Esileht Pereelu ja suhted “Loomulik perekond”

Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )

Teema: “Loomulik perekond”

Postitas:
Kägu

Eks põhjenda siis ära, miks on enamikus hetkeaja ankeetides nii tohutult oluline teada saada, missuguse sugupoole esindajana iga vastaja ennast siis ikka määratleb, et neid lahtreid lausa 4-5 tükki peab olema?

Kuidas see sind segaks, kui ka neid lahtreid oleks nelikümmend. Sa ju tead, kellena sa end identifitseerid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3. see on libisev,

Päris hea. Kord libisen meheks ja siis libisen naiseks tagasi…ja nii mitu korda libisen 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks põhjenda siis ära, miks on enamikus hetkeaja ankeetides nii tohutult oluline teada saada, missuguse sugupoole esindajana iga vastaja ennast siis ikka määratleb, et neid lahtreid lausa 4-5 tükki peab olema?

Kuidas see sind segaks, kui ka neid lahtreid oleks nelikümmend. Sa ju tead, kellena sa end identifitseerid.

Sa keeldud ikkagi poindile pihta saamast ja räägid jätkuvalt küll aiaaugust, küll vanaema vanast kassist. Algne point, millest see tore pikk lohedialoog üldse algas, on see, et meie ühiskonnas ei peeta praegu enam vajalikuks tavalisest abielust rääkida ega selle uurimisele isegi mitte ankeediruumi raisata, küll aga on kogu tähelepanu koondunud inimeste suurele sugupoolte hulgale ja uurimisele, kellena, st mis soolisena keegi ennast hetkel tunneb.

P.S. National Geographicu andmetel on maailmas sugupooli 78 tükki.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küll aga on kogu tähelepanu koondunud inimeste suurele sugupoolte hulgale ja uurimisele, kellena, st mis soolisena keegi ennast hetkel tunneb.

Ja sulle öeldakse mitmendat korda – SELLEL ON puhtalt TURUNDUSEESMÄRGID. Punkt. Kõik.

Kui 55-aastane naabrimees Albert, kes reaalis on torumees, identifitseerib end nädalavahetuseti kui 20-aastast revüütantsijannat Cassida-Brygittat, siis me näitame talle teistsuguseid reklaame. Ei näita torusid ega saekette, näitame suleboasid, küünelakke ja 20-cm kontsaga kingi. Millest sa aru ei saa 🙂 ? Samas kui ta parajasti Albert on, siis näitame talle torutange ja puhastustrossi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti enam aru ei saada mis on loomulik? Loomulik perekond on mees ja naine ning nende ühised lapsed.

  1. Seega kui mina lapsi ei saa ja olen abielus leskmehega ning kasvatan esimesest elukuust tema last, siis täna, 17 aastat hiljem on meil ebaloomulik perekond. Päris hea nali, kohe teatan mehel ja tütrele.

Mulle tundub pisut ebaloomulik, et vastsûndinuga üksi jäänud mees paari nädalaga uue elukaaslase leiab. Aga muus osas loomulik pere.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti enam aru ei saada mis on loomulik? Loomulik perekond on mees ja naine ning nende ühised lapsed.

  1. Seega kui mina lapsi ei saa ja olen abielus leskmehega ning kasvatan esimesest elukuust tema last, siis täna, 17 aastat hiljem on meil ebaloomulik perekond. Päris hea nali, kohe teatan mehel ja tütrele.

Mulle tundub pisut ebaloomulik, et vastsûndinuga üksi jäänud mees paari nädalaga uue elukaaslase leiab. Aga muus osas loomulik pere.

Möh? Meist said elukaaslased, kui laps oli umbes kaks aastat vana. Olin hea tuttav, kes aitas lesestunud mehel igapäevaselt imikuga toime tulla, kuna imikud olid toona ka mu igapäevatöö ja elasin üle õue. Kes siis teadis, et süttib armastus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

küll aga on kogu tähelepanu koondunud inimeste suurele sugupoolte hulgale ja uurimisele, kellena, st mis soolisena keegi ennast hetkel tunneb.

Ja sulle öeldakse mitmendat korda – SELLEL ON puhtalt TURUNDUSEESMÄRGID. Punkt. Kõik.

