Esileht Väikelaps loomaaed

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: loomaaed

Postitas:

Mis numbriga saab Tallinna bussijaamast loomaaeda ja mis on peatuste nimed kust peale ja maha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vt Tallinna kodulehelt transporti. Saad täpselt reisi planeerida. Eks 17-ga Kristiine juurde ja trolliga edasi, ei mäketa, mis nr, pead ristmiku ületama, bensukas oli vist peatuse juures, aga vabanda kui eksin. Loomaaia peatus on Zoo. Kontrolli täpselt üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, nr 17 bussiga saad kristiinesse (peatuse nimi on Taksopark), lähed paar sammu tagasi ja üle ristmiku statoili juurde ja sealt siis troll nr 6 läheb loomaaeda. Tagasi on aga veel lihtsam tulla, kristiine ees peatub troll täpselt samas peatuses, kus buss nr 17, seega lihtsalt hüppad maha ja ootad oma bussi 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 22:28; 24.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis bussijaama peatuse nimi on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]meribel122 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mis bussijaama peatuse nimi on?
[/tsitaat]

bussijaama peatus on Autobussijaam ja see on 17 bussi (ja ka 23 sobib Sulle mumeelest..) lõpp-(ja ka algus-)peatus. aga maha soovitaks ma tulla varem kui Taksopargis (näiteks Koidu või Tõnismägi, ka Estonia sobib), sest nendes peatustes peatub troll täpselt samas peatuses ja ei pea mingeid ristmikke ületama ega seiklema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

autobussijaam 😀

soiduplaan.tallinn.ee on muidu abiks ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 22:28; 24.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas siis ühe bussiga kuidagi ei saa. Mulle need sõiduplaanid abiks ei ole kui ma Tallinnast midagi ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada otse ei saa. Kui Tallinnat üldse ei tunne, siis on natuke raske küll, aga pead kahe transpordiga minema.

Üks võimalus on minna bussijaamast trammi peale, sõita kesklinna. Seal lähed trolli peale.

Autobussijaamast nr 2 või 4 trammile – maha lähed Hobujaama peatuses. Sealt kõnnid Kaubamaja juurde trollipeatusesse ja lähed nr 6 trolli peale. Sellega saad loomaia juurde (Zoo peatus).

Või siis nr 2 trammiga sõidad Balti jaama ja sealt nr 7 trolliga loomaaia juurde. See on ilmselt lihtsaim tee, sest siis ei pea sa pikemalt trammipeatusest trollipeatusse kõndima või otsima, kus maha minna ja kus teine peatus on. Seda teed soovitab ka reisiplaneerija (kellaajad on suvalised, aga sõidavad niikuinii päris tihti http://soiduplaan.tallinn.ee/#plan/11603-2,11603-1,11605-2,11605-1,11606-2,11604-1/00309-1,00702-1).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis trammi ja trolli piletihind on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka Tallinnat mittetundvale ja ehk ka veidi pelgavale inimesele marsuuti Autobussijaam-Koidu-Zoo ja täpselt sama tagasi sõites. Siis pole vaja ristmikke ületada.
->bussijaamast nr 17 või 23 bussi peale
->maha Koidu peatuses, kuhugi ei liigu, ootad trolli nr 6
->trolliga sõidad Zoo peatusesse

Tagasi sama marsuut
Zoo peatusest trollile nr 6, maha Koidu peatuses, samast peatusest bussile 17 või 23.

Võta see plaan aluseks, see kõige konkreetsem. Bussijaamas saad küsida, kus väljuvad bussid 17 ja 23, aga ära jumala eest küsi, kuidas saad loomaaeda. Variante on muidugi rohkem, aga kui eesmärk pole linnas seigelda, siis lähtu konkreetsest plaanist. Veel – Autobussijaam on mõlema bussiliini lõpp-peatus, ehk pole võimalik hakata nendega sõitma valesse suunda. Igal juhul hakkavad nad rühkima Koidu peatuse poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tipsu223 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]meribel122 kirjutas:[/small]

bussijaama peatus on Autobussijaam ja see on 17 bussi (ja ka 23 sobib Sulle mumeelest..) lõpp-(ja ka algus-)peatus. aga maha soovitaks ma tulla varem kui Taksopargis (näiteks Koidu või Tõnismägi, ka Estonia sobib), sest nendes peatustes peatub troll täpselt samas peatuses ja ei pea mingeid ristmikke ületama ega seiklema[/tsitaat]

Estonia bussipeatuses pole ma küll trolle peatumas näinud.
Õige oleks maga tulla Tõnismägi või Koidu peatuses

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]tipsu223 kirjutas:[/small]

Estonia bussipeatuses pole ma küll trolle peatumas näinud.
Õige oleks maga tulla Tõnismägi või Koidu peatuses[/tsitaat]

Ilmselt ei ole sa aasta aega trolliga sõitnud või Estonia peatuses käinud. Alates septembrist 2012 peatuvad trollid ka Estonias 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]meribel122 kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas siis ühe bussiga kuidagi ei saa. Mulle need sõiduplaanid abiks ei ole kui ma Tallinnast midagi ei tea.[/tsitaat]

Nii äpu ei saa ka olla, et ühelt sõidukilt teisele ümberistumist kardad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps loomaaed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.