine mõistusega kalkuleerides. Mida on võita, mida kaotada, kui minna päriselt lahku ja vara ära jagada.
Ilmselt kumbki pool seda viimast ei soovi ja elatakse koos ühises majas.
See ongi minu arvates mõistuseabielu.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 21:24; 21.03 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline kooslus minu arust küll mingi mõistuseabielu ei ole

Ikka on. Las ma seletan.

Armastust selles kooselus ilmselt väga ei ole, elatakse koos lihtsalt kaine mõistusega kalkuleerides. Mida on võita, mida kaotada, kui minna päriselt lahku ja vara ära jagada.

Ilmselt kumbki pool seda viimast ei soovi ja elatakse koos ühises majas.

See ongi minu arvates mõistuseabielu.

Mõiduseabielu see paraku ei ole. Kui mõistus teeb hingele haiget, alandab, reedab. Mees ise juba kuuekümnendates. Meil ligi neljakümne-aastane abielu käimas Olen vahetevahel mõelnud, et kui mees lihtsalt sureks, saaks minu hing rahu. Vist liialt julmad mõtted.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 09:55; 21.03 18:54; 22.03 07:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Loodetavasti on enamikes peredes nüüd armukestevaba periood