Esileht Lapse ootamine Loote doppleri kasutamine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Loote doppleri kasutamine

Postitas:

Tere, kas kellegil on kokkupuudet loote doppleriga?
Kuidas see töötab ning kui raske seda kasutada?
Leidsin sellise doppleri – https://kallile.ee/pood/beebi-laps/angel-sounds-loote-doppler-muuk/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paned tööle ja kuulad, nii lihtne ongi. Kasuks tuleb õli või muu kreemi kasutamine kõhul, leiab südametöö paremini üles kui ilma.
Väga mugav kasutada ehk käes hoida, heli saab reguleerida.

Mul on see müügis ka, kui huvi. Karp on muljuda natukene saanud, aga muidu on kõik korras (kasutatud 5 korda). 🙂 (MÜÜDUD)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 22:23; 23.09 06:56; 23.09 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hinnaga muidu müüd?

Jäta palun oma meil ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seesama doppler müügiks, roosat värvi, MÜÜDUD.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 22:23; 23.09 06:56; 23.09 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kõrvaklappidega on üsna kehvad isendid, raske leida. Nendega leiad umbes siis kui tegelikult juba nagunii liigutused ka tulevad. Vaata parem selline millel on suurem andur.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ütleks, et kuuleb halvemini. Ma leidsin südametöö enne üles kui laps hakkas liigutama ja aitas algul päris hästi, kui liigutas väga vähe. Nüüd on suur aktivist mul kõhus terve päeva jooksul, varsti sünnitama. 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.09 22:23; 23.09 06:56; 23.09 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulsin ka enne kui liigutusi tundsin. Tuleb lihtsalt õigest kohast kuulata. ( st.nabast allpoolt). Ja samuti panen nüüd müüki, sest varsti juba sünnitama minek. 🙂 Nii, et kel huvi, andke märku. Paar x kasutatud. Kõik kompl.olemas. Angel soundsi oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul angel sounds ja leidsin südametöö üles u 12-ndal nädalal. Peab väga madalalt otsima, sisuliselt häbemeluu tagant.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mis hinnaga müüte dopplerit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Loote doppleri kasutamine