Kui 55-aastane naabrimees Albert, kes reaalis on torumees, identifitseerib end nädalavahetuseti kui 20-aastast revüütantsijannat Cassida-Brygittat, siis me näitame talle teistsuguseid reklaame. Ei näita torusid ega saekette, näitame suleboasid, küünelakke ja 20-cm kontsaga kingi. Millest sa aru ei saa ???? ? Samas kui ta parajasti Albert on, siis näitame talle torutange ja puhastustrossi.

Hihii, nüüd hakkasid juba karjuma ka (kes see siin viisakusest rääkis?) 🙂 Sina üritad nui neljaks näha siin “kõigest” turunduseesmärki, kuid ei oska seda kuigi veenvalt põhjendada. Ah et kui teeb linnukese lahtrisse “mees”, siis näitad muuskui saekette, kui “naine”, siis suleboasid, ja kui “muu”, siis paiskad talle vaheldumisi saekette ja suleboasid. No sihukesi soostereotüüpe annab ikka otsida…

Pole varem viitsinud selle sugupoolte teema ületähtsustamise üle juurelda, kuid nüüd tundub juba endalegi (nagu mitmetele teistelegi siin), et selle taga on mingit sorti veider manipulatsioon, harjutamaks rahvast mõttega, et enamik elanikkonnast on geid või transsoolised.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina üritad nui neljaks näha siin “kõigest” turunduseesmärki, kuid ei oska seda kuigi veenvalt põhjendada. Ah et kui teeb linnukese lahtrisse “mees”, siis näitad muuskui saekette, kui “naine”, siis suleboasid, ja kui “muu”, siis paiskad talle vaheldumisi saekette ja suleboasid. No sihukesi soostereotüüpe annab ikka otsida…

Üldjoontes. Siiski määrab suurt rolli ka browsing history. Kui ma identifitseeriks ennast kui mees ja samal ajal minu arvuti oleks täis cookiesid Perekoolist, Buduaarist, munasarjaprobleeme käsitlevatest otsingutest, rinnapumpade võrdlusi, tampoonide ostmisi, siis mind segmenteeritaks ikka kui naist.

Aga sa proovi. Mine täida üks uuring ja märgi ennast meheks. Siis googelda tunnike tanke, ninakarvatrimmereid, saekaatreid ja peenisepikendusi ja vaata, kas Google näitab sulle järgmised 40 päeva pigem laste kleidikesi või nurklihvijaid. Või noh, uuringut pole vajagi täita.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina üritad nui neljaks näha siin “kõigest” turunduseesmärki, kuid ei oska seda kuigi veenvalt põhjendada. Ah et kui teeb linnukese lahtrisse “mees”, siis näitad muuskui saekette, kui “naine”, siis suleboasid, ja kui “muu”, siis paiskad talle vaheldumisi saekette ja suleboasid. No sihukesi soostereotüüpe annab ikka otsida…

Üldjoontes. Siiski määrab suurt rolli ka browsing history. Kui ma identifitseeriks ennast kui mees ja samal ajal minu arvuti oleks täis cookiesid Perekoolist, Buduaarist, munasarjaprobleeme käsitlevatest otsingutest, rinnapumpade võrdlusi, tampoonide ostmisi, siis mind segmenteeritaks ikka kui naist.

Aga sa proovi. Mine täida üks uuring ja märgi ennast meheks. Siis googelda tunnike tanke, ninakarvatrimmereid, saekaatreid ja peenisepikendusi ja vaata, kas Google näitab sulle järgmised 40 päeva pigem laste kleidikesi või nurklihvijaid. Või noh, uuringut pole vajagi täita.

Ausalt öeldes – minul näiteks ei ole elus olnud ühtegi suleboad ega tikk-kontsaga kingapaari. Seega ma ei ole naine. Ning minu abikaasale kuuluva arvuti veebibrauserist ei leia ühtegi otsingut tankidele, ninakarvatrimmeritele ega peenisepikendustele. Järelikult on tema naine. Seega – mina, rindadega tüüp, olen tegelikult mees, kes on abielus ligi kahemeetrise paksu musta habemega naisterahvaga. Hakkangi aru saama, mis eriline teema nende ankeedi suure hulga sugupoolelahtritega on. Annan alla, sinu võit! 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes – minul näiteks ei ole elus olnud ühtegi suleboad ega tikk-kontsaga kingapaari. Seega ma ei ole naine. Ning minu abikaasale kuuluva arvuti veebibrauserist ei leia ühtegi otsingut tankidele, ninakarvatrimmeritele ega peenisepikendustele. Järelikult on tema naine. Seega – mina, rindadega tüüp, olen tegelikult mees, kes on abielus ligi kahemeetrise paksu musta habemega naisterahvaga. Hakkangi aru saama, mis eriline teema nende ankeedi suure hulga sugupoolelahtritega on. Annan alla, sinu võit! ????

Jah, õigesti teed. Kuigi üldistusvõime pole su parimate omaduste seas, muidu sa ei oleks suutnud kirja panna, et kui suleboad pole, pole naine. Muidu saaksid vast aru, kuidas turundus toimib.

PS igal drag-Chantellil, kes on E-R mees nimega Peeter on tikk-kontsad ja tõenäoliselt ka suleboa. See, et sul neid pole, tähendab pigem seda, et sa pole drag, ei tööta kabarees, ei tööta varietees ega tegele burleskiga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui on mees, naine, naise lapsed ja mehe lapsed? Või naine ja lapsed. Või vanaema ja lapselapsed? Jne. Kas kõik need kooslused ei ole loomulikud perekonnad?

Mina olen traditsioonilise ehk loomuliku perekonna eestkõnelejate jutust saanud aru, et sellised kooslused on ebaloomulikud pered ehk värdpered.

Okei, et kui näiteks sul mees maha sureb, saab sinust koos lastega värdpere? Või kui võtate veel ka vanaema enda majja vabasse tuppa, siis on lausa värdvärdpere?

Kui üks abikaasadest lesestub, siis ei ole tegemist värdperega. Vanasti oli tavaline, et naine suri sünnitusel või haigus võttis mehe. Kui 2 laske lõid uue pere, siis oli samuti tegemist normaalse perega. Kui leskmees võttis uue naise, kellel polnud lapsi, siis selline pere oli samuti normaalne pere.

Kolm põlvkonda inimesi elas niikuinii ühe talukatuse all, vanaema oli täieõiguslik pereliige.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes – minul näiteks ei ole elus olnud ühtegi suleboad ega tikk-kontsaga kingapaari. Seega ma ei ole naine. Ning minu abikaasale kuuluva arvuti veebibrauserist ei leia ühtegi otsingut tankidele, ninakarvatrimmeritele ega peenisepikendustele. Järelikult on tema naine. Seega – mina, rindadega tüüp, olen tegelikult mees, kes on abielus ligi kahemeetrise paksu musta habemega naisterahvaga. Hakkangi aru saama, mis eriline teema nende ankeedi suure hulga sugupoolelahtritega on. Annan alla, sinu võit! ????

Jah, õigesti teed. Kuigi üldistusvõime pole su parimate omaduste seas, muidu sa ei oleks suutnud kirja panna, et kui suleboad pole, pole naine. Muidu saaksid vast aru, kuidas turundus toimib.

PS igal drag-Chantellil, kes on E-R mees nimega Peeter on tikk-kontsad ja tõenäoliselt ka suleboa. See, et sul neid pole, tähendab pigem seda, et sa pole drag, ei tööta kabarees, ei tööta varietees ega tegele burleskiga.

Nüüd väntasid üle võlli jälle. Kust võtad, et kõik, kes panevad “muu”, on just drag-queenid? Seda olukorras, kus sugusid peaks olema 78 ringis.

Turundus toimib siiski konkreetsete huvide küsimisel, pelgalt teadmisega, et kellegi anonüümse vastaja sugu on kas M, N või libisev, ei saa otsustada, et vot sellele peab järelikult peenisepikendajate reklaami saatma. Sulle teadmiseks – naisel, kes peab ennast meheks, polegi peenist. Ja sugugi mitte iga meeski nimetatud vidinat ei tarvita, saavad ilma hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 61 kuni 72 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted “Loomulik perekond”