Esileht Lapse ootamine Loote doppler

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Loote doppler

Postitas:

Tere! Kõigepealt enne kui ostma hakkan, äkki keegi müüb oma vana dopplerit hea hinnaga?

Teiseks, kui varakult teie südametööd kuulnud olete?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulsin esimest korda 9+0. Sinnani olin täiesti valest kohast otsinud. Erinevatest videotest ja foorumitest uurides jäi mulje, et pean seda kuskilt väga madalalt otsima, aga tegelt oli ta täpselt seal, kus kõhuvolt tekib alakõhule. Lisaks oli minu beebi siis vasakul pool ja mitte täiesti keskel. Peale seda, kui olin esimest korda leidnud, leidsin südamelöögid alla minutiga juba üles. Esimest korda kui leidsin, siis otsisin umbes 10 minutit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 13:00; 24.04 17:04; 26.04 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te soovitate osta? Nii et saaks ka ruttu kätte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 14:50; 26.04 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgin teemat. Olen samuti huvitatud.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin osta.ee-st. Pakk tuli samal päeval juba.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 13:00; 24.04 17:04; 26.04 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see annab teile? Kord kuus on ju ämmaemanda külastus

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see annab teile? Kord kuus on ju ämmaemanda külastus

Aga kui visiidini on 3 nädalat? Tekib ärevus ja paanika, sest eelnevalt on olnud peetumine, katkemised, riskirasedused. Hingerahu on ka vajalik ja tähtis. Kui naine end südametööd kuuldes paremini tunneb, siis las ta ostab endale doppleri ja las kuulab oma beebi südant. Mida sulle see irisemine siin annab?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see annab teile? Kord kuus on ju ämmaemanda külastus

Südamerahu ????

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see annab teile? Kord kuus on ju ämmaemanda külastus

Aga kui visiidini on 3 nädalat? Tekib ärevus ja paanika, sest eelnevalt on olnud peetumine, katkemised, riskirasedused. Hingerahu on ka vajalik ja tähtis. Kui naine end südametööd kuuldes paremini tunneb, siis las ta ostab endale doppleri ja las kuulab oma beebi südant. Mida sulle see irisemine siin annab?

Aga doppleri kasutamine ju ei hoia ära peetumisi ja katkemisi. Pidevalt ärevalt loote südemelööke otsida pole ka just rahustav tegevus.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 12:01; 26.04 12:33; 26.04 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see annab teile? Kord kuus on ju ämmaemanda külastus

Aga kui visiidini on 3 nädalat? Tekib ärevus ja paanika, sest eelnevalt on olnud peetumine, katkemised, riskirasedused. Hingerahu on ka vajalik ja tähtis. Kui naine end südametööd kuuldes paremini tunneb, siis las ta ostab endale doppleri ja las kuulab oma beebi südant. Mida sulle see irisemine siin annab?

Aga doppleri kasutamine ju ei hoia ära peetumisi ja katkemisi. Pidevalt ärevalt loote südemelööke otsida pole ka just rahustav tegevus.

Kuidas kellele. Minu jaoks on rahustav.

Mis su kommentaaride eesmärk on?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis su kommentaaride eesmärk on?

KommentaarI.

Mina pole näiteks kindel, kuidas laps end tunneb kui teda kõhus pidevalt doppleriga taga aetakse. Ja kuna doppleri kasutamine ei hoia probleeme ära, siis jääb mulle mõistmatuks, miks seda on vaja teha igapäevaselt.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 12:01; 26.04 12:33; 26.04 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pakkuda dopler.

Angel sound.

plondy@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis su kommentaaride eesmärk on?

KommentaarI.

Mina pole näiteks kindel, kuidas laps end tunneb kui teda kõhus pidevalt doppleriga taga aetakse. Ja kuna doppleri kasutamine ei hoia probleeme ära, siis jääb mulle mõistmatuks, miks seda on vaja teha igapäevaselt.

inimesed ja nende kogemused rasedustega on erinevad. Teiste tundeid ja otsuseid ei peagi alati mõistma.Sina ära osta seda, kui tunned, et ei ole õige. Lihtne ????

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed ja nende kogemused rasedustega on erinevad. Teiste tundeid ja otsuseid ei peagi alati mõistma.Sina ära osta seda, kui tunned, et ei ole õige. Lihtne ????

Sellepärast ju küsingi, et eri inimesed mõtlevad ja tunnevad erinevalt. Ja selgitasin ka oma seisukohta. Aga kui vastused on nähvavad ja ründava tooniga, siis ilmselt pole te ise ka dopleri pideva kasutamise õigsuses veendunud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.04 12:01; 26.04 12:33; 26.04 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulsin esimest korda 9+0. Sinnani olin täiesti valest kohast otsinud. Erinevatest videotest ja foorumitest uurides jäi mulje, et pean seda kuskilt väga madalalt otsima, aga tegelt oli ta täpselt seal, kus kõhuvolt tekib alakõhule. Lisaks oli minu beebi siis vasakul pool ja mitte täiesti keskel. Peale seda, kui olin esimest korda leidnud, leidsin südamelöögid alla minutiga juba üles. Esimest korda kui leidsin, siis otsisin umbes 10 minutit.

