Esileht Ilu Loomulikult blondide juuste hooldamine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Loomulikult blondide juuste hooldamine

Postitas:

Tervist, ehtsad blondiinid! Palun, kirjutage siia, milliseid juuksehooldustooteid te kasutate, et juuste loomuik toon esile tuua, mis lisaks tugevust, läiget jne.
Minu juuste toon on tuhkblond, st külm toon. Poes müügil olevad blondidele mõeldud šampoonid ja palsamid tunduvad olevat siiski blondeeritud juustele, mitte loomulikele. Enamasti on need kahte tüüpi: 1)lillad tooted, mis on mõeldud kollase tooni peitmiseks. Minu juustes ei tee need midagi, sest mul ongi juba külm toon, pole mingit kollast. 2) mingid läiget ja sära lubavad tooted, mis enamasti sisaldavad kummelit ja/või sidrunit, st lisavad kollaka läike, mida ma ei taha.
Kas loomulikele külmadele blondidele ka midagi leiutatud on?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 26.06 15:55; 06.07 09:50; 11.10 18:01; 29.02 18:29; 22.06 16:59; 02.07 00:37; 23.01 06:57; 01.02 18:40; 27.05 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi sa seda loomulikku tooni “esile tuua” tahad? Minul on loomulikud šokolaadipruunid juuksed. Kasutan lihtsalt head šampooni ja palsamit, mis jätavad mu juuksed siledaks ja siidiseks, föönitan sirgeks ja läigivad kaunilt. Mis esiletoojat ma veel peaks tahtma?

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 20:42; 23.06 23:10; 24.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sina siis ilmselt ei peagi. Tumedate juuste hooldamine ongi lihtsam kui blondide. See teema on mõeldud heledspäistele, esimeses lauses on kirjas. Küll blondiinid teavad, millest jutt käib.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.06 16:59; 23.06 10:29; 24.06 05:34; 24.06 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen loomulik blond. John Frieda blondide šampoonid-palsamid meeldivad, teevad jooksed mõnusaks ja annavad ilusa läike.
Muudest toodetest meeldib Rich sari, niisutab ja teeb juuksed siledaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka loomulik tuhkblond või suisa nö tumedam kartul. Suvel päike pleegitab beebijuuksed täitsa valgeks.
Mina kasutan Four Reasons’i Pearl tooni, toonivat shampooni. See on ka lillade hulka kuuluv hõbeshampoon ja annab mõnusa läike. Ja see shampoon on ainuke, mis hoiab veidikenegi kiirelt rasvaseks minemise eest. Otsad on mul veel värvitud. Kusagil lõuani on oma loomulik värv. Otsi tõesti jah kuivatab aga oma loomulikku tooni mitte. Juuksed on pehmed ja libedad, patsikumm eriti peas ei püsi peale pesu.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 19:25; 23.06 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis asi on tume kartul?

juuksur

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis asi on tume kartul?

juuksur

No täpsemini siis tume kartulikoore toon.
Kartul ju tõmbub õhu käes tumedaks ???? seepärast ilmselt nii öeldaksegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 19:25; 23.06 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumedate juuste hooldamine ongi lihtsam kui blondide.

Tumedad juuksed on loomulikult ilusamad kui blondid, aga et nende hooldamine kuidagi lihtsam oleks, seda kuulen küll esimest korda 😀

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 20:42; 23.06 23:10; 24.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ole nüüd! Mis sa seda blondiini-teemat üldse lugema tulid, kui ise kangesti ilus brünett oled? ???? Ju sul vist ikka natuke kripeldab ja poes vilab silm blondeerijate suunas?
Jah, see on teada värk, et tumedapäised ei ole kursis, miks heledate juuste hooldamine keerulisem on, sellepärast ma küsisingi neilt, kel omal ka heledad juuksed, mitte sinult.
Saa üle nüüd, see teema ei ole sellest, kellel on ilusamat värvi juuksed.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.06 16:59; 23.06 10:29; 24.06 05:34; 24.06 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ole nüüd! Mis sa seda blondiini-teemat üldse lugema tulid, kui ise kangesti ilus brünett oled? ???? Ju sul vist ikka natuke kripeldab ja poes vilab silm blondeerijate suunas?

Unista edasi 😀 😀
Ripsmed tahaks ka ära blondeerida, et sama kaunis olla kui naturaalsed blondiinid.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.06 20:42; 23.06 23:10; 24.06 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ole nüüd! Mis sa seda blondiini-teemat üldse lugema tulid, kui ise kangesti ilus brünett oled? ???? Ju sul vist ikka natuke kripeldab ja poes vilab silm blondeerijate suunas?

Unista edasi ???? ????

Ripsmed tahaks ka ära blondeerida, et sama kaunis olla kui naturaalsed blondiinid.

Sellest loogikast ma nüüd, jumal paraku, ei saa küll aru. Ripsmeid ära küll blondeeri, võid pimedaks jääda ja ei saagi enam perekoolis teemasid solkimas käia.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.06 16:59; 23.06 10:29; 24.06 05:34; 24.06 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas siis neid blondiinide heledaid ripsmeid saada? Ja kuidas neid hooldatakse? On liivakarva ripsmete jaoks spetsiaalseid tooteid kah turul juba, mis neid samas tihedamaks ja tumedamaks ei teeks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumedad juuksed on loomulikult ilusamad kui blondid, aga et nende hooldamine kuidagi lihtsam oleks, seda kuulen küll esimest korda ????

Mina jällegi kuulen seda esimest korda, et tumedad juuksed on ilusamad kui blondid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumedad juuksed on loomulikult ilusamad kui blondid, aga et nende hooldamine kuidagi lihtsam oleks, seda kuulen küll esimest korda ????

Miks tumedad juuksed ilusamad on, minu arust näiteks ei ole. Mulle meeldivad blondid rohkem, eriti loomulikud blondid on ka maailma mastaabis tõeline haruldus. Tumedaid murjaneid on terve ilm täis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas siis neid blondiinide heledaid ripsmeid saada? Ja kuidas neid hooldatakse? On liivakarva ripsmete jaoks spetsiaalseid tooteid kah turul juba, mis neid samas tihedamaks ja tumedamaks ei teeks.

See võib sinu jaoks uudis olla, aga paljudel blondidel on üsna tumedad ripsmed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Loomulikult blondide juuste hooldamine