Esileht Sünnitus Loomulik sünnitus kaksikutega

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Loomulik sünnitus kaksikutega

Postitas:

Minu kaksikud (erimuna) on pea allapoole, seega ilmselt tuleb mul vaginaalne sünnitus. Öeldi, et keisrit niisama ei tehta. Mind vaevab teadmatus ja kõhedus. Olen eelnevalt 2 last sünnitanud. Kardan, et pressin ennast väga katki, olen hemmoroididega hädas. Siis on veel hirm laste pärast, et kas kõik ikka läheb sujuvalt.
Kellel on kogemusi, võiksite jagada palun.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 22:05; 29.10 12:00; 30.10 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud on reeglina väiksemad kui üksik kõhus olev laps, seega peaksid hoopis vähem katki end pressima, sest korraga väljub ju 1 laps ja see on väiksem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud on ju väiksemad ja tulevad üks korraga? 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina sünnitasin oma kaksikud ise. 38+3 sündisid (esilekutsumisega) ja mul oli üldse esimene sünnitus. Ei olnud hullu midagi ja ei punnitanud ennast lõhki ka. Mul olid lapsed 2,4 ja 2,9 kg, niiet isegi olenemata sellest, et olid täiesti õigeaegsed, olid ikka pisemad. Kolmas, kes sündis paar aastat hilem, oli juba kilo raskem ja ikka polnud hullu midagi.
Sul selle võrra isegi kergem, et kolmas sünnitus – esiteks tead, mida oodata. Ja teiseks kaksikud on tõesti väiksemad. Ainus, mis on veidi teisiti on see, et meditsiinipersonali on rohkem kohal ja kui esimene laps on ära sündinud, siis aidatakse teist last kõhu pealt kinni hoida, et ta seal liiga laiutama ei hakkaks ja ka ikka pea allapoole oleks :D.
Jõudu sulle – proovi positiivselt läheneda! Sa saad kindlasti hakkama :).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vt. blogist “A mida Henry teeb”.
Oli kena loomulik kaksikute sünnitamine.
Arvan, et Sa ei pea muretsema, oled ju korduvsünnitaja ning kaksikute sünnikaal on väiksem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nüüdseks sünnitanud, 37+5 oli esilekutsumine. Sünnitus ise läks kiiresti ja hästi. Kuid nüüd see minu taastumine ei lähe kohe kuidagi 🙁 oli juba 1 kirurgiline puhastus. Mu emakas hoiab vere sees ja ei tühjene ise. Vist vajan ka kordusprotseduuri. Olukord on kohutav minu jaoks

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 22:05; 29.10 12:00; 30.10 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne laste sünni puhul! Minul on olnud peale 1. Sünnitust ka 2 kirurgilist puhastust, sest oksütoksiin ei mõjunud ja samamoodi tekkis hüübeid juurde! Olin koos lapsega sünnitusmajas 14 päeva sees, peale teist kirurgilist puhastust sai palaviku alla. Samuti alanesid põletikunäitajad! Sain kokku 10 päeva antibiootikumi veeni. Ära muretse, peale uut puhastust saab kindlasti kõik kontrolli alla ja saad koju laste juurde!!! Jõudu sulle ja positiivset meelt!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne laste sünni puhul! Minul on olnud peale 1. Sünnitust ka 2 kirurgilist puhastust, sest oksütoksiin ei mõjunud ja samamoodi tekkis hüübeid juurde! Olin koos lapsega sünnitusmajas 14 päeva sees, peale teist kirurgilist puhastust sai palaviku alla. Samuti alanesid põletikunäitajad! Sain kokku 10 päeva antibiootikumi veeni. Ära muretse, peale uut puhastust saab kindlasti kõik kontrolli alla ja saad koju laste juurde!!! Jõudu sulle ja positiivset meelt!

Aitäh, mul on vaja kellegi toetust, kes on sama pidanud läbi elama. Suur tänu sulle!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.07 22:05; 29.10 12:00; 30.10 12:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Loomulik sünnitus kaksikutega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.