Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Lööge muna katki!

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Lööge muna katki!

Postitas:

Bännige ära siit see kasutaja muna00, kes kirjutab igas teemas, et tema on mingi preili Rosamunde või misasi ja pakub laenu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ettevõte on spetsialiseerunud kaupade ekspedeerimise valdkonnale ning pakub laia valikut teenuseid klientidele üle maailma. Oleme kogenud logistikaspetsialistid, kes tegelevad erineva suuruse ja tüübiga kaupade vedudega, tagamaks kiire ja usaldusväärse teenuse osutamise.

Meie teenuste hulka kuuluvad:

  • Rahvusvahelised kaupade vedud merel, õhus ja maanteel
  • Kaupade ladustamine ja hoiustamine
  • Tolliformaalsuste menetlemine
  • Erilahendused logistikavajadustele vastavalt klientide soovidele

Kasutades meie kogemusi ja välja töötatud logistikasüsteeme, suudame tagada efektiivse kaupade liikumise, minimaalsed viivitused ja konkurentsivõimelised hinnad. https://www.arijus.lt/paslaugos/kroviniu-ekspedijavimas

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Lööge muna katki!