Esileht Hobinurk Looduse…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Looduse…

Postitas:

Kes jälgivad Looduse Omnibussi tegemisi ja käinud nende üritustel?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 21:04; 01.08 21:48; 01.08 22:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siis?

Ei midagi! Reklaamin, kui väga toredat asja, ilma igasugust seotust ja kasu saamata! Mitmel korral olen nende üritustel osalenud, ja väga meeldiv on. Hind ja sellest saadav on väga heas tasakaalus!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 21:04; 01.08 21:48; 01.08 22:55;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Hind ja sellest saadav on tavalises tasakaalus. Bussid on tihti haisvad, teemadest joostakse üsna kiirelt üle, samas ühepäevase reisina on see ok. Mina eelistaks veidi kõrgemat hinda ning bussikvaliteeti ning veidi süvenemisaega kohtades, mida külastatakse. Meenub üks Läti linna külastus, kus linnakülastuseks jäeti aega pool tundi, selle sisse pidi mahtuma ka lõunasöök – ja linnakeses oli avatud ainult üks söögikoht, sest oli pühapäev. Kogu selle pool tundi veetsime söögikohas sööki oodates ja siis jooksuga bussile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel Tartus elasin, siis sai palju nendega reisitud. Toredad reisid olid. Tallinnas olen ainult ühele seenel käigule mahtunud, muidu on alati kohad täis olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel Tartus elasin, siis sai palju nendega reisitud. Toredad reisid olid. Tallinnas olen ainult ühele seenel käigule mahtunud, muidu on alati kohad täis olnud.

Neil vist kipub nii olema küll, et kõik reisid enne kinni, kui reageeridagi jõuad. Samas, osalejad on valdavalt naispenskarid. Seega imestan, et nood nii kiired on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 21:04; 01.08 21:48; 01.08 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me oleme kunagi käinud nende reisidel terve perega, kui laps veel algkooliealine oli.
käisime erinevatel väikesaartel, kuhu üksi, ilma oma purjeka või kaatrita, oleks raske minna.

nt tänu looduseomnibussile on ära nähtud Prangli, Äksi ja Keri saar, kaks viimast neist lausa kahel aastal järjest.

see regamisevärk. juba aastaid tagasi olid pensionäritädid LO üritustele aktiivsed regajad, aga nemad ei saatnud tollal registreerumiseks e-maile, vaid regasid end helistades

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iseenesest väga tore ettevõtmine, käiakse huvitavates kohtades ja kaasatakse põnevaid inimesi retkejuhtideks. Samas peab arvestama, et organiseerijad on parajad boheemlased, seega peab aja ja reisi korralduse suhtes ise olema paindlik…et noh, nad võivad keset teed otsustada, et teate lähme nüüd põikame sealt ja sealt ka läbi ning seetõttu näiteks tagasisõit jääb hiljemaks. Kui ma nendega paar aastat tagasi Peipsi ääres sibularetkel käisin, siis näiteks öeldi, et buss ootab siin parklas kuniks te oma sibulaid ja muud kraami ostate. Inimesed valgusid kõik juba laiali ja siis millegipärast otsustati, et buss ootab ikka kuskil teises tänavaotsas…ime, et keegi maha ei jäänud 🙂

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käiks küll nendega ringi, aga no praeguseks see üritus ju puhta Tallinna-keskne. Omal ajal, nüüdseks üle 10 aasta tagasi, käisin nendega Matsalus, siin-seal Läänemaal ja Virtsu all Puhtu-Laelatus. Tore oli ja mulle see vanemapoolne seltskond täitsa meeldis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Looduse…