Milline doppler sul on? Kas see, kus andur on eraldi pulgana?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed ja nende kogemused rasedustega on erinevad. Teiste tundeid ja otsuseid ei peagi alati mõistma.Sina ära osta seda, kui tunned, et ei ole õige. Lihtne ????

Sellepärast ju küsingi, et eri inimesed mõtlevad ja tunnevad erinevalt. Ja selgitasin ka oma seisukohta. Aga kui vastused on nähvavad ja ründava tooniga, siis ilmselt pole te ise ka dopleri pideva kasutamise õigsuses veendunud.

Ei olnud ju nähvavad ???? samamoodi võiksin ma arvata, et sinu kommentaar, et doppler ei hoia katkemist ära, oli nähvav. Aga ma ei usu, et see oli nii mõeldud.

mina olen selle kasutamise õigsuses veendunud. Kui on olnud kogemust peetumiste-katkemistega, on hingerahu väga tähtis. Räägin omast kogemusest.
Ei mõelnud midagi halba ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulsin esimest korda 9+0. Sinnani olin täiesti valest kohast otsinud. Erinevatest videotest ja foorumitest uurides jäi mulje, et pean seda kuskilt väga madalalt otsima, aga tegelt oli ta täpselt seal, kus kõhuvolt tekib alakõhule. Lisaks oli minu beebi siis vasakul pool ja mitte täiesti keskel. Peale seda, kui olin esimest korda leidnud, leidsin südamelöögid alla minutiga juba üles. Esimest korda kui leidsin, siis otsisin umbes 10 minutit.

Milline doppler sul on? Kas see, kus andur on eraldi pulgana?

Mul on Conteci oma ja eraldi anduriga ja 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 13:00; 24.04 17:04; 26.04 16:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis su kommentaaride eesmärk on?

KommentaarI.

Mina pole näiteks kindel, kuidas laps end tunneb kui teda kõhus pidevalt doppleriga taga aetakse. Ja kuna doppleri kasutamine ei hoia probleeme ära, siis jääb mulle mõistmatuks, miks seda on vaja teha igapäevaselt.

Ei pea igapäevaselt. Aga siiski sagedamini kui kord kuus. Näiteks neil päevadel, kui on tunne, et nüüd on kindlasti rasedus katkenud. Varasema katkemise kogemusega naistel on neid päevi ikka omajagu ja see tunne kestab kuni laps tuntavalt liigutama hakkab.
See pole ka kindlasti tervislik lapsele, kui ema käib nädalate kaupa ringi mustas masenduses ja teadmisega, et kindlasti on rasedusega halvasti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus, et mis te siis teete kui üles ei leia? Olen tükk aega mõelnud, kas osta või mitte. Visiitide vahe 5 nädalat. Olemas eelnev peetumine (sain sellest teada mitu nädalat hiljem kui määrima hakkas ja emos käisin) ja eks olen üldiselt selline ärevam ka.

Ostnud pole veel sellepärast, et mõtlesin, et see ei anna mulle midagi, sest ma ei oskaks peale paanikasse minemise midagi teha kui südametööd ei leia. Mida siis tehakse? Emosse või palutakse äe varem vastu võtta? Ja kui halvasti on, pole enam nagunii muud teha kui saaks varem puhastusele. Või on?

Ei ründa, üritan aru saada, kas mulle isiklikult annaks see ost midagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see annab teile? Kord kuus on ju ämmaemanda külastus

Mina nt tahaks, et mees kuuleks ka lapse südametööd. Ta ei saa ju praegu UHsse tulla, aga tahaks ma veidi rohkem ooteajast osa saada, et päriselt ongi uus inimene kõhus 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 14:50; 26.04 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus, et mis te siis teete kui üles ei leia? Olen tükk aega mõelnud, kas osta või mitte. Visiitide vahe 5 nädalat. Olemas eelnev peetumine (sain sellest teada mitu nädalat hiljem kui määrima hakkas ja emos käisin) ja eks olen üldiselt selline ärevam ka.

Ostnud pole veel sellepärast, et mõtlesin, et see ei anna mulle midagi, sest ma ei oskaks peale paanikasse minemise midagi teha kui südametööd ei leia. Mida siis tehakse? Emosse või palutakse äe varem vastu võtta? Ja kui halvasti on, pole enam nagunii muud teha kui saaks varem puhastusele. Või on?

Ei ründa, üritan aru saada, kas mulle isiklikult annaks see ost midagi.

Kui süda rahu ei anna, tuleb ämmaemandale kurta. Minu puhul doppler päästab nii mõnegi äe juurde tormamise ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on doppler ja tegu on esimese rasedusega ning eelnevad katkemised õnneks puuduvad. Kuid see ei välista muretsemist. Minul oli algusest peale suur mure, endale arusaamatutel põhjustel ja doppler muutis mu state of mind’i tohutult, sest see andis südamerahu. “Milleks see, nagunii käid ämmaemanda juures”… minul näiteks ei ole ämmaemand mitte kordagi südametööd kontrollinud alates Oscari testist ja tänaseks olen omadega 20. nädalas. See rahustab ja tekitab tunde, et ta päriselt ongi mu sees, sest liigutusi ma ei tunne. Doppleriga lapse otsimine mitte kuidagi last ei häiri ja tema arenemist ei kahjusta – loe, selle kohta on palju uuringuid tehtud.

Teisele küsijale – mina näiteks olen alati leidnud südametöö üles. Alates siis umbes 9-10. nädalast. Kui sa nüüd nii küsid, siis ma vist ütleks, et kui ma ei leia, siis ma tean ju esialgu põhjust, et ALATI EI LEIAGI. Prooviksin järgmisel hommikul uuesti või päeva teises pooles. Kui siis ka ei leia (või paari päeva jooksul), siis ilmselt läheksin emosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulsin esimest korda 9+0. Sinnani olin täiesti valest kohast otsinud. Erinevatest videotest ja foorumitest uurides jäi mulje, et pean seda kuskilt väga madalalt otsima, aga tegelt oli ta täpselt seal, kus kõhuvolt tekib alakõhule. Lisaks oli minu beebi siis vasakul pool ja mitte täiesti keskel. Peale seda, kui olin esimest korda leidnud, leidsin südamelöögid alla minutiga juba üles. Esimest korda kui leidsin, siis otsisin umbes 10 minutit.

Milline doppler sul on? Kas see, kus andur on eraldi pulgana?

Mul on Conteci oma ja eraldi anduriga ja ????

Mul eelmise raseduse ajal oli ka see pulgaga. Toimis hästi, 10.ndl sain südametoonid kätte.

Rohkem aga liigub seda angel soundsi oma. Oskab keegi kommenteerida, kuidas see toimib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 24.04 15:15; 26.04 10:20; 26.04 12:17; 26.04 13:54; 26.04 15:49; 26.04 15:53; 26.04 17:29; 26.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on pakkuda 18.05.2020. a soetatud lootedoppler Relaxmom e-poest. Toote kirjeldus: https://relaxmom.ee/ee/lootedopler-juhtmega-sinine-8266.html#!prettyPhoto

Doppler on uueväärne, roosat värvi, kaasa originaalpakend ja soetamisega kaasa tulnud arve (garantii kehtib), hind 55 eurot. Huvilistel kirjutada soovindopplerit@gmail.com.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müüa garantiiga (ostetud oktoober 2020) AngelSounds doppler 30€ koos ultraheligeeliga, epp_v@hotmail.com

https://www.4kids.ee/angel-sounds-loote-doppler/

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus, et mis te siis teete kui üles ei leia? Olen tükk aega mõelnud, kas osta või mitte. Visiitide vahe 5 nädalat. Olemas eelnev peetumine (sain sellest teada mitu nädalat hiljem kui määrima hakkas ja emos käisin) ja eks olen üldiselt selline ärevam ka.

Ostnud pole veel sellepärast, et mõtlesin, et see ei anna mulle midagi, sest ma ei oskaks peale paanikasse minemise midagi teha kui südametööd ei leia. Mida siis tehakse? Emosse või palutakse äe varem vastu võtta? Ja kui halvasti on, pole enam nagunii muud teha kui saaks varem puhastusele. Või on?

Ei ründa, üritan aru saada, kas mulle isiklikult annaks see ost midagi.

Päris kõigile küsimustele ei oska vastata, kuid mul varasemalt üks peetumine ning praegu käimas 37. nädal. Doppleri jaoks ei ole kordagi vajadust tundnud ja kui üldse ostaks, siis alles siis kui on ikka mitmeid katkemisi/peetumisi enne olnud (ning võimalik, et ka siis mitte). Naistearst ütles kohe, et üks peetumine ei ole põhjus muretsemiseks ning praegune rasedus on kulgenud üldiselt täitsa hästi. Kui sul juba tekib küsimus, et pole kindel, kas on vaja, siis ilmselt sul ei ole vaja. Minule näiteks tundub, et need ultrahelid ja ämmaemanda doppleri kasutamised on beebit seganud, pisikesena kippus kiire eest ära ronima ja nüüd on iga kord uuringu ajal põtkima hakanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Lapse ootamine Loote doppler