Esileht Kodunurk Loomakliinik Tartus- soovitusi

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Loomakliinik Tartus- soovitusi

Postitas:

Palun soovitage loomakliinikut Tartus, kus hinna ja teeninduse kvaliteedi suhe oleks paigas?
Värske kassiomanikuna on vaja lasta kass steriliseerida, kiip jm esmased toimingud on temaga Eestis teises otsas asuvad kliinikus juba tehtud, kuid kindlasti on vaja tulevikus veel arsti juures käia.
Palun soovitusi heade kliinikute kohta (või ka neid, kust kaarega mööda minna).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmiklooma “perearst” Orro kliinik, suurepärased kogemustega arstid, esmane ravi saab ilusti tehtud ja samuti kastreerimisopid jmt. Saab alati ka kiiresti neilt vastuse nii telefoni kui meili teel ja ka aja näitamiseks. Head kellaajad ja asukoht samuti, vastuvõtud ka laupäeviti. Hinnavõrdlust ei oska teha, aga hinnakiri vist oli ka leitav?, hinnad minu jaoks taskukohased, et usaldus ja kogemus kaalub minu jaoks mõne nurgatagusema vmt odavama koha üles.

Ja tõsisemate probleemide korral eriarstid Maaülikooli Väikeloomakliinikus.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 13:55; 07.06 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Felivet Kastani tänaval. Parim. Orro on üle hinnatud, kallis.
Väga tõsiste asjade korral EMÜ.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 07:00; 07.06 10:40; 07.06 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassidele on Felivet parim.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie käime koeraga maaülikooli kliinikus ja oleme väga rahul. kui ma ei eksi, siis oli see just orro kliinik, kus me kõigepealt käima hakkasime, aga loobusime kummalise suhtumise pärast, et eestis on ainult 1 õige koerte hambaarst ja keegi teine midagi ei tea ega oska.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 23:12; 06.06 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühes kliinikus võivad töötada väga hea ja väga halb arst, selle järgi ei saa kliiniku headust hinnata, st ära vali kliinikut, vaid vali arsti.
Felivet oli hea, kuni seal töötas väga kiidetud dr dedjulja. see naisarst ei ole üldse hea, tema hoolimatu suhtumise pärast olen ma ühe oma kassi kaotanud, teise õnneks suutis teine arst viimasel hetkel päästa. kehvad kogemused selle arstiga veel mitmel tuttaval. mina käin sellest arstist suuuuure kaarega mööda. dr dedjulja tegi oma kliiniku https://www.facebook.com/tartuloomakliinik/
orro kliinikus orro ise on väga hea, korra seal kokku puutunud arstiga, kes ei jätnud nii head muljet. avatud ka laupäeval ja pühapäeval.
sama maaülikooliga, ka seal on palju arste.
opiks valiks sellise kliiniku, kus narkoosi tehakse maskiga, sellega narkoosiriskid väiksemad. seda kasutavad kindlasti orro ja maaülikool, vist ka väikeloomakliinikus ja tähe tn sodalises.

ga loobusime kummalise suhtumise pärast, et eestis on ainult 1 õige koerte hambaarst ja keegi teine midagi ei tea ega oska.

miks see kummaline suhtumine on? eestis ongi vaid üks spetsialiseerunud koerte hambaarst, maaülikoolis dr kääramees. samamoodi spetsialiseerunuid üksikuid arste on teisigi, nt päris ortopeede 2, üksik südamearst, silmaarst jms. teised arstid saavad lihtsamate probleemidega hakkama, aga kui on tegemist tõsisese asjaga, siis päris spetsialiste ongi eestis 1-2.
minu meelest on selline suhtumine orros just positiivne märk, et keerukas patsient (= tegelikult ju raha) suunatakse eriarsti juurde, mitte ei hakata raha endale saamise pärast looma tervisega riskides ise soperdama, et ehk õnnestub

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 09:31; 07.06 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimati reklaamitud kliinik oleks viimane koht, kuhu minna.

Felivet on kassi steriliseerimiseks hea koht.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühes kliinikus võivad töötada väga hea ja väga halb arst, selle järgi ei saa kliiniku headust hinnata, st ära vali kliinikut, vaid vali arsti.

Felivet oli hea, kuni seal töötas väga kiidetud dr dedjulja. see naisarst ei ole üldse hea, tema hoolimatu suhtumise pärast olen ma ühe oma kassi kaotanud, teise õnneks suutis teine arst viimasel hetkel päästa. kehvad kogemused selle arstiga veel mitmel tuttaval. mina käin sellest arstist suuuuure kaarega mööda. dr dedjulja tegi oma kliiniku https://www.facebook.com/tartuloomakliinik/

orro kliinikus orro ise on väga hea, korra seal kokku puutunud arstiga, kes ei jätnud nii head muljet. avatud ka laupäeval ja pühapäeval.

sama maaülikooliga, ka seal on palju arste.

opiks valiks sellise kliiniku, kus narkoosi tehakse maskiga, sellega narkoosiriskid väiksemad. seda kasutavad kindlasti orro ja maaülikool, vist ka väikeloomakliinikus ja tähe tn sodalises.

ga loobusime kummalise suhtumise pärast, et eestis on ainult 1 õige koerte hambaarst ja keegi teine midagi ei tea ega oska.

miks see kummaline suhtumine on? eestis ongi vaid üks spetsialiseerunud koerte hambaarst, maaülikoolis dr kääramees. samamoodi spetsialiseerunuid üksikuid arste on teisigi, nt päris ortopeede 2, üksik südamearst, silmaarst jms. teised arstid saavad lihtsamate probleemidega hakkama, aga kui on tegemist tõsisese asjaga, siis päris spetsialiste ongi eestis 1-2.

minu meelest on selline suhtumine orros just positiivne märk, et keerukas patsient (= tegelikult ju raha) suunatakse eriarsti juurde, mitte ei hakata raha endale saamise pärast looma tervisega riskides ise soperdama, et ehk õnnestub

Jah, oleksin nõus, aga paraku oli see just ainult nende enda kliinik ja arst, kes sobis.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 23:12; 06.06 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oleksin nõus, aga paraku oli see just ainult nende enda kliinik ja arst, kes sobis.

Aga Eestis ongi ainult üks spetsialiseerunud koerte hambaarst, kes vähemalt osakoormusega ongi Orro kliinikus ka. Kadri (?) Kääramees on ta nimi. Miks nad ei peaks parimat (ainsat) spetsialisti soovitama? Sa oleks nagu kedagi vähemsobivat soovinud, kes koerte hammastega eriti tegelenud pole, näiteks on spetsialiseerunud sisehaigustele? Mis loogika selline see on 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oleksin nõus, aga paraku oli see just ainult nende enda kliinik ja arst, kes sobis.

Polkovniku lese sündroom? Ei usu midagi, mida arstid räägivad, olen ise alati targem.
Peaks ju rahul olema, et su kodukliinikus teeb tööd Eesti parim spetsialist, mitte kirjutama “paraku” nad soovitasid teda 😛

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oleksin nõus, aga paraku oli see just ainult nende enda kliinik ja arst, kes sobis.

kääramees tõenäoliselt käibki aeg-ajalt endiselt ka orros vastuvõtte tegemas, kunagi ta töötas seal põhikohaga. samamoodi käivad ka nt tallinna ja pärnu eriarstid kord kuu-paari jooksul tartu kliinikutes vastuvõtte tegemas, ma olen muidu pärnus tegutseva dr lasni vastuvõtul käinud ühes tartu kliinikus.
kui nad soovitasid sulle kääramehe vastuvõttu nende kliinikus, siis oligi parim soovitus, lihtsalt maaülikooli asemel soovitati nende kliiniku vastuvõttu, mis tõenäoliselt oli ka rahaliselt soodsam kui sama arst maaülikoolis. kui aga mõnd teist oma põhikohaga töötavat arsti, siis on kahtlane, sest hammastele on eestis spetsialiseerunud vaid kääramees.
nt parim sigimisspetsialist asub viljandis, gastroenteroloog tallinnas jne

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 09:31; 07.06 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötasin aasta-paar tagasi mõnda aega Tartu Koduta Loomade Varjupaigas ja nemad kasutasid oma loomade operatsioonideks Orro kliinikut. Oli mingi leping neil.
Orros lõigati emaseid nii, et jäi pikk, mitmesentimeetrine haavaõmblus kõhule ja kassid pidid mitu päeva varjupaigas puuris olles kraed kandma. Lisaks haavahooldus. Väga ebamugav. Samal ajal (2018) lasin mina oma kassi steriliseerida Felivetis. Kass tuli koju, kõhu all oli vaevumärgatav kriipsuke. Ei kraed, ei vesti, ei haava lakkumist. Järgmisel hommikul oli mu kass pmst terve ja teema unustatud.
Miks Orro neil kõhud pikalt lahti lõikas, kui säästvam opitehnika on olemas, on mulle teadmata.
See oli 2018, praegust olukorda ei tea ja ei kommenteeri.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 07:00; 07.06 10:40; 07.06 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötasin aasta-paar tagasi mõnda aega Tartu Koduta Loomade Varjupaigas ja nemad kasutasid oma loomade operatsioonideks Orro kliinikut. Oli mingi leping neil.

Orros lõigati emaseid nii, et jäi pikk, mitmesentimeetrine haavaõmblus kõhule ja kassid pidid mitu päeva varjupaigas puuris olles kraed kandma. Lisaks haavahooldus. Väga ebamugav. Samal ajal (2018) lasin mina oma kassi steriliseerida Felivetis. Kass tuli koju, kõhu all oli vaevumärgatav kriipsuke. Ei kraed, ei vesti, ei haava lakkumist. Järgmisel hommikul oli mu kass pmst terve ja teema unustatud.

Miks Orro neil kõhud pikalt lahti lõikas, kui säästvam opitehnika on olemas, on mulle teadmata.

See oli 2018, praegust olukorda ei tea ja ei kommenteeri.

Ma ei tea, kes Orros minu kassile kastreerimisopi tegi (keegi meesterahvas vähemalt võttis vastu ja andis üle, ilmselt tema tegigi) siis ilmselt paremini raskem teha. Meil läks haavahooldusega ka hästi, kuna kassi ennast ei häirinud, torbikut ei pidanud kandma, haav paranes kiirelt ja ilusalt jne. Samas mitmed kordi on erinevatelt arstidelt üle uuritud, et kas on opitud, ongi arstidelt öeldud, et nii ilusti tehtud opp, “et nii ilusad kotid”, et ei saagi aru, et kastreeritud oleks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 13:55; 07.06 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Animal.
Ma hinna-kvaliteedi suhet ei oska kommenteerida, aga reageerisid väga operatiivselt, päästsid looma elu ja sellele oleme kindlaks jäänud. Teenindus on olnud väga hea ja isegi kassi hambaprobleemidega on hästi hakkama saadud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kes Orros minu kassile kastreerimisopi tegi (keegi meesterahvas vähemalt võttis vastu ja andis üle, ilmselt tema tegigi) siis ilmselt paremini raskem teha. Meil läks haavahooldusega ka hästi, kuna kassi ennast ei häirinud, torbikut ei pidanud kandma, haav paranes kiirelt ja ilusalt jne. Samas mitmed kordi on erinevatelt arstidelt üle uuritud, et kas on opitud, ongi arstidelt öeldud, et nii ilusti tehtud opp, “et nii ilusad kotid”, et ei saagi aru, et kastreeritud oleks.

Jah, aga kastreerimist ja steriliseerimist ei saa võrrelda. Täiesti erinevad asjad, steriliseerimine palju raskem. Isased oma kotilõikustega ei kannagi kraed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 07:00; 07.06 10:40; 07.06 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina töötasin aasta-paar tagasi mõnda aega Tartu Koduta Loomade Varjupaigas ja nemad kasutasid oma loomade operatsioonideks Orro kliinikut. Oli mingi leping neil.

Orros lõigati emaseid nii, et jäi pikk, mitmesentimeetrine haavaõmblus kõhule ja kassid pidid mitu päeva varjupaigas puuris olles kraed kandma. Lisaks haavahooldus. Väga ebamugav. Samal ajal (2018) lasin mina oma kassi steriliseerida Felivetis. Kass tuli koju, kõhu all oli vaevumärgatav kriipsuke. Ei kraed, ei vesti, ei haava lakkumist. Järgmisel hommikul oli mu kass pmst terve ja teema unustatud.

Miks Orro neil kõhud pikalt lahti lõikas, kui säästvam opitehnika on olemas, on mulle teadmata.

See oli 2018, praegust olukorda ei tea ja ei kommenteeri.

Olen Tallinnas ühe MTÜ vabatahtlik, meil on mitme kliinikuga lepingud ning see, mis kvaliteeti saame me MTÜna ja millist eraklient saab, ongi erinev. Kliinik saab pakkuda soodsamat sterri, kuna nad teevad operatsiooni võimalikult lihtsal ja odaval moel. Olgem ausad, ei anna isegi valuvaigisteid kaasa peale operatsiooni. Maksev eraklient, kellel üks-kaks kassi, saabki maksta kalli laseropi ja lisateenuste eest, kuna neil pole sadu loomi järjekorras.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päike Kastani tänaval ka väga ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise vana kassiga sai külastatud
Maaülikooli loomakliinikut – nii ja naa.
Fik – vist ei läheks enam.
Farmax – seal oli imeline arst (nime ei tea ja kas veel töötab). Saime abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühes kliinikus võivad töötada väga hea ja väga halb arst, selle järgi ei saa kliiniku headust hinnata, st ära vali kliinikut, vaid vali arsti.

Felivet oli hea, kuni seal töötas väga kiidetud dr dedjulja. see naisarst ei ole üldse hea, tema hoolimatu suhtumise pärast olen ma ühe oma kassi kaotanud, teise õnneks suutis teine arst viimasel hetkel päästa. kehvad kogemused selle arstiga veel mitmel tuttaval. mina käin sellest arstist suuuuure kaarega mööda.

Mis nimega naisarstist siin jutt käib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinnad on ikka meeletud. Orros vajtsineerimine ligi 50 €.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Animal.

Ma hinna-kvaliteedi suhet ei oska kommenteerida, aga reageerisid väga operatiivselt, päästsid looma elu ja sellele oleme kindlaks jäänud. Teenindus on olnud väga hea ja isegi kassi hambaprobleemidega on hästi hakkama saadud.

Meie oleme nüüd vist juba 24 aastat Animali kliendid ja ei ole olnud põhjust vahetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kassidega käinud ka siin ja seal.

Viimati Animalis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

R-kliinik Nooruse tänaval ja Väikeloomakliinik Tähe tänaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päike Kastani tänaval ka väga ok.

Mina käin ka seal ja olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Kodunurk Loomakliinik Tartus- soovitusi