Esileht Kodunurk Looduslik õhuvärskendi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Looduslik õhuvärskendi

Postitas:

Kas oskate soovitada looduslikku õhuvärskendit, mida wc-s kasutada? Mul mees kasutab peale paksema häda tegemist glade aerosool õhuvärskendajat. Ma tahaks leida midagi looduslikku, mida saaks õhku pihustada. See glade nii keemiline. Oskab keegi soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuulutamine st korralik ventilatsioon. Ükski värskendaja ei puhasta õhku, lihtsalt peidab haisu vinge lõhnapilve sisse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane wc-sse värske liilia vaasi. Ühes restoranis nägin, lõhnas väga tugevalt ja väga hästi ja täitsa looduslik. Või mõni muu tugeva lõhnaga taim????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tikud.

Aitavad tõesti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar tilka looduslikku aroomiõli madalasse topsikusse sooda peale tilgutada (nelk, lavendel, greip vms).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:39; 14.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar tilka looduslikku aroomiõli madalasse topsikusse sooda peale tilgutada (nelk, lavendel, greip vms).

Et panen kausikese soodaga ( miks just sooda?) ja siis tilgutan sinna aroomiõli.
See on päris hea mõte. Mul on põrandaküte, kui panen selle kausi kuskile nurka põrandale, siis peaks ju soojaga veel paremini lenduma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögisoodal on omadus (ebameeldivaid) lõhnu absorbeerida. Ma ei mäleta, kuskohast seda nippi lugesin, aga kasutan juba aastaid. Olen tundlik igasuguse kodukeemia suhtes, seetõttu otsin leebemaid variante.
Googelda “DIY air freshener with baking soda & essential oil” vm sarnast, leiad ehk täpsemad selgitusi.
Ja ma ei forsseeriks nende aroomiõlide lendumist, muidu on kodu nagu LUSHi pood 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:39; 14.02 18:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Looduslik õhuvärskendi